Jump to content

Moto Zajednica

Yamaha XT660r '06

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 113 postova

Mogu da traze koliko hoce ,nitko nista ne prodaje ,sve neka zamena ,,kazem dajem moj za 4000e 2005 god sve u full-u plus oko 1200e opreme na  njemu pa nitko da donese pare  ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova

nas xt kao da je iz fabrike izasao....a tvoj nema ni nalepnice fabricke,trosi vise,presao vise......

tako da molim te nemoj da spamujes po temi ako neces da kupis motor

Pozdrav!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova

izvini u pravu si ,znam da nalepnice mnogo znace ,ja seljak potrosio pare na arrow izduv komplet ,k&n*2 ,givi 70l original ,prednji tocak 19c .. i tako ,izvini jos jednom 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

jeste lep primerak , al to ga nece prodati , ortak je je uzeo krajem avgusta 2007 za malo manje para i sa izduvima kofer i td ... nije kriza uopshte

 

srecno sa prodajom ... ako ti nije frka bolje chekaj prolece bice bolje cene  a i necesh se nervirati

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova

izvini u pravu si ,znam da nalepnice mnogo znace ,ja seljak potrosio pare na arrow izduv komplet ,k&n*2 ,givi 70l original ,prednji tocak 19c .. i tako ,izvini jos jednom 

ja cim vidim xt bez naljepnica pretpostavim da je farban ali ne mogu reci sa sigurnoscu jer ga nisam vidio.

a sto si mu mijenjao prednji tocak

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 61 postova

Pa kad nije tvoj, što ga "prodaješ"!? Ovo je deo foruma za forumaše i njihove stvari!

 

ako te bas zanima motor je od burazera....i mnogo vas je davalo oglase za prijatelji i rodjake,tako da ako hocete obrisite oglas,ja neznam sta tebe tu treba da zanima ako neces da kupis motor

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1175 postova
  • Lokacija: S. Venac - Beograd
  • Motocikl: Maca

A jesi li ti muzicar? Ne, nisam muzicar. Nisi? Jesam. A jesi! Pa jesam. A jesi, a? A ne, kazem nisam. Samo tetki da odnesem lek, pa ću... ;D

 

Salu na stranu, ovaj motor je za sada jedna od mojih pustih zelja...

Srecno sa prodajom!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja