Jump to content

Moto Zajednica

Gremlin u akciji, ili "Sta sam danas slikao"

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Pa ono što vdim na fotkama nije sigurno, našeg Patrijarha u sanduku ....a same fotografije jesu dobro urađene s'obzirom kakva je gužva bila i vidi se da su profi reportažne!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 927 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda Transalp 600V

Dobre fotografije. Patrijarh je dugo živeo i sada našao svoj mir, to se vidi i na njegovom licu...bezbrižno sni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

      Neki postovi su obrisani, izvinjavam se autorima, ali nisu imali veze sa temom i nije im ovde mesto. Još jednom vas molim, nemojte da trujete ovako dobru temu, skroz je bez veze da bude zaključana zbog tvrdoglavosti pojedinaca.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Nadamo se da ce biti i sutra tj. danas nekih fotografija jer predviđaju pola miliona ljudi na sahrani. Nadajmo se da ce biti i fotki sa naše strane!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Dragi moji, posle deset dana na "Kopaoniku" eto me ponovo ovde. Resio sam da temu do daljnjeg zakljucam iz licnih razloga, pa zato molim vlasnika, administratore, i urednike da moju odluku minimalno postuju, i da temu ne otkljucavaju.

 

Ovo je ipak moto, a ne foto forum, pa ne bi da dalje smaram sa slikama i punim attachment folder na serveru svojim slikama.

 

Svima koji su se interesovali za slike, onima cija su pitanje gde sam ja obrisana se zahvaljujem na poverenju i pohvalama.

 

Moj licni web-sajt ce uskoro biti online, pa cete o tome biti blagovremeno obavesteni.

 

;)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja