Jump to content

Moto Zajednica

Gremlin u akciji, ili "Sta sam danas slikao"

Recommended Posts

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

Jos samo da Greca ispuni svoju zelju a to je F 800 GS.....

 

 

Davaj slke na sunce da uzivamo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Jos samo da Greca ispuni svoju zelju a to je F 800 GS.....

 

 

Davaj slke na sunce da uzivamo...

 

Mislim da cemo ako Bog da ipak ici na 1200 Adv...mada moram da ti kazem da mi se F 800 opasnoooo svidja, medjutim Gremlinka ima "amandman"...kao i uvek...

 

;)

 

 

Bravo, Gremline.

 

Mogao bi da okacis i neku retrospektivu, pa da mozemo da pratimo tvoj rad od pocetka.

 

Ima toga toliko da stvarmo ne znam odakle bi poceo, bilo bi jako puno slika, i ko zna kako bi se i kada zavrsilo. Bolje ovako, pocnem od pocetka...U toku zime se planira web sajt, ali o tome cete biti na vreme obavesteni.

 

Na primer danas nisam slikao nista, suncao se na Uscu sa ekipom...posle podne dremao na brodu...easy Monday...

 

;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Ne nego Gremlin njega...

Greco za druga upola cene...arsenik, mišomor, cijanid...šta god poželeo da mu turiš u tanjir!!

 

Spalicemo Guju ki licnu, on je elektronicar on to voli...

 

;D ;D ;D ;D ;D

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 434 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Cagiva Canyon Jamana 600 TT

Ovih dana je bas mirno, nema svezih news slika. Prvo sledece snimanje je fudbal Srbija-Rumunija u Subotu.

 

;)

 

 

 

Stani iza Rumunskog gola ako zelis nesto da uslikas! ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

Ovih dana je bas mirno, nema svezih news slika. Prvo sledece snimanje je fudbal Srbija-Rumunija u Subotu.

 

;)

 

 

 

Uzivanjcija, kazem ja  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

Ovih dana je bas mirno, nema svezih news slika. Prvo sledece snimanje je fudbal Srbija-Rumunija u Subotu.

 

;)

 

 

 

Uzivanjcija, kazem ja  ;D

 

nije tako, dobucuju mu navijaci, kad ima snega obavezno ga gadjaju grudvama

tezak je to posao i stresan....ostavlja trajne posledice

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Greco, koliko je dobio onaj reporter odštetu od Rodmana (NBA) kada ga je ovaj šutnuo u butinu!

Nemoj samo da ispadne da te nagovaram...pa da sebi kupiš neku RD07a ali ako se već nađeš na nogometu, što da ne, samo ponesi protektore...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

U stvari, ova tema bi trebalo da se zove "Sta sam juce slikao", posto sam obicno ili lenj ili umoran da isti dan postavim slike  ::) , ali evo male pricice sa jucerasnje utakmice Srbija-Rumunija, koja se zavrsila za goste ponizavajucim rezultatom od 5-0. Sreca...sreca...radost...

 

Uobicajena guzva i nervoza na i oko stadiona, stizem oko sat ipo ranije kako bi postavio remote kameru, setovao Wi-Fi, pripremio spisak igracha,i  uz malu raspravku sa "admiralom" iz FTO-Sigurnost uspevam da udjem Tenerom na parking stadiona.

 

Silazim na teren, gde uz zaljenje konstatujem da Wi-Fi ne radi, sto znaci - veliki problem sa slanjem slika preko 3G koji na velikim utakmicama obicno "umre" od preopterecenja mreze. Pocinju i prve kapi kishe....sranje...zaboravio sam najlon kesu za remote kameru koja treba da obavi svoj zadatak iza gola i da tamo bude celu utakmicu - pod uslovom da je neko ne ukrade, kao sto se to desilo kolegi iz "Press-a" na Srbija-Francuska  >:(

 

Srecom kisha posle nekoliko kapi prestaje i postavljam kameru iza gola.

 

U tom momentu dolazi i obavezni Viktor...ne znate ko je Viktor ? Viktor je belorepi orao, maskota nase fudbalske reprezantacije - neverovatno lepa, elegantna graziozna i ponosna ptica - pravi simbol naseg tima:

 

 

 

 

 

post-621-12879053740291_thumb.jpg

post-621-12879053740977_thumb.jpg

post-621-12879053741626_thumb.jpg

post-621-12879053742103_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Utakmica pocinje, sedim na severu do tunela, najbolje mesto za sve...Rumuni napadaju na moju stranu prvo poluvreme... Wi-Fi ne radi...srecom kachim se na 3G i drzim otvorenu liniju...nasi drze inicijativu i sve se desava oko Rumunskog gola...posle prvog gola Rumuni postaju malo nervozni "Laki je malo nervozan"...Mutu grubo faulira Nemanju Vidica rabivshi mu nos...

 

post-621-12879053749432_thumb.jpg

post-621-12879053750441_thumb.jpg

post-621-12879053751044_thumb.jpg

post-621-12879053751697_thumb.jpg

post-621-12879053752249_thumb.jpg

post-621-12879053752746_thumb.jpg

post-621-12879053753278_thumb.jpg

post-621-12879053753731_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja