Jump to content

Moto Zajednica

Dakar 2010

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 569 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Ducati Streetfighter

Cao Ljubitelji Dakar Rellya stvarno veliko hvala na podrsci tokom celog takmicenja ja se nadam da cemo se negde videti da Vam ispricam najinteresantnije detalje trke Dakar 2010!

 

Obavezno KRALJU!!! SVAKA CAST I HVALA  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8143 postova

Da si ti nama ziv i zdrav i da vozis jos mnogo godina!

 

Kao sto sam vec jednom napisao - slediti svoj san je najveci uspeh pod kapom nebeskom!

 

A uz put i nacin na koji si predstavio jednu malu Srbiju je za duboki, duboki naklon. Tako se reprezentuje svoja zemlja.

 

Mislim da predstavljam misljenje svih odavde ako kazem - ponosimo se svi tebom!

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 398 postova
  • Lokacija: Bački Petrovac
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Pozdrav Gabore, jos jednom da Ti cestitam na ogromnom uspehu, zelim Ti brzi oporavak,  puno zdravlja i  uspeha u Novoj godini i predstojecoj moto sezoni!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 554 postova
  • Lokacija: Banatsko Novo Selo

    Cestitke Gaboru, bilo bi lepo kao prosle godine da se organizuje jedan susret BJB zaljubljenika u moto sport na kom bi se ispricali i iz prve ruke culi kako je bilo na ovogodisnjem reliju!

    Sta kazete?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ., 437 postova

Cao Ljubitelji Dakar Rellya stvarno veliko hvala na podrsci tokom celog takmicenja ja se nadam da cemo se negde videti da Vam ispricam najinteresantnije detalje trke Dakar 2010!

 

Čekao sam trenutak da se vratiš da bih ti čestitao na snazi da izdržiš i završiš Dakar i još jedanput ispuniš svoj san.

Svaka čast Gabore.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha FZ6 Fazer

Gaboru sve čestitke za podvig i uspeh! Koliko je bilo iščekivanja čekajući svaki tvoj prolazak kroz check point na zvaničnoj prezentaciji i sreće nakon toga. Mnogima si ulepšao dane i ne postoje reči za to kao ni za izraz poštovanja za ono što si uradio. Bravo šampione, i da znaš da imaš najbolje navijače u Srbiji, navijače velikog srca koji se za razliku od drugih ne biju i ubijaju međusobno. Trebaće vremena da sve to neko uvidi i da imaš još veću podršku za svaki tvoj naredni izazov i podvig. Hvala na lepim trenutcima. ;)

 

P.S. Gabore, Gabore, koliko prodaješ ovo tvoje izrabljeno i polovno magare? ;D :D Godište znam ali ne znam tačnu kilometražu. Jaooo...morao bih da ga farbam posle, sve si ga izgrebao. ;D ::) Moram ti oboriti cenu zbog toga. ;):P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 84 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha FZ6 Fazer

Ne znam da li je neka specijalna emisija(ili redovna) ali video sam u programskoj šemi

RTS 2, nedelja 24.01.2010. od 17:00 - Srbija na Dakar reliju

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • UruK Hai, 2083 postova
  • Lokacija: Bgd/Vozdovac
  • Motocikl: ADV

Odlicna reportaza ali malo kratka... Verujem da su za 15tak dana relija mogli da snime mnogo vise, ne kudim, ali gladni smo informacija i snimaka iz Argentine i Chilea...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

EXLUZIVNO!

Sve slike sa Dakara 2010  (~2Gb) koje je slikao Marko Kopunović, Saghmeisterov serviser, možete videti online (i downloadovati) na adresi http://www.wildmangulice.org/dakar2010

 

Danas sam bio kod Gabora kući da mu konačno i lično čestitam na još jednom završenom Dakaru! Svaka čast Gabore!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • bez čvaraka, 1212 postova
  • Lokacija: na severu
  • Motocikl: Naked u najavi

Gabore, jos jednom cestitke na uspehu!

.

http://www.blic.rs/Intervju/174587/Na-Dakar-reliju--smrt-je-dolazila-po-mene

.

.....zaista bi bilo steta da ovu skracenu autobiografiju ljudi ne procitaju. Razmisljam da bi bilo zgodno da uz racun na EuroPetrolu kupci dobiju pravu informaciju o tebi u nekom stampanom obliku. I sponzori bi bili zadovoljni jer bi taj flajer isao iz ruke u ruku. Ipak ima drazi i u staromodnom parcetu papira...

A ako budes inspirisan mogao bi mozda i neku knjigicu napisati...  ;)

.

P.S. Hvala Vladas na linku !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja