Jump to content

Moto Zajednica

Clan MK BROTHERS Novi Sad Bav

Recommended Posts

  • U prolazu, 3 postova
  • Lokacija: Arth Goldau Svajcerska
Clan MK BROTHERS Novi Sad

Bavim se kastomizacijom i proizvodim trajkove

:kaboom: Pozdrav majstore,bio sam sa dacom kod tebe i video sam tvoju majstoriju od trajka,i kada sam ovim svicerima ispricao da se to cudo moze imati za 4000 evra (tako si rekao)nisu vjerovali,samo ako se moze sve legalno rijesiti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Novi Sad

Glibonja sta radis drago mi je da si se javio, dali ces uskoro ovamo trebao bi se sarati nisam odavno. Ja cu za Amsterda posle dvadesetog. Mogu ti reci da sam te se uzeleo pozdrav nadam se da cemo se videti uskoro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Novi Sad

Glibonja sta radis drago mi je da si se javio, dali ces uskoro ovamo trebao bi se sarati nisam odavno. Ja cu za Amsterda posle dvadesetog. Mogu ti reci da sam te se uzeleo pozdrav nadam se da cemo se videti uskoro.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 53 postova
  • Lokacija: basel switzerland
Glibonja sta radis drago mi je da si se javio' date=' dali ces uskoro ovamo trebao bi se sarati nisam odavno. Ja cu za Amsterda posle dvadesetog. Mogu ti reci da sam te se uzeleo pozdrav nadam se da cemo se videti uskoro.[/quote']

 

kad stignes u amsterdam pozovi me na tel(ako nemas broj ima na mojoj web stranici) pa cu skociti do tebe i onako imam u planu amsterdam ovo leto a ti si razlog vise.

matori hauk

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 1 post
  • Lokacija: Novi Sad

evo matori ja i buki citamo tvoju poruku, ( kume sinoc sam se najeo kavurme). Ja i buki treba da presvlacimo bilijar pa sad idemo. Kako ide motor? ja sam u amsterdamu 23 ovog meseca, ako imas skajpi posalji mi da mogu da te zovem. pozdrav od mene i kuma.HAUG.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 53 postova
  • Lokacija: basel switzerland
evo matori ja i buki citamo tvoju poruku' date=' ( kume sinoc sam se najeo kavurme). Ja i buki treba da presvlacimo bilijar pa sad idemo. Kako ide motor? ja sam u amsterdamu 23 ovog meseca, ako imas skajpi posalji mi da mogu da te zovem. pozdrav od mene i kuma.HAUG.[/quote']

 

 

na skype sam denis malim slovima.

motor kotrlja

auuuu dalje vam znam putanju i celu akciju kako ce se zavrsiti.

javi se.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja