Jump to content

Moto Zajednica

Srbijaring kod Surcina

Recommended Posts

  • U prolazu, 30 postova
  • Lokacija: Novi Sad

bilo bi dobro da se napravi makar obicna staza i dok nije sezona Formule jedan da se iznajmljuje ta staza!

Npr iznajmis stazu za nekih, sad lupam, 5 sati i das 30-40 evra. E sad posto kontam da bi tu doslo puno mase oni bi imali sasvim lepu zaradu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2314 postova
  • Lokacija: Staro Selo
  • Motocikl: Yamaha XT600

Velike su sanse za to, jedino ako Srbija ne dobije organizaciju Olimpijskih Igara... ne znam da li to odlozilo izgradnju staze, mislim da li ce biti para za sva borilista koja su potrebna za OI i za jednu trkacku stazu koja zadovoljava uslove da primi F1 cirkus...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • jedan od DDMZ, 805 postova
  • Lokacija: NBG
  • Motocikl: R, gsx R
Ma ne mora F1 staza (F1 je postala jako dosadna)' date=' bolje GP staza, pa da gledamo Rossi-ja kako vitli sa "mahom", pa i mi da obidjemo po koji djir.[/quote']

 

Hehe, dok doðe taj dan, Rossijev unuk æe voziti za prvi tim Hyosung (prvi su mi pali na pamet, ne ljutite se vlasnici istih), a glavni konkurent æe mu biti neko na IMT-u :lol::lol:

Šalu na stranu, kako sada stvari stoje mislim da su male šanse da nam se "desi" staza, bar još 2 promene politièara. Nadam se da grešim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 148 postova
  • Lokacija: Pecinci

Iz "pouzdanih" izvora sam cuo da su u Prhovu u Sremu (to je negde oko 30 km od BGD-a prema Zagrebu) hteli da kupe od nekog lika 70 hektara zemlje na kojoj bi se pravila staza.Njemu je navodno ponudjeno 1.000.000 Eura a on je trazio 1.500.000 !!!!!!!!! Sta ce biti dalje videcemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja