Jump to content

Moto Zajednica

Hvata me depresija jer u tudji

Recommended Posts

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Slovakia
Krajem Aprila planiramo jedno putovanje u Slovacku' date='pa se mozda vidimo tamo. Pozdrav i dobrodosla[/quote']

 

Slovacka je lepa, mada im putevi nisu bog zna sta, u zapadnom delu drzave i jjuznom su dobri. Budite pazljivi jer slovaci nemaju pojma da voze i nepostuju pravila kad vide da nema policije a policiju malo gde mozete da sretnete .pa vi onda zamislite kakav je ovde haos u saobracaju.

Mozda se i vidmo:)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Slovakia
Ajd mene uvali da se sponzorišem.... pa sad.

 

ovo za sponzorisanje nisam razumela... ajde pojasni molim te, pre toga procitaj jos jednom sta sam napisala u predstavljanju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Prijedor

Ciao .. evo proèitao sam još jednom. Ne vidim ništa novo....

Eto ja bih da budem sponzorušica ukoliko bi me neka druželjubiva dama htela u naruèju prilikom napada velikodušnosti i nedostatka bližeg objekta ispoljavanja toplih emocija. Što je u muškom moto društvu još rijeðe..... nažalost... :cry:

A da nisi ti šta ukrivo skontala kada me ovako ozbiljno citiraš :lol::lol:

P.S. mada sam se na kontatacju... "ali kad nisam..." dugo èeškao po glavi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Slovakia
Ciao .. evo proèitao sam još jednom. Ne vidim ništa novo....

Eto ja bih da budem sponzorušica ukoliko bi me neka druželjubiva dama htela u naruèju prilikom napada velikodušnosti i nedostatka bližeg objekta ispoljavanja toplih emocija. Što je u muškom moto društvu još rijeðe..... nažalost... :cry:

A da nisi ti šta ukrivo skontala kada me ovako ozbiljno citiraš :lol::lol:

 

o izvini moja grska, mislela sam da ti zelis da te ja poducim ili tako nesto kad si napisao "uvali" ... a posto vidim sad da zelis zenskog sponzora, nacemo ti vec nesto hehe ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Prijedor
Ciao .. evo proèitao sam još jednom. Ne vidim ništa novo....

Eto ja bih da budem sponzorušica ukoliko bi me neka druželjubiva dama htela u naruèju prilikom napada velikodušnosti i nedostatka bližeg objekta ispoljavanja toplih emocija. Što je u muškom moto društvu još rijeðe..... nažalost... :cry:

A da nisi ti šta ukrivo skontala kada me ovako ozbiljno citiraš :lol::lol:

 

o izvini moja grska' date=' mislela sam da ti zelis da te ja poducim ili tako nesto kad si napisao "uvali" ... a posto vidim sad da zelis zenskog sponzora, nacemo ti vec nesto hehe ...[/quote']

 

A jel moram baš da se usmrdim od èekanja. Pa da sam ja za tebe rekao naæi nešto do sada bih ga otesao od vrbovine :evil: :evil: majka mu stara jel se tako stari drugari zbrinjavaju! :twisted: :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 74 postova
  • Lokacija: Slovakia

snoo

 

vidim da ti poliranje ide extra (da te pohvalim kao odborno lice :lol: ) mislela sam da ces sam da zaradis al ovako.. hoces iz slovacke ili iz srbije sponzorku ili cekaj da ja porastem pa cu ti ja biti sponzor?

joj ne smem vise da pisem da ne bih dobila "rozi "karton..ja sam ovde ipak zbog motora :soppy:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Prijedor

Yoohoo imaæu ZZR 1400 prije 86 godina starosti ( ako ga maznem dogodine). Šmrc šmrc, ganuli ste me drugovi i drugarice... jao kad nabacimo sponzorkin guz za 200 konja!!

L.M. Barbi svaka èast i ovako ( meðu nama) kad namjeravaš porasti, jer ako je frka da ti šaljem neke vitamine boga ti...

Nadam se da neæeš nikom otkriti moju najveæu tajnu... ja sam crnac... da to je ono najgore, što nisam potpuni crnac nego samo i nekim segmentima..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)
Yoohoo imaæu ZZR 1400 prije 86 godina starosti ( ako ga maznem dogodine). Šmrc šmrc' date=' ganuli ste me drugovi i drugarice... jao kad nabacimo sponzorkin guz za 200 konja!!

L.M. Barbi svaka èast i ovako ( meðu nama) kad namjeravaš porasti, jer ako je frka da ti šaljem neke vitamine boga ti...

Nadam se da neæeš nikom otkriti moju najveæu tajnu... ja sam crnac... da to je ono najgore, što nisam potpuni crnac nego samo i nekim segmentima..[/quote']

 

Alo brajla, ovo pocinje da lici na SMS chat. Uzmi broj mobilnog pa salji porukice o crncima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 978 postova
Yoohoo imaæu ZZR 1400 prije 86 godina starosti ( ako ga maznem dogodine). Šmrc šmrc' date=' ganuli ste me drugovi i drugarice... jao kad nabacimo sponzorkin guz za 200 konja!!

L.M. Barbi svaka èast i ovako ( meðu nama) kad namjeravaš porasti, jer ako je frka da ti šaljem neke vitamine boga ti...

Nadam se da neæeš nikom otkriti moju najveæu tajnu... ja sam crnac... da to je ono najgore, što nisam potpuni crnac nego samo i nekim segmentima..[/quote']

 

Alo brajla, ovo pocinje da lici na SMS chat. Uzmi broj mobilnog pa salji porukice o crncima.

 

Sto s' ti bunis ako mu zavidis farbanje je jeftino danas :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Prijedor

Da nema ljubomore na ALAT èika snoo-a, za boju je lako! Hihi! Ako nestane papira za Chat, odbijte mi od plate. Ma šalim se, evo kvariša odoh u kino, pa u zoo vrt pa u slastièarnu da se utješim što ne mogu pisati. Važi tata?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)
Da nema ljubomore na ALAT èika snoo-a' date=' za boju je lako! Hihi! Ako nestane papira za Chat, odbijte mi od plate. Ma šalim se, evo kvariša odoh u kino, pa u zoo vrt pa u slastièarnu da se utješim što ne mogu pisati. Važi tata?[/quote']

 

A ides da polizes sladoled u slasticarnici?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Prijedor
Da nema ljubomore na ALAT èika snoo-a' date=' za boju je lako! Hihi! Ako nestane papira za Chat, odbijte mi od plate. Ma šalim se, evo kvariša odoh u kino, pa u zoo vrt pa u slastièarnu da se utješim što ne mogu pisati. Važi tata?[/quote']

 

A ides da polizes sladoled u slasticarnici?

 

He he upecao si se.. u stvari ti hoæeš samnom da se sms-aš, nema veze, nisi jedini, evo ti moj telefon na pm pa æemo da se trzamo mimo foruma.He he a jes mi draaagoooooo.... a jesi off topic.... a jesmo potrefili temuuu. Da nije lizanje ulicom zabranjeno? U mojoj selendri se liže na sve strane samo ne u poslastièarnici. :wink: :lol::lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja