Jump to content

Moto Zajednica

Akcija Deda-Baka Mraz Novi Sad 2010. - radna

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Naravno, svako ima svoje mišljenje i nije uopšte ovde stvar u ubeđivanju.

 

Ja sam želeo da iznesem svoje mišljenje i da prenesem šta zaposleni u ustanovama kažu (onaj deo da ih se ljudi sete retko...skoro pa nikada). "Prava stvar" je pomoći i ništa drugo, a pomoć je ovde izgleda sekundarna misao. "Prava stvar" je za onoga koji će dati 200 dinara i kupiti godinu dana duševnog mira i zadovoljstva...ali ako zaista može da živi u tom ubeđenju ja mu onda zavidim. "Mi nemamo da damo više i dali smo ih od srca" mogu da pričaju nekome drugom...ja im neverujem.

A što se reklame tiče...nije to reklama o kakvoj ti misliš. Zamisli, ne očekuju oni hvalospeve, poznate glumce, modernu muziku i polugole igračice. Svi do jednog su do sada uvek pristajali da ih samo spomenemo ili da im se ime firme ubaci u spisak sa još xx drugih. Nije to reklama za televiziju a nije ni reklama za radio. Oni koji žele reklamu na TV-u nas neće ni primiti...i još će pustiti pse da nas isprate iz kruga firme.

 

Sviđa mi se što ljudi i dalje veruju da su svi na ovome svetu pošteni i humani. Tako i razmišljaju...pošteno i humano. Verovatno zato ne primećuju da je vuk odavno pojeo crvenkapu i da je lovac samo izmišljeni lik iz bajke. Dobro i sreća ne pobeđuju tako često...ustvari, zapitajte se da li ikada i pobede!?

Ne znam u koliko si akcija ucestvovao ali evo da te pitam jednu stvar .Da li si primetio da je decu trebalo vuci unutra da dodju na predaju paketica.Cak sta vise barem, sto se dece tice JA mislim (to je o5 samo moje misljenje)da im je bilo 5x draze provozati se na motoru nego pojesti cokoladu.Tako da te price oveliko  materijalnoj koristi koju cemo im mi stvoriti ostavite za tv dnevnik i za institucije koje su za to i napravljene.I dajte da ih usrecimo onoliko koliko je u nasoj moci.  

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Jedan grad a dve akcije...

Cilj obe je valjda isti...treba decu usreciti.

Moje LICNO misljenje je da se pokusa zajedno imamo dovoljno vremena da se lepo dogovorimo i da

vidimo da li mozemo naci zajednicki jezik i dogovoriti zajednicke stavove za tu akciju.

Ako ne, uvek mozemo na svoju stranu iliti svoju ruku...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Bicske Hungary
  • Motocikl: BMW K1200 LT

Nemam ljudi komentara .Ja sam osnivač moto kluba i živim za klub,  ali u ovu akciju ulazim kao deda mraz na motoru sa svim znakovima i obeležjima božićnog praznika. Ho ho hooooooo  moji drugari.

 

PS Ako neko ima želju idem i na kućnu adresu samo da izmamim osmeh.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Iako se Lancia iz sveg srca potrudio da me isprovocira vađenjem citata neću reagovati.Na njegova pitanja ću mu odgovoriti na pp a iz onoga što je pisao se opet po ko zna koji put zaključilo da su ONI uvek u pravu a MI pojma nemamo i šta god da kažemo Lancia će nas ubediti da nismo bili u pravu.

Opet ponavljam,ljudi su nezadovoljni onime u šta se BJB pretvorio i mislim da je to srž problema a ako vi to ne želite da čujete...šta mogu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ne znam otkud toliko lose energije i nedostatka tolerancije medju nama. Kao da zivimo na razlicitim kontinentima, a ne na par kilometara jedni od drugih. Te BJB se pretvorio u ovo ili ono, te necemo sa ovima ili onima zbog ne znam cega, te nije bilo kiflica pa nismo hteli da dajemo krv...

 

Mislim da je vecina nas ovde suvise ozbiljno shvatila i forum i BJB i moto klubove i AMS i motore. Motociklizam nas sve spaja, hteli mi to ili ne. Sad, mi smo se dodatno medjusobno izdiferencirali zato sto se eto druzimo po grupama, ali ne smemo dozvoliti da nas te razlike bas odvoje ovako. Nije mi jasno, stvarno.

 

Cicak, molim te napisi ovde ili mi posalji pp o tome zasto mislis da se BJB promenio i o tome sta mislis da je BJB bio i sta je postao. Ja ne vidim da radimo ista lose, ali mozda sam suvise opterecen obavezama, pa ne vidim nesto ocigledno.

 

Sto se deda mraz akcije tice, svakako je poenta da se akcija desi i da se sto vise dece tada obraduje i naravno da sto vise motociklista izadje tog dana na ulice gradova Srbije. Manje je bitno ko ima koje boje. Medjutim, ovde je ocigledno napravljen problem zbog obostranog insistiranja na vlasnistvu nad akcijom.

 

Nije uopste problem da to bude akcija u bilo cijoj organizaciji, ali da bi to BJB i AMS podrzali, ta akcija mora da bude u skladu sa vrednostima koje promovisemo. U ovom slucaju, cini mi se da je problem sto se akcija pocinje i zavrsava alkoholom, a izmedju toga treba da se odrzi nekakva voznja. Takodje, deluje da se ne obraca paznja na uredjenju kolone redarima, sto iako deluje nevazno - vrlo je vazno, zato sto je to  nacin da se pokaze sugradjanima da motociklisti mogu da budu i kulturni, samo ako to hoce... Sa druge strane, deluje da se ne obraca dovoljno paznja na poklone koje treba ostaviti deci. To su stvari na koje ljudi koji nisu u klubovima zele da uticu da bi se promenile na bolje. Ako se to postigne, mislim da nikome nece vise biti bitno ko je zvanicni organizator takve jedne akcije i voznje.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Alo decko kakav pocetak i zavrsetak alkoholom nemoj se gadjati takvim stvarima .Ja ucestvujem u tim akcijama skoro od samog pocetka i nisam primetio da je bilo alkoholnih ispada.Naravno da je bilo i onih koji su popili neko alkoholno pice ali tako generalizovatii grupu nije drugarski.Pa to su odrasli ljudi koji imaju decu roditelji covece a ne banda pijanih i divljih huligana.Na brifingu pre polaska odredjena marsuta, brzina, kretanja,po dolasku u centar zadrzavanje pored motora dok se malo ne ohlade .Pa ne mozes tako pljuvati ljude a ne znas.Napominjem nisam clan ni jednog kluba niti bilo kakve grupacije da me neko pogresno ne razume .Ali se neki ovde ponasaju kao da na glavi imaju oreol i izricito pravo da osudjuju.Budimo drugari i druzimo se i pomozimo jedni drugimaako mozemo a nomojmo odmagati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5340 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ne secam se da smo zajedno cuvali ovce, da me tako oslovljavas.

 

Super ako je tako za alkohol. Mnogo je meni lakse da se izvinim svima ako sam pogresio, nego da ispadne da nisam pogresio. Nije mi namera da bilo koga vredjam, vec da se problem, ako ga ima, resi. Ako vidis zlonamernost u mojim porukama, onda razmisli koliko si ti zaista dobronameran.

 

Najbolje je ovde, ocigledno, da vas pustimo lepo da se vi sami organizujete. BJB ce vam pomoci forumom da se lakse organizujete, a vi slobodno gurajte dalje. AMS ce kao pravno regulisana organizacija da donese odluku u kojim mestima ce zvanicno organizovati dedamrazijadu i svakako ce gledati da ne ulazi u bespotrebne konflikte sa ljudima sa kojima se ne moze dogovoriti.

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ja ovce nisam ni cuvao tako da se tom prilikom nismo sretali.Mozda smo se i upoznalii na misheluku ali to je sad manje bitno koliko vidim.Ne mozes da pljusjes po nekome i da ocekujes da cemo se zdraviti.Drugi deo tvog posta kao da je pisao neko drugi i po meni text na mestu na koji imam samo pozitivne komentare.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Pozdrav svima,

vidim da je postalo ''zanimljivo'' dok sam ja bio na poslu.

Isto tako vidim da se svi vode sličnom, gotovo istom, idejom.

 

UČINITI DECU ŠTO SREĆNIJOM!

 

Razlika u načinu realizacije se pojavljuje zbog dosadašnjih loših iskustava nekih članova koji su svojevremeno učestvovali u organizaciji takvih akcija,

i zbog našeg mišljenja da, zahvaljujući poznanstvima i dosadašnjim dobrim iskustvima, možemo dogovoriti jednu lepu i veliku akciju.

 

Nadam se da dosadašnja rasprava neće rezultirati ničijom ljutnjom,

a tražim samo da svi budu dovoljno ozbiljni, i da se ne bavimo analizom tuđih mišljenja, nego da nas pustite da pokušamo.

 

Namerno sam na vreme započeo ovu priču da bi drugi organizatori imali dovoljno vremena ako mi ne uspemo dogovoriti s klubovima i ostalim.

 

Kad kažem MI mislim na sve koji žele da budu deo neobavezne ekipe APOSTOLI

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Ne znam u koliko si akcija ucestvovao ali evo da te pitam jednu stvar .Da li si primetio da je decu trebalo vuci unutra da dodju na predaju paketica.Cak sta vise barem, sto se dece tice JA mislim (to je o5 samo moje misljenje)da im je bilo 5x draze provozati se na motoru nego pojesti cokoladu.Tako da te price oveliko  materijalnoj koristi koju cemo im mi stvoriti ostavite za tv dnevnik i za institucije koje su za to i napravljene.I dajte da ih usrecimo onoliko koliko je u nasoj moci.  

Napisao sam već da pokloni nisu bile samo čokoladice i bombone, bilo je tu i mnogo vrednijih i korisnijih poklona za samu ustanovu od glupih čokoladica. Ako ste gledali TV reportažu iz SOS dečijeg sela onda se možda sećate da je, mislim devojčica, rekla da mnogo više voli predstave i deda mraza i da joj čokoladice nisu bitne. Naravno da je bitnije da im se da nešto za njih lepše i potrebnije...opet, ubeđen sam da sam to ja i napisao.

A ja sam posebnu pažnju u svom postu obratio na dom iz Veternika tj njihov dnevni boravak u kojem smo bili jer njima zaista treba mnogo toga. SOS selo je,a to svako zna, materijalno obezbeđeno u svakom smislu...njima je najvažnija pažnja. Deca iz Veternika su mnogo tužnija i važnija priča. Tu decu sigurno niko nije provozao niti su deca sedala na motore....a njima je bilo uzivanje što smo ih posetili, što smo se družili sa njima i što smo im doneli poklone. Taj deo su mnogi propustili ako se dobro sećam.

Deca iz Veterničkog doma zaslužuju najveću pažnju i to sam isto već spomenuo. A njima treba materijalno, može i sa TV dnevnikom  ;). Ko je bio tamo, jasno mu je o čemu pričam. Nadam se da je svima jasno da oni tamo treba da žive mnogo duže od tih pola sata naše posete pa ako možemo zaista da im pomognemo onda hajde da to i učinimo. Ukratko...jebale vas čokolade.

 

Nemojte ljudi da izvrćete jedni drugima reči, stvarno nema smisla. I ostavite se tog JA, JA, JA, JA. "Viši ciljevi" i "humanost" su samo reči a vi se uhvatili za njih pa ih razvlačite kako kome odgovara. Na organizaciju svega ovoga nebi smeli da imaju previše uticaja ljudi koji su pristrasni, ni sa jedne ni sa druge strane. A ako mislite da je i jednima i drugima bolje da sami organizujete akcije onda izvolite pa poklanjajte čokoladice po ulici do mile volje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 426 postova

Samo vas posmatram!!!  ;)

 

Drago mi je da se nismo poubijali i da se strasti polako stišavaju. Sve u svemu lepo je videti da ljudi u ovu akciju ulaze sa toliko strasti, to nam garantuje da će akcija sigurno uspeti bila ovakva ili onakva.  :)

Neka još malo vode proteče dunavom a onda bi se valjalo vratiti na posao i započeti sa konstruktivnim razgovorima. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Ima jos 2,5 meseca do Dede & Baba Mraz Akcije,  a vec smo se svi posvadjali, svako vuche na svoju stranu...taki smo mi Srbi, a i oni koji nisu su od nas pokupili tu ruznu Srpsku osobinu da se ne mozemo dogovoriti cak ni oko minimuma zajednickih ciljeva.

 

Posto je tako kako je, a pouceni iskustvom od prosle godine, zastupam teoriju da AMS/BJB treba da ima svoju nezavisnu akciju, na kojoj su dobrodosli svi bajkeri dobre volje. Naravno zaista dobre volje - to jest oni koji nece ni na koji nacin sabotirati i prisvajati akciju.

 

 

Za medije imamo PR tim koji se time bavi, tako da je taj deo pokriven

 

Drago mi je zbog toga, onda u ponedeljak - utorak očekujem spiskove medija koji će pratiti akciju, i na koji način (vest, kajron, emisija, deo emisije,...)

 

Osim toga treba da vidimo koji mediji će najavljivati akciju.

 

Duka, mediji ne funkcionisu bas tako. Ko zna sta ce biti za 2,5 meseca, tako da tu nikakvog planiranja nema, osim 2-3 dana pred samu akciju. Ako se akcija bude pravila, imacete svu potrebnu medijsku podrsku AMS PR tima koju mozemo da Vam obezbedimo, kako u Vojvodjanskim medijima, tako u medijima sa nacionalnim frekvencijama i stampanim medijima.

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

.Posto je tako kako je, a pouceni iskustvom od prosle godine, zastupam teoriju da AMS/BJB treba da ima svoju nezavisnu akciju, na kojoj su dobrodosli svi bajkeri dobre volje. Naravno zaista dobre volje - to jest oni koji nece ni na koji nacin sabotirati i prisvajati akciju.

 

Meni sada ništa nije jasno, pa zar nije AMS-BJB taj koji prvi prisvaja akciju još od prošle godine. Zar niste vi ti koji treba da ugrabite publicitet zbog referenci za buduće akcije, kako reče vaš član odbora ili čega već quassar.

 

Ajde ovako, dogovorite se vi među sobom šta hoćete i onda recite, pa ćemo mi videti da li ćemo se uključiti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1892 postova
  • Lokacija: NBGD
  • Motocikl: XRV 750

.Posto je tako kako je, a pouceni iskustvom od prosle godine, zastupam teoriju da AMS/BJB treba da ima svoju nezavisnu akciju, na kojoj su dobrodosli svi bajkeri dobre volje. Naravno zaista dobre volje - to jest oni koji nece ni na koji nacin sabotirati i prisvajati akciju.

 

Meni sada ništa nije jasno, pa zar nije AMS-BJB taj koji prvi prisvaja akciju još od prošle godine. Zar niste vi ti koji treba da ugrabite publicitet zbog referenci za buduće akcije, kako reče vaš član odbora ili čega već quassar.

 

Ajde ovako, dogovorite se vi među sobom šta hoćete i onda recite, pa ćemo mi videti da li ćemo se uključiti...

 

Kad vec tako pricas i tim tonom, lepo ti nama reci koga ti ovde zastupas? Ili mozda zelis da ponovimo proslogodisnju pricu, ko to ima pravo da zastupa Deda Mraza?

Kad si spomenuo publicitet, hoces da mi kazes da je neko sa BJB-a kumio i molio da izadje u Blicu kao "autenticni" predstavnik Deda Mraza?

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ima jos 2,5 meseca do Dede & Baba Mraz Akcije,  a vec smo se svi posvadjali, svako vuche na svoju stranu...taki smo mi Srbi, a i oni koji nisu su od nas pokupili tu ruznu Srpsku osobinu da se ne mozemo dogovoriti cak ni oko minimuma zajednickih ciljeva.

 

Posto je tako kako je, a pouceni iskustvom od prosle godine, zastupam teoriju da AMS/BJB treba da ima svoju nezavisnu akciju, na kojoj su dobrodosli svi bajkeri dobre volje. Naravno zaista dobre volje - to jest oni koji nece ni na koji nacin sabotirati i prisvajati akciju.

 

 

Za medije imamo PR tim koji se time bavi, tako da je taj deo pokriven

 

Drago mi je zbog toga, onda u ponedeljak - utorak očekujem spiskove medija koji će pratiti akciju, i na koji način (vest, kajron, emisija, deo emisije,...)

 

Osim toga treba da vidimo koji mediji će najavljivati akciju.

 

Duka, mediji ne funkcionisu bas tako. Ko zna sta ce biti za 2,5 meseca, tako da tu nikakvog planiranja nema, osim 2-3 dana pred samu akciju. Ako se akcija bude pravila, imacete svu potrebnu medijsku podrsku AMS PR tima koju mozemo da Vam obezbedimo, kako u Vojvodjanskim medijima, tako u medijima sa nacionalnim frekvencijama i stampanim medijima.

 

;)

 

Pozdrav Gremlin,

ovaj post koristim samo da pozdravim mog drugara Gremlina,  ;)

s kojim se, uzgred budi rečeno, ne slažem po pitanju ovakvog odnosa s medijima, ali ćemo to razjasniti kad/ako se vidimo :-)

 

Oprostite mi na spamovanju, i ne dajte se dekoncentrisati...

nastavite s raspravama i nadmudrivanjima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 258 postova
  • Lokacija: Novi Sad

tI SI DUKA OVO zakuvao i onda se iskusno povukao..c...c.....c.... ;)

 

Pozdravljam i cimere  ;D

 

Jesam, ja sam zakuvao, i ove godine računam na barem 100 motora sa Deda Mrazevima  ;)  :) :) :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 308 postova

Kad vec tako pricas i tim tonom, lepo ti nama reci koga ti ovde zastupas?

 

Moj ton je na mestu, ne znam što si drugačije čuo... Zastupam sebe i svoje mišljenje, ne volim ljude i organizacije gde vlada jednoumlje i jednozublje i jednopartijski sistem pa ko se izdvoji udri po separatisti. A ono što sam rekao mu dođe ko citat onoga što su drugi rekli, i ne znam ko priča o blicu, ja pričam o referencama koje quassar spominje i o tome kako je imperativ da iza svega stoji ime BJB-AMS.

 

Jel grešim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Rodjeni sam Novosadjan i nikad nisam bio clan ni jednog moto kluba i nikad nisam bio clan ni jedne politicke partije.

BJB je jedini forum na kom sam aktivno ucestvovao.Ovo nije ni moj cv ni hvaljenje vec samo zelim da donekle uvidite da nisam

tamo neki "preletac" i da ne menjam misljenje tako lako.Jednostavno volim motore i volim decu.

Prosle godine smo "neslavno" prosli,svadjali se,razilazili se u guzvi pa sam deo ture vozio sa BJB ekipom a deo sa Otpisanima i ostalim klubovima,pa

sa jos par drugara iz centra jurcao na Novo Naselje da se ponovo prikljucim BJB drugarima...

E ove godine to ne zelim i zato je pao dogovor izmedju nas nekoliko sa BJBa da probamo da to odradimo sa komsijama,drugarima i u krajnjem slucaju poznanicima sa novosadskih ulica i Micheluka.

Novi Sad je specifican u odnosu na druge gradove jer su vec postojali deda mrazovi na motorima.Otpisani to rade vec par godina i svaka im cast na tome.Vremenom su im se pridruzili i drugi klubovi i koliko sam ja primetio niko ne insistira na bojama i reklami kao BJB.Zasto?

Zasto mi ne mozemo sa ostalima?Zasto sad opet hajka na ljude koji su BJB Novosadjani i zele da to urade zajedno sa svojim sugradjanima?

Zasto nas u startu ubijate u pojam i delite nas?Pa majku mu,valjda smo svi neki bajkeri ili motoristi ili kako vec?Do nove godine ima dooobra tri meseca,pustite da probamo da se dogovorimo a ako ne uspe nikom nista.Sami uvek mozemo.Voleo bih da mi niko sad ne pametuje kako je ovo akcija sirih razmera i kako ja mali ne mogu da vidim da se to odvija po celoj

Srbiji i sta su siri i visi interesi.

Izvinjavam se svima koje sam smorio ako je za utehu ni sam nisam rad da pametujem i kuckam ovoliko.

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 165 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Posto mi je supruga zbog mog zdravstvenog stanja zabranila da ucestvujem u daljoj diskusiji u ovoj temi,verovatno je necu ni pratiti ali podrzavam ovo sto je rekao jamana.Sa Lanciom sam (nadam se) raspravio sve sto smo imali tako da nema potrebe da cimam Pabla,verovatno ima gomilu pametnijih stvari da radi nego da izigrava plave slemove.Ako se medjusobno malo vise budemo slusali mislim da ce ova zajednica-asocijacija odlicno funkcionisati.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 617 postova
  • Lokacija: Temerin
  • Motocikl: TDM 850, DKW RT175

 

......Vremenom su im se pridruzili i drugi klubovi i koliko sam ja primetio niko ne insistira na bojama i reklami kao BJB.Zasto?....

 

mrzi me sad okretati i traziti post gde je neko rekao da su otpisani nosili svoju zastavu..... to mi je malo skrnavo, isto ako bjb nosi nesto slicno ali cini mi se ne, mozda gresim....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 203 postova
  • Lokacija: Petrovaradin
  • Motocikl: Hornet S

Negde je receno SVAKI DAN URADI DOBRO DELO,parafraziram.

 

Malo mi je licemerno ici sa idejom pomoci deci,pa prepustiti PR-ovima da resavaju stvari medijski. Zasto?

Ako je akcija na nacionalnom nivou gde bi svi trebali da se vodimo istim kodeksom,prihvatam,pod uslovom da se kontaktiraju ministarstva ,razni fondove, pokreti i sl. koji bi trebali da finansiraju poklone,a mi mozemo biti `raznosaci` za one koji su dogovorili sa tim institucijama i oni tada treba da prime sve zasluge i to da organizuju i narednih godina. Samo takvu akciju na nacionalnom nivou mogu da podrzim. Ostalo je sarena laza!

 

Ideja nas drugara koji volimo motore,vozimo i druzimo se svakodnevno,bez obzira da li je neko u nekom klubu ili ne, je da tom akcijom malo topline damo toj deci. Ne znam da li je vecina ljudi svesna da je toj deci najpotrebniji osecaj pripadnosti,a malisanima roditeljska ljubav. Pokloni su materijalni i zaborave se. Njima je potrebno secanje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Misliš li da su razna ministarstva, fondovi, NVO-i (osim onih što švercuju heroin iz Bolivije) toliko spremni za saradnju i pomoć ovoj našoj akciji?

 

Znam ovih godina koliko to teško ide i najveću pomoć i donaciju dobili smo od firmi na osnovu ličnih kontakata, poznanstava i upornosti. Lavovski deo otpada na lične donacije BJB - AMS zajednice - članova, što znači da je naša humanost osnovni pokretač akcije i ako je iskrena nema tih prepreka koje se ne mogu savladati.

 

Tradicionalna AMS akcija "Deda Mraz" je nacionalnog tipa, njeni ciljevi se ostvaruju na svakom delu Srbije gde postoji dovoljan broj članova i entuzijasta, tako da mislim da možemo pozdraviti svaku akciju sličnog tipa ali trebamo se držati naše organizacije sa propagiranjem osnovnih i prepoznatljivih ideja AMS-a - bezbednost, oprema, kultura, organizovanost.

 

Uostalom, ako se organizuje više akcija u N. Sadu sa istom tematikom, odlično! Deca će dobiti više pažnje i poklona a braćo bajkeri, nije vam valjda najvažnije ko će se "prsiti" na televiziji??

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja