Jump to content

Moto Zajednica

Akcija Deda-Baka Mraz Novi Sad 2010. - radna

Recommended Posts

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Samo polako... hajmo prvo da se okupimo i dogovorimo oko same akcije. Sta hocemo sta necemo, kako hocemo kako necemo, odakle kojim putem, gde, sta, kakvi paketici, koliko novca, sponzori,...

 

Kuca se gradi od temelja. Imamo sektore koje treba pokriti, zato sam i napravio onaj post. Prvo da vidimo ima li onih koji bi se prihvatili necega ili bi svi samo da se provozaju.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

evo teme tamo gde treba da bude.

 

Nadalje, sjajna inicijativa, poklopila se otprilike datumski sa pocetkom priprema u Asocijaciji za novogodisnje aktivnosti, i ovaj spisak koji je Quasar okacio je odlican fudament za sve dalje. Verujem da ce se uskoro popuniti spisak ljudima sa ozbiljnim odlukama da ucestvuju u nekom od segmenata, a od strane Asocijacije stize sva potrebna pomoc za obe akcije, i Temerinsku i Novosadsku.

Dobro receno, sto vise akcija, deca ce vise uzivati, a to je prevashodni cilj svih, u ovom slucaju obe akcije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

* Kontakti pregovori sa potencijalnim sponzorima

 

- Duleduka

-

-

-

-

 

* Redari

 

- Duleduka

- Makins

-

-

-

 

* Organizacije u vezi osmisljanja, pakovanja,... paketica

 

- Makins

-

-

-

 

* Logistika, t.j. vozilo koje bi prevozilo paketice (mada je moguce da cu ovo biti ja kako stvari stoje sa motorom)

 

-

-

-

 

* Razno, predlozi za neke druge aktivnosti,...

 

-

-

-

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Ljudi, ne bih da budem neozbiljan ali moram da priznam da ne mogu da obecam da cu ucestvovati 100% posto

ne znam kako i gde cu da budem sa poslom, posto ne znam ni koji dan ce akcija biti.

Tako da me imate u opticaju za sva mesta koja ste nabrojali ali naravno sa rezervom  :(

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

* Kontakti pregovori sa potencijalnim sponzorima

 

- Duleduka

-

-

-

-

 

* Redari

 

- Duleduka

- Makins

-Jamana

-

-

 

* Organizacije u vezi osmisljanja, pakovanja,... paketica

 

- Makins

-Jamana

-

-

 

* Logistika, t.j. vozilo koje bi prevozilo paketice (mada je moguce da cu ovo biti ja kako stvari stoje sa motorom)

 

-

-

-

 

* Razno, predlozi za neke druge aktivnosti,...

 

-

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pozdrav,

 

evo teme tamo gde treba da bude.

 

Nadalje, sjajna inicijativa, poklopila se otprilike datumski sa pocetkom priprema u Asocijaciji za novogodisnje aktivnosti, i ovaj spisak koji je Quasar okacio je odlican fudament za sve dalje. Verujem da ce se uskoro popuniti spisak ljudima sa ozbiljnim odlukama da ucestvuju u nekom od segmenata, a od strane Asocijacije stize sva potrebna pomoc za obe akcije, i Temerinsku i Novosadsku.

Dobro receno, sto vise akcija, deca ce vise uzivati, a to je prevashodni cilj svih, u ovom slucaju obe akcije.

 

Pozdrav Lancia,

za početak od asocijacije i administracije foruma očekujem obećanje da će se na homepage našeg sajta naći direktni linkovi za spisak donatora.

To je jedan jak argument i motiv donatorima.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Mislim da treba imati spiskove donatora, bilo fizičkih bilo pravnih lica.

A te spiskove bi trebalo da je lako pronaći na sajtu BJB.

Npr. da se na glavnoj strani stavi link DONATORI DEDA MRAZOVI ili slično,

pa da svi koji daju novac mogu da pronađu sebe kao donatora na našem sajtu, sa najviše dva - tri klika.

 

Uf, nadam se da sam uspeo objasniti, a ako nisam moraćemo se čuti makar telefonom ili videti, tako je mnogo lakše :-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

ma zasigurno se mi jos slusamo i vidjamo oko ovoga, a mislim da sam skapirao. Iako do sada nije realizovana, ideja mi se cini odlicnom, predlozicu tu Tvoju ideju pa cemo videti sta se moze uciniti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 69 postova
  • Lokacija: novi sad

* Kontakti pregovori sa potencijalnim sponzorima

 

- Duleduka

-

-

-

-

 

* Redari

 

- Duleduka

- Makins

-Jamana

-

-

 

* Organizacije u vezi osmisljanja, pakovanja,... paketica

 

- Makins

-Jamana

-

-

 

* Logistika, t.j. vozilo koje bi prevozilo paketice (mada je moguce da cu ovo biti ja kako stvari stoje sa motorom)

 

-

-

-

 

* Razno, predlozi za neke druge aktivnosti,...

 

-Deda Mraz

-

-

-

-

-Dalmatino :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Bicske Hungary
  • Motocikl: BMW K1200 LT

* Kontakti pregovori sa potencijalnim sponzorima

 

- Duleduka

-

-

-

-

 

* Redari

 

- Duleduka

- Makins

-Jamana

-

-

 

* Organizacije u vezi osmisljanja, pakovanja,... paketica

 

- Makins

-Jamana

-

-

 

* Logistika, t.j. vozilo koje bi prevozilo paketice (mada je moguce da cu ovo biti ja kako stvari stoje sa motorom)

 

-

-

-

 

* Razno, predlozi za neke druge aktivnosti,...

 

-Deda Mraz

-

-

-

- Arpad

-Dalmatino :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Evo ja imam da dam dosta  igracaka...... Od sestre ostalo, lepo cu da operem da sredim i da poklonim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

U ponedeljak u vezi ovoga imam da obavim jos jedan sastanak i neke telefonske razgovore.

 

Ako odgovara da se onda vidimo u UTORAk, 8 uvece u fashionu

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Evo ja imam da dam dosta  igracaka...... Od sestre ostalo, lepo cu da operem da sredim i da poklonim.

 

Svaka ti cast na gestu.Moram da dodam da ti je ideja odlicna.Verujem da je dosta igracaka koje su "vlasnici" prerasli a ostale su

cele i ispravne.Ako su u nekom pristojnom stanju zasto ih ne ubaciti u paketice?Dakle ljudi ako vam medvedici i autici kupe prasinu na

vitrinama slobodno ih donesite za paketice.Kad sam bio klinac(pre 300 godina),najvise sam se radovao igrackama,slatkisi su dolazili na red

mnogo,mnogo kasnije.Posto su nama jako ogranicene finansije,(puno paketica a malo para),nismo u mogucnosti da kupujemo igracke.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Jel sastanak u pneseljak ili utorak....?!

 

 

U ponedeljak u vezi ovoga imam da obavim jos jedan sastanak i neke telefonske razgovore.

 

Ako odgovara da se onda vidimo u UTORAk, 8 uvece u fashionu

 

 

Sto se tice igracaka, mozda bi bilo malo nezgodno da se te igracke pakuju u paketice posto ce biti vrlo razlicite...

Mozda bi bilo bolje da sve IGRACKE stavimo u jedan veliku dzak i da ga tako poklonimo ?!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Pa ili u veliki dzak ili da se sve stavi na gomilu pa da se razvrsta za muske-zenske paketice.... tako neka fora....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Sastanak u UTORAK!

 

Sto se tice ovih igracaka... odlicna ideja i veoma lep gest. Verovatno svako od nas moze da nadje nesto kod kuce sto bi donirao u ovu svrhu, naravno to mora da izgleda pristojno a ne nesto iskidano ili pokvareno. Sto se tice ubacivanja u paketice, ja takodje nisam za to. Ne zbog razicitosti paketica, vec vise zbog toga sto su to ipak deca sa odredjenim problemima. Ja bih da to sve damo vaspitacima, pa da oni odrede kojoj deci koje igracke odgovaraju. Mnoge od igracaka u rukame neke od te dece mogu biti opasne po njih ili nekog drugog na neki nacin, i vaspitaci ce znati sta da im daju, a ono sto im ne odgovara neka proslede nekom drugom odeljenju u okviru ustanove.

 

Pricacemo i o tome u utorak uzivo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

prvo odaberete ustanove za posetu, a onda sa odgovornim (dakle ne sa bilo kim) u tim ustanovama eksplicitno cujete da oni hoce polovne igracke, pa tek onda....nazalost, iskustvo nas uci da bi moglo doci do neugodnih iznenadjenja po ovom pitanju ma koliko svi mi smatrali to zaista sjajnim idejama. Doduse, mozda ne bude nikakvoh problema, ali za svaki slucaj - prvo da se eksplicitno izjasne da to zaista zele.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Kao sto sam rekao, danas imam sastanak sa ustanovama. Vidimo se sutra u 8 uvece.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

Oni koji su dobili SMS vidimo se po dogovoru.  :P

 

A što se tiče ideja za poklone sve su dobro došle, taman imamo dovoljno vremena da ih razradimo... natenane!  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

Vi će dobijete razglednicu!!!  ;D

 

Polako ljudi sve će biti objašnjeno i na tenane odrađeno. Zato se i krenulo ovako rano sa pripremama. Prvo moramo da odredimo ko će da izigrava irvase, ko patuljke, ko dedamraza a ko će da brije noge i bude vila drndara.  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 178 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Aprilia leonardo 250

I ja se javljam da cu ucestvovati i ove godine ( onaj mentol sa balonima sam bio ja, otpala mi ledja :) )

Nadam se da ce se sve poklopiti da i ja prisustvujem ali posto ove godine nemam motor onda ili da mi neko pozajmi (mozda se i sam snadjem pa uzmem od druga) ili cu ici kolima tako da ce biti mesta za paketice i kod mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja