Jump to content

Moto Zajednica

''Saletovaca'' i Srneci gulas!!

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

  Kada sam mojoj ekipi predlozio srneci gulas u nedelju, svi su prihvatili. A i vreme nam je islo na ruku. Sastanak je bio ispred moje zgrade u 11.00. Krenuli smo 15 minuta kasnije....voznja magistralom kakva se samo pozeleti moze. Usput nam se pridruzuje jos drugara sa svojim lepsim polovinama...

  I prvo usputno zaustavljanje je bilo neplanirano u Stepojevcu. Nas drugar Aca ima prijatelja cija je kuca uz magistralu.....pauza od 10minuta se pretvorila u ''sedeljku'', i to sve zahvaljujuci Saletovoj rakiji, koju smo nazvali ''Saletovaca'..'...

  Vidim ja da nivo rakije u flasi drasticno pada, tj. da je ''vrag odneo salu'', i ustajem prvi, jer da sam njih cekao ne bi ni krenuli od Saleta....Sale,svaka cast, rakija je ''mrak''.....

  Silazimo tu sa magistrale, prolazimo kroz nekoliko sela, pa par kilometara off- road.....i stizemo na nase odrediste, kafana ''Koliba preko puta"....na Avalskom putu

  Ekipa za stolom je bila vrlo lepo raspolozena, pricljiva, na momente cak vrlo bucna.....sve dok nije stigao srneci gulas!!!!....a onda tajac.....

  Nema ljutnje, sledeci put zovemo i vas.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Beograd

Rakija je bila jeziva samo sto Djomla i ja  nismo  smeli da  forsiramo do  kraja da bi  se vratili kuci hehe,a  srnetina  je  bila  Vrh ,neki su  cak  jeli  i  jagnjetinu koja je delovala  ekstra.pa onda zato svi opet  u  subotu idemo opet.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova

   Silazimo tu sa magistrale, prolazimo kroz nekoliko sela, pa par kilometara off- road.....i stizemo na nase odrediste, kafana ''Koliba preko puta"....na Avalskom putu

 

Jel moze malo detaljnije kako da nadjem ovu kolibu? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Beograd

   Silazimo tu sa magistrale, prolazimo kroz nekoliko sela, pa par kilometara off- road.....i stizemo na nase odrediste, kafana ''Koliba preko puta"....na Avalskom putu

 

Jel moze malo detaljnije kako da nadjem ovu kolibu? :)

Ides avalskim putem  prema  sopotu nemozes da  omanes!!

Pozz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 26 postova

 

Jel moze malo detaljnije kako da nadjem ovu kolibu? :)

Ides avalskim putem  prema  sopotu nemozes da  omanes!!

Pozz

 

zamalo da se slupam zbog te kafane...ljudi ja tu prolazim non-stop, tata mi je iz jednog sela pored ralje, a ta kafana je u ralji...i primetio sam je odavno, ali nikad nisam obratio paznju na naziv. i eto, video sam naziv isti dan kad sam vas pitao gde se to nalazi...znaci srneci gulas? primetio sam da se tamo cesto okrece i razanj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 222 postova
  • Lokacija: Beograd

 

Jel moze malo detaljnije kako da nadjem ovu kolibu? :)

Ides avalskim putem  prema  sopotu nemozes da  omanes!!

Pozz

 

zamalo da se slupam zbog te kafane...ljudi ja tu prolazim non-stop, tata mi je iz jednog sela pored ralje, a ta kafana je u ralji...i primetio sam je odavno, ali nikad nisam obratio paznju na naziv. i eto, video sam naziv isti dan kad sam vas pitao gde se to nalazi...znaci srneci gulas? primetio sam da se tamo cesto okrece i razanj...

Brate  okrece se samo ako okasnis okrecu se prazne hehehe!!!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja