Jump to content

Moto Zajednica

Jos jedan Airbrush Majstor

Recommended Posts

  • U prolazu, 0 postova

Nista popsebno deo se potapa u Vodu u kojoj su hemikalije koje ne dozvoljavaju boji da potone potom se ona vezuje za povsinu kao kad umaces nesto u mesanu boju pa onda ispadaju lepe sare,imas na You Tubu,uglavnom se gitare farbaju tako ali moze sve da se radi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Ah da Oprosti. Zivi  i radi u Lazarevcu,bavi se oslikavanjem 3 d objekata,Murala,reklamnih tabli, i svega ostalog  za odgovarajucu  deviznu nadoknadu.Osam godina radio u Grckoj (ulicno slikarstvo,murale ,farbanje motora)Prica grcki i engleski.Bilans:Vise od 1500 m kvadratnih Murala,200 ofarbanih motora,50 oslikanih,4 unistena kompresora,4 pistolja za farbanje,bolovi u ledjima,hemikalie u krvi.Mnogo prica,uvek ima misljenje,ponekad misli da sve zna,trudi se da bude veca picajzla od musterije.

Voli svoj posao!

 

Izvini ja sam na mnogo razlicitih foruma prisutan pa cesto dok poodgovaram na sve poruke ponekada to cinim mehanicki a i dosta sam zauzet a svasta me interesuje.

Pa sam malo pretrpan.

Cek malo da se priviknem :D :D :D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 550 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Nemam ništa :(

Ah da Oprosti. Zivi  i radi u Lazarevcu,bavi se oslikavanjem 3 d objekata,Murala,reklamnih tabli, i svega ostalog  za odgovarajucu  deviznu nadoknadu.Osam godina radio u Grckoj (ulicno slikarstvo,murale ,farbanje motora)Prica grcki i engleski.Bilans:Vise od 1500 m kvadratnih Murala,200 ofarbanih motora,50 oslikanih,bolovi u ledjima,hemikalie u krvi.Mnogo prica,uvek ima misljenje,ponekad misli da sve zna,trudi se da bude veca picajzla od musterije.

Voli svoj posao!

 

Izvini ja sam na mnogo razlicitih foruma prisutan pa cesto dok poodgovaram na sve poruke ponekada to cinim mehanicki a i dosta sam zauzet a svasta me interesuje.

Pa sam malo pretrpan.

Cek malo da se priviknem :D :D :D

 

a ja komšija iz lajkovca i još trba da mi se farba motor  ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Evo jos neke pokvaren mi skener brb...

 

crvmalmot.jpg

 

honda.jpg

 

hondajos.jpg

 

hondarez.jpg

 

DSCF6816.jpg

 

DSCF6823.jpg

 

IMG_0033.jpg

 

malpl.jpg

 

Candycolor2.jpg

 

CandyColor.jpg

 

Ovaj zadnji je sa Candy bojama na suncu vuce na  ljubicasto a ovako je plav.

 

 

Eto to mi je skenirano za sad sto se motora tice moram da ispreturam po fotkama malo da nadjem jos.

Ovde ima  dosta radova koji su radjeni kad sam jos ucio zanat.

Sada vec ne pravim iste greske:))

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

Ah da Oprosti. Zivi  i radi u Lazarevcu,bavi se oslikavanjem 3 d objekata,Murala,reklamnih tabli, i svega ostalog  za odgovarajucu  deviznu nadoknadu.Osam godina radio u Grckoj (ulicno slikarstvo,murale ,farbanje motora)Prica grcki i engleski.Bilans:Vise od 1500 m kvadratnih Murala,200 ofarbanih motora,50 oslikanih,bolovi u ledjima,hemikalie u krvi.Mnogo prica,uvek ima misljenje,ponekad misli da sve zna,trudi se da bude veca picajzla od musterije.

Voli svoj posao!

 

Izvini ja sam na mnogo razlicitih foruma prisutan pa cesto dok poodgovaram na sve poruke ponekada to cinim mehanicki a i dosta sam zauzet a svasta me interesuje.

Pa sam malo pretrpan.

Cek malo da se priviknem :D :D :D

 

 

Dobrodošo moler!...Kaki ti je CV,vidim ja da ćeš ti imati dosta posla s ovim zakeralima odavdi!...Ma samo ih deri!  ;D ;D

Masivni pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Hvala ,zdravo,evo telefon pa me nazovi Pa ce mo se dogovoriti. 011-8120-624 Cena zavisi od mnogo uslova koji koliki je rezervoar kako je sada ofarban itd hocu  sve da znam a kada  sve znam onda znam kako cu to da uradim a onda naravno znam i koliko da naplatim.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

darkovu suzu sam video uživo i bruka je

Da bice to jedan od lepsih K 9 u nas no Motor tek treba da se ispolira sto cemo u principu Raditi Rucno i kada se sve zavrsi bice to lep 3 D efekat,u svakom Slucaju Hvala Darku stoje imao strpljenja i sto mi je Dao 100 % slobodu sto se tice ovog Motora i Dizajna koji sam zamislio.Moram uraditi fotke na suncevoj svetlosti i bice jos lepse,Hvala :moto3:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dva tocka...All my life, 358 postova
  • Lokacija: Loznica
  • Motocikl: Yamaha Raptor-4 tocka...Piaggio Beverly 500... Suzuki DR 650...Aprilia Atlantic 250... Honda Deauville Nt700

Dobrodosao i svaka cast :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Nisam nikada Radio sa keramickim lakom i prvi put mi ga neko trazi i ovde u Lazarevcu(gde sam lociran) nema dovoljno ciste komore (Zahtema komoru kao apoteku)gde bih to mogao da uradim,posto on zahteva savrsene uslove za lakiranje,sem toga paste za poliranje istog se ne mogu kupiti na meru vec celo pakovanje znaci oko 50 evra plus lak koji je nesto vise skuplji od obicnog,sve to znam zato sto sam pre par godina imao nameru da radim sa njim ali sam odustao i od keramickih i od epoxi lakova i radim sa cvrstim HS lakovima,i dosada mi nijedna musterija nije donosila kacigu na popravku.

Tako da se moze reci da ne radim sa tim lakom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Nekoliko napomena,posto me dosta ljudi zovu da bi se informisali i da bih odvratio ljude koji mi trose vreme nekoliko napomena.

 

Kacige ne radim ispod 100 e cena koliko kosta doticna kaciga me potpuno ne interesuje jer se ne bavim prodajom istih.

Ko mi se pojavi sa pricom da nema para pod uslovom da se dogovorimo cekace na motor 3 do meseca.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Pa Oslikavanje motora traje dva tri puta Duze materijala ide Dva puta vise(barem kod mene kvalitetnog laka(cena 50 e L) sa obzirom da je cena kvalitetnog Farbanja sa rasklapanjem i sklapanjem 400 - 500 e (jedna boja) moze se slobodno reci da je ovakav poduhvat luxuz sa entuzijaste,naravno tu postoji i alternativno resenje koje se zove Originalne nalepnice cija cena je u zadnje vreme,kad se ukljuci farbanje i originalne nalepnice nesto malo manja nego Dobar brush s tim sto su tu neravnine od nalepnica i u slucaju ostecenja moraju nove(100 - 150 e) dok se u Brasu ostecenja popravljaju u istom stanju kao kad su uradjena.Sto se tice resenja sa kater nalepnicama to je daj sta das.Da se Razumemo ima dosta ljudi koji se lepo snalaze sa brush om ali ja kao pro posle 14 godina ovde i preko skidam kapu samo Zokiju i Marku(Srbija)ko god vam kaze ja to mogu bolje i jeftinije dobice Cica glise......ako za nekog nisam cuo ili video (u sta sumnjam) izvinjavam se,ne pricam o nalepnicama ovde nego o cistom Brushu,ovo ne moze svako da radi(posto treba da poznajete najmanje 3 zanata i jednu tehniku plus vam trebaju nervi kao brodski konopci i veeelika ljubav.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 461 postova
  • Lokacija: Beograd-jug
  • Motocikl: Yasmina TDM '97

Cisto informativno, kapiram da se cena razlikuje od motora do motora i od zahtevnosti brush-a, ali koliko je kostalo za ovaj gsxr? Hvala :zdravo:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja