Jump to content

Moto Zajednica

YAMAHA R1 2002-2005

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Jagodina

to ovih dana i gledam,ali pre 125 jer tek 29 avgusta punim 18,a to je zavrsetak sezone,tako da 250 ne mogu da vozim(legalno).....a gledao sam i sachc xtc 125....i on mi se svidja....a i phoenix....za male pare dobijem nov motor....videcu u svakom slucaju....a ako nadjem neku dobro ocuvanu tzr onda uzimam nju bez razmisljanja....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: Jagodina

Mislim da si ti jedini kome je hyosung lepsi od rsa, derbija, mita & co. ::)

 

pa mogu ti reci da je hyosung veoma lep motor iako je kinez.. a sad dal je lepsi od rsa lepsi je,a od mita,pa tu su negde,po izgledu naravno,o kvalitetu necemo govoriti....a derbi nisam video tako da o njemu ne mogu da sudim....pogledacu pa cu da ti javim sta mislim o njemu....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

Ma ne moras javljati, ja znam sta je meni najbolje i najlepse :) Samo sam rekao da si jedini koga znam da mu je Huyosong lepsi od ovih evropljana, ali eto, ukusi su razliciti :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Hyosung nije Kinez nego Koreanac i da je lijep, lijep je. O kvalitetu ne mogu puno svjedociti ali kazu da je kvalitetan, manje od japanaca ali vise od Kineza (koji opet nisu nekvalitetni). Motori su im licencirani Suzukijevi, sa starih modela, V2.

A eto i meni je ljepsi od Aprilije i Mita, po mom misljenju kad vidim i jedan i drugi, ko da im nesto hvali, moje licno misljenje (ako cemo racunati staru apriliju ona mi je najruznija od svih).

I moje misljenje je, ako nisi tatin sin da si pun para, uzmi tu yamahicu za pocetak, da ju "svještiš" pa ako bog da za koju godinu kupis neki veci motor. Pozz

P.S. I kad porastes velik,i kupis R1  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 556 postova
  • Motocikl: Trenutno nista

Bio tatin ili mamin sin decko ima budzet od preko 6k evra (bar kaze da ima), tako da nema nikakve veze ko je i sta je. Predlozeno mu je najbolje moguce, ali vidim da on i sam zna i znao je sta oce, pa nek radi kako god hoce. Puno ne moze pogresiti osim tog TZRa zbog godina, veca je verovatnoca da dodje do nekih kvarova i sl.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

A da li si razmisljao o hyosungu comet nisam vozio ali citao neka CHARUGINA iskustva.Deluje mi kao fin motor i verujem da ces se lepo igrati sa njim a i nauciti dosta toga ;)

 

da,da... i kada mu bude trebao neki deo da ga ceka po 6 meseci!  8)

 

ma zna decko sta je dobro!  ;D

 

 

 

Vidi se da si upucen.......vise se neceka ni za jedan deo vise od 15 dana...a u krajnjem slucaju neznam ni jedan da se nekome pokvario do sada....masina neverovatno pouzdana......izgled na prvi pogled podseca na Horneta....ko se ne razume uvek misli da je nesto mnogo jace.....idealan za pocetnike.....i stvarno njegov kvalitet nemoze da se poredi sa Kinezima......

 

Dakle preporucujem ga....

 

Sad druga stvar je da bi ti kao svaki mlad covek najradije da parkiras ispred kafica R-1.......ako mozes da je kupis kupi je ali otidji u servis gde moze da mu se "ustroji" snaga (po zapadu se to radi)......nemoj se zezati....zivot je samo jedan...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 180 postova
  • Lokacija: kovin

A da li si razmisljao o hyosungu comet nisam vozio ali citao neka CHARUGINA iskustva.Deluje mi kao fin motor i verujem da ces se lepo igrati sa njim a i nauciti dosta toga ;)

 

da,da... i kada mu bude trebao neki deo da ga ceka po 6 meseci!  8)

 

ma zna decko sta je dobro!  ;D

 

 

 

Vidi se da si upucen.......vise se neceka ni za jedan deo vise od 15 dana...a u krajnjem slucaju neznam ni jedan da se nekome pokvario do sada....masina neverovatno pouzdana......izgled na prvi pogled podseca na Horneta....ko se ne razume uvek misli da je nesto mnogo jace.....idealan za pocetnike.....i stvarno njegov kvalitet nemoze da se poredi sa Kinezima......

 

Dakle preporucujem ga....

 

 

 

aha... a reci mi ko je uvoznik delova za Srbiju i kako ih ti nabavljas???  evo drug je narucio za  hyosungu comet 650 (cini mi se) ventile,dihtung glave i jos neke gluposti,ne znam tacno i ceka ih jos uvek , morao je  preko hrvatske da ih uzima posto kod nas niko ne radi njih! ti ako znas broj bio bi ti zahvalan ako bi mi poslao na pm! :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Pa niko normalan ne narucuje delove ni za Kawasaki ni za Hondu ni za Suzuki...itd...itd....kod nas...posto su cene nenormalne......da si pazljivije citao forum video bi da ima sada generalni zastupnik za Hyosung motore kod nas...cini mi se da im je predstavnistvo na Novom Beogradu.......no to nije bitno u ovom slucaju.

A sto se delova tice, za bilo koji motor, ja ih narucujem preko e-bay-a uglavnom iz Amerike i izadju me sa sve troskovima min. 4x jevtinije nego ovde.....

Dakle ako ti zapne za neki deo, javi se rado cu ti pomoci da nadjemo i narucimo....:)

 

Uh a i drug ti se usrecio sa narucivanjem preko Hrvatske...jos gori deraci nego sto su bili ovi nasi......da se malo informisao izbegao bi neprijatnosti i nerviranje .....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja