Jump to content

Moto Zajednica

KAWASAKI ZZR 1100, 2002 god.

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

A vidim poskidao si one silne nalepnice sto je klinja lepio na svaku ogrebotinu?  ;D ;D ;D

 

Ma sta ima da ga farbas, ostavi ga tako kako jeste protiv uroka. ;):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Neki put je instruktor sedeo na motoru iza kandidata!Trebalo bi ponovo da se uvede! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Neki put je instruktor sedeo na motoru iza kandidata!Trebalo bi ponovo da se uvede! ;D

E, to je bilo pre" Maratonaca", tad je Kristina postavila nove standarde i trenutno to niko nece da menja, zadovoljni i vozac i suvozac.

 

E sad videcemo kako ce to novi ZOBS da regulise....

 

Ako budem ja morao da se pridrzavam, moracemo da zatvaramo radnju, bar sto se tice "A" kategorije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Gde su bre sad oni silni momci sa po 100 kg tezine i 190 cm visine sto stalno kukaju kako motocikli koje voze ispod njih izgledaju smesno mali.

 

Evo nek mi ponude te manje za ovaj !!!!!!

( cak i ne mora manji, moze samo laksi, mada nije to mozda bas tako strasno koliko ja kukam. mozda treba samo da se naviknem)

 

Ovaj motocikl nikada nece izgledati smesno .

Vidi samo tu namrstenu facu !

 

Dakle, slobodno ponudite nesto malo lakse, moze u istoj vrednosti, moze skuplje , moze jeftinije, samo nemoze nesto teze  :D !

Copy of DSC00579.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Kako ide prodaja, kakva je guzva i navala na motore, neces okasniti ni ako dodjes krajem godine a ne krajem meseca  :D :D :D.

 

Prekjuce me zvao jedan, a juce i danas malo redje  8) .

 

Ali samo opusteno, uvek pustim vremenu i sudbini da to polako odradi, tako da kad mu dodje vreme....prodace se.

Do tada  8)::)....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

Zena i ja sakupili neke pare da kupimo njivu al kad videsmo ovo motorce predomislismo se!E sad fali nam jos 3500eura!Nismo mi krivi sto je zemlja ovde jeftina! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 413 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Vfr 750

Gde su bre sad oni silni momci sa po 100 kg tezine i 190 cm visine sto stalno kukaju kako motocikli koje voze ispod njih izgledaju smesno mali.

 

 

Tu smo i mi još malo veći... dobijamo neke čudne ideje... Jasminko, Jasminko, zašto mi to radiš...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • drkadzija, 1216 postova
  • Lokacija: novi sad
  • Motocikl: njemac tisuca za na koleno

Gde su bre sad oni silni momci sa po 100 kg tezine i 190 cm visine sto stalno kukaju kako motocikli koje voze ispod njih izgledaju smesno mali.

 

 

Tu smo i mi još malo veći... dobijamo neke čudne ideje... Jasminko, Jasminko, zašto mi to radiš...

 

Ne razmišljaj mnogo ako imaš para trguj, bolji tourer tog godišta za vas dvoje teško da ćeš naći za manje para. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha TDM850

Pa malo spreda, pa malo odpozadi..............

 

Ono kad je dobro, dobro je u svakoj pozi  :D !

 

Pozzz od Bakija preko Mikice! Moze li zephyr 11oo,on je malo laksi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Mnogo, mnogo, mnogo mocnije i lepse izgleda u zivo nego na slikama.

Prosto ne mogu da verujem da mi ni jedna slika ne ispadne dobro, ni na jednoj mi se ne svidja, a u prirodi mi je sve ono "nista ja tu ne bih dirao", sve mi je lepo i boja i linija, malo starinska, ali ipak mocna, ...tako mi mladi volimo  :D :D :D !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 599 postova
  • Lokacija: Mladenovac

Mnogo, mnogo, mnogo mocnije i lepse izgleda u zivo nego na slikama.

Prosto ne mogu da verujem da mi ni jedna slika ne ispadne dobro, ni na jednoj mi se ne svidja, a u prirodi mi je sve ono "nista ja tu ne bih dirao", sve mi je lepo i boja i linija, malo starinska, ali ipak mocna, ...tako mi mladi volimo  :D :D :D !

 

Stani uporedo sa prednjom osovinom,odalji se od motora 4-5 m , lezi na asfalt i slikaj tako da ti aparat bude na visini 30cm od poda.

ps. Gledaj da te neko ne zgazi dok budes pravio fotografiju svog zivota ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Pozdrav Ilija !

Ja sam inace poznat kao vrlo labilna osoba podlozna tudjim uticajima.  ::) ::) !!

Tako da ako znas biti ubedljiv, imas vrlo dobre sanse da me ubedis da prihvatim tvoju ponudu. ;):D !

Sve je na tebi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 35 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Cagiva Raptor 650ie.,MZ ETZ 250

Poslao sam ti poruku za razmisljanje, ja uopste ne zurim, a takodje ni ti. U svakom slucaju mozemo se dalje dogovarati...  :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Kad smo vec kod razmisljanja, evo jos slika, ali sada sa koferom i to slikano po Dodinom receptu !!!

Ove slike ce nadam se podstaci i druge da se malo zamisle......

Copy of Slika0030.jpg

Copy of Slika0031.jpg

Copy of Slika0033.jpg

Copy of Slika0035.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Danas ga video, ma šta video, vozio se iza njega 100 km...motor izaziva strahopoštovanje :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Hvala generacijo !

Jel' da da je faca od motora ?

E, a kad ga vozim i ja se osetim kao faca.

Jedino kad se zaustavim i kad treba da ga malo pomerim snagom svojih misica, shvatim da nismo bas neki par, sad ili meni fali malo kilograma ili ih on ima viska.....ili je pomalo i jedno i drugo ?

Sad cu ja preko zime da upisem neki kurs za dobijanje misica pa ce mo se hrvemo na prolece  :D :D :D !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

( ,!

Ja volim da je motor jak , da mogu lako da ga vozim, plafon do 200 km/h, na momente odem i na 220, 230, ali samo na momente. Preko 200 osetim neku nelagodu i ne osecam se ni malo lepo ( neki zli jezici bi to mozda nazvali i kao "prpa bato", ali ja ne znam o cemu se tu bas radi).

   :D !

 

Ja mislio da se to samo meni desava......ubedjen sam bio da je to zbog godina....Ili kao sto ti napisa...... izgleda da mi se smanjuju OO.

 

Sretno sa prodajom :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

Malo se preteruje sa tezinom pa se ljudi plase,ja se sa 180/85 odlicno snalazim,mislim na grad,stani kreni i okreni.Presao sam 50 000 km ukupno i vrlo sam zadovoljan.

On je suv tezak 236 kg.Ukoliko bi se recimo zameno kompletan izduv,skinuli njegovi standardni lonci i grane dobilo bi se 20kg manje.

Ovaj motor je u klasi starog gsxr_a 1100,nista tezi,ali je teziste tako postavljeno da se cini da je motor tezak.

Uzivanje za svaku dalju turu...

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

Zaintrigiraste me ovim oglasom i motorom pa se bacih malo i na net.....bogami kada se zagreje moze da "leti" i po stazi....

Mozda je to "carobni recept" za nase puteve...izdrzljiv motor za put a kada treba moze da se pretvori i u trkaca.... 8)

 

http://www.youtube.com/watch?v=iGGqJ65KEUI

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I N S T R U K T O R, 1178 postova
  • Lokacija: Beograd i okolina
  • Motocikl: R1200GS

Ma kao da je neko mene snimao !  ;D ;D ;D ;D ;D ;D !

 

Ovako i ja vozim, nego mi tesko pri parkiranju, ponekad i po dva kruga po Beogradu napravim dok mu ne nadjem mesto  :D !

 

Salim se naravno, ono je izgleda Rosi seo na ZZR.

 

Podseti me na neku pricu kad je Stronser bio, sad dal' u Boru ili tako nesto, neko je imao neki mnogo dobar Dukati.

Stronser ga provoza malo na tocak, malo vise po gasu , zgledase se ljudi da se covek ne naljuti, kad on uze telefon da zove drugare, " dodjite da vidite sto moj motor ide , auuu ljudi sta moj motor moze "

 

Tako i ja sada ispadoh, ali sva sreca nije niko provozao moj motor nego mi Charuga pustio film...eto prednosti novih tehnologija.

 

Hvala CHARUGA !

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja