Jump to content

Moto Zajednica

Zvanično učlanjivanje u AMS uz svečani ručak

Recommended Posts

  • Integrisan, 8137 postova

1. Forrest Gump

2. Jager (nema sile da me nema Namigivanje )

3. Negro

4. Vlajko  Opušten

5. quasaar

6. 3OPAH

7. severian

8.

 

Sto se termina tice - svaki termin znaci da nekome ne odgovara. Zato se zakaze termin, a ljudi pokusaju da se prilagode. To je to...

 

Sto se ostalog tice: da li je jos nesto (osim oko 30e ;)) potrebno za uclanjenje? Fotka i tsl.?

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

Moj ton!?

Pa jesi li procitao citat iznad mog posta?

 

da, Tvoj ton je problematican. Mozda i ostali imaju decu, pa sta? Ja sam upravo i napisao o podosta nas koji imamo decu i nedelju za njih, procitaj.

Vidis, za nekoga je ovo obicna razonoda, za nekoga radni deo price, mislis da je vreme da najzad neko kaze da pored radnog dela price ima i neko vreme za svoj odmor, zadovoljstvo, decu?

 

Sva zadovoljstva za nekoga su i radna obaveza za nekog drugog, bas da bi bilo zadovoljstva, bilo bi sasvim OK ako vec to ne primecujes, da jos ne nasrces ovakvim tonom. Ipak, verujem da se u prici o slobodnoj nedelji naslo jos dosta ljudi, nisam ja to onako tek napisao.

 

Sto se tice drugih termina i gradova, naravno da ce biti organizovano kako vec rece Quasar i u drugim mestima a jos uvek se radi na on-line formi koja ce teci nesto sporije iz tehnickih razloga, otprilike je to vec opisao Dexter. Nikakav novac se ne uplacuje i ne donosi u subotu. Vise o proceduri ce Pablo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Dzoks upisi se na spisak i ne zanovetaj, ponesi kamp opremu i ne beri brigu!

1. Forrest Gump

2. Jager

3. Negro

4. Vlajko  Opušten

5. quasaar

6. 3OPAH

7. severian

8. Neskebg

9. Zoltan

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

A sta ako se zagine u subotu i sta onda da covek uradi ?! ;D

 

Dzoks upisi se na spisak i ne zanovetaj, ponesi kamp opremu i ne beri brigu!

 

Baš tako. Prespava se i VOZI DALJE ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd

Prijatelju sve je ok  i u pravu si da je nedelja dan za odmor, porodicu i decu...postujem, samo sam pitala ima li nade da se pomeri za nedelju...salila se malo jer sam sinoc videla za novu akciju i jako mi je zao sto ne mogu da se podelim na dva dela:-)Pola u NS a druga polovina sa vama;-)Veliki pozdrav za sve i zelim vam sjajan provod.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Nemojte se ljutiti na komentar ali gori smo od najgore dece a prosek godina nam je sigurno iznad 30!

Mnogo očekujemo od nekoliko volontera, porodičnih ljudi a u zadnje vreme...Organizacija Tare, organizacija škole bezbedne vožnje, organizacija DD krvi, pa petlja na ibarskoj... pa sada AMS, pogotovo što su oni 'stvoreni' sa forumom a ima nas koji smo tek od juće na BJBu!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Lokacija: Krusevac

Sve vreme becim oci  ali nikako da vidimsto me zanima. Zanima me cena uclanjivanja i cene ostalih sitnica koje ce se tamo prodavati. Pitam da znam koliko para da spremim za to planinarenje. Jednostavno zanimaju me ti detalji zbog organizacije. Puno pozdarva drugari iz Krusevca i nadam se VIDIMO SE

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

  Učlanjenje za godinu dana košta oko 30E po današnjem kursu ;).

 

a klopu na prošlim str. a za nalepnice majice i prsluke cena se malte ne zna...

 

 

. Nikakav novac se ne uplacuje i ne donosi u subotu. Vise o proceduri ce Pablo.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

da, cene "suvenira" smo zaboravili a verovatno ce i njih biti tamo:

 

majice su standardno po 600 dinara, uradjene su u tri boje i nekoliko velicina ali ideju nemam koliko sada toga uopste ima preostalog. Verovatno ce se posle subote malo podvuci crta pa izraditi novi kontigent ako je usfalilo.

 

Prsluci su takodje standardno po 400 dinara, ako je preostalo sta sa Relija, onda bi to trebali biti privesci koji su 150 dinara i to bi, valjda, bilo to....

 

Saska, ja sam naveo vec da je u zadnje vreme nesto simptomaticno tuzakanje na subotu kao dan za aktivnosti, dakle ne samo u ovoj temi, pa sam sublimirao jedan zajednicki pogled i na nedelju kao alternativni dan. Da nije bilo tako intenzivnog insistiranja na par mesta u zadnje vreme, verovatno ne bismo ni imali ovu prepisku trenutno. Ja sam odgodio jedno porodicno okupljanje koje praktikujemo sa tim delom porodice za nedelju bas zbog ovoga, ali izgleda da se ostatku porodice to nije dopalo pa sam zestoko zabrljao sa time, ali postujem stav ljudi koji sam iskazao kroz vidjenje nedelje kao dana za bilo sta. Ni ja nisam mogao da se podelim, jedina razlika je Indjija a ne Novi Sad u mom slucaju :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Da ponovim i na ovoj str:

 

U zavisnosti od interesovanja, lokacije i mogućnosti interesenata, kao i naših mogućnosti, najverovatnije će biti organizovano i učlanjenje za nedelju!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 709 postova
  • Lokacija: Banovo Brdo - Beograd
  • Motocikl: BMW 1200RT

1. Forrest Gump

2. Jager

3. Negro

4. Vlajko  Opušten

5. quasaar

6. 3OPAH

7. severian

8. Neskebg

9. Zoltan

10. Vlada Afrika

....ajde zaglavite malo duze posto radim do 14.00. Posto cu najverovatnije i tada biti u skripcu sa vremenom, doci cu kombijem. Tako drugari ako vam treba prevoz, tu sam.....i ne raspravljajte se oko gluposti, subota ili nedelja....bolje se raspravljajte gde cemo da putujemo, vino, rostilj, rakica.....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 486 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki GPZ 500s - Ferdinand

Prvo da kažem da mi je jako drago da je učlanjenje napokon krenulo! :)

Vlada#4 i ja bismo došli u nedelju. Samo javite satnicu, a za koordinate ćemo se snaći...dvojica nas je!  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 160 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: CBRF4i, KLX650, TT600S

1. Forrest Gump

2. Jager

3. Negro

4. Vlajko  Opušten

5. quasaar

6. 3OPAH

7. severian

8. Neskebg

9. Zoltan

10. Vlada Afrika

11. ProjectLord

 

mloogo sine 30 evrica...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Ne bih da budem partibrejker ali ako se već učlanjujemo u neku organizaciju i plaćamo XY eura na godišnjem nivou red je da bar dobijemo statut te organizacije i objašnjenje šta za taj novac dobijamo.

 

Ovo su neke principijelne stvari. Topik "Učlanjenje" je nažalost upropašćen kojekavim spamom o knedlama  i koječemu i potpuno je beskorisan.

Ja ću mirne duše da potpišem da 90% ljudi sa foruma zaista nema pojma o čemu se u suštini radi u AMS 

 

Osim ideje ajde da napravimo bajkersku organizaciju i koju vodi 5-6 ljudi  ostalo se nezna

 

Kakav god d je auto moto savez Srbije kod njih je transparentno navedeno šta nude:

 

OSNOVNO ČLANSTVO (bela članska karta)

Cena 600 din.

 

Pogodnosti u Srbiji:

 

- neograničen broj pravnih saveta iz oblasti saobraćaja i putovanja, informacija o mogućnosti pronalaženja neophodnih rezervnih delova, itinerera (planova putovanja), u zemlji i inostranstvu , procena vrednosti vozila, u slučaju kupovine ili prodaje.

 

Tehničke pogodnosti:

 

- popravka vozila na putu, jednom u toku trajanja članstva (do 40 km prelaska SPI vozila u odlasku i povratku i do jedan čas rada),

- prevoz vozila u slučaju kvara ili saobraćajne nezgode, jednom u toku trajanja članstva (do 40 km prelaska šlepera u odlasku i povratku),

- popust na prevoz vozila od 20%, jednom u toku trajanja članstva.

 

 

ČLANARINA SOLIDARNOSTI (žuta članska karta)

- za fizička lica cena 2.000 din.

- za pravma lica cena 2.600 din.

 

 

Tehničke i druge pogodnosti u Srbiji:

 

- popravka vozila na putu, tri puta u toku trajanja članstva (do 40 km prelaska SPI vozila, u odlasku i povratku i do jedan čas rada),

- prevoz vozila u slučaju kvara, jednom u toku trajanja članstva (do 100 km prelaska šlepera, u odlasku i povratku),

- prevoz vozila u slučaju saobraćajne nezgode, jednom u toku trajanja članstva, bez ograničenja u kilometraži.

 

Refundacija troškova:

 

-hotelskog smeštaja, do tri dana u hotelu "B" kategorije, u slučaju saobraćajne nezgode, dok traje popravka vozila,

- prevoza članova porodice, vozom ili autobusom, u slučaju saobraćajne nezgode ili kvara vozila.

 

 

Tehničke i druge pogodnosti u inostranstvu:

 

- Uštede i pogodnosti u sistemu "POKAŽI SVOJU KARTICU - Show your card" (na našem sajtu potražite spisak partnera u celoj Evropi, kod kojih naši članovi mogu ostvariti uštede i pogodnosti). Pravna lica ne ostvaruju popuste u sistemu ,,POKAŽI SVOJU KARTICU - Show your card,,)

- Besplatan pravni savet u korespodentnom klubu, do 50 evra.

- Usluga putne pomoći u sistemu "ZMIJA" – jednom godišnje - popravka vozila i/ili šlepanje do najbližeg servisa.

- Prevoz vozila oštećenog u saobraćajnoj nezgodi, do prebivališta člana - jednom u toku trajanja članstva (važi za kontinentalni deo Evrope).

- Hotelski smeštaj, zbog popravke vozila oštećenog u saobraćajnoj nezgodi, do 300 evra.

- Kredit za popravku, prevoz vozila ili prevoz članova porodice, po osnovu garancije, do 1000 evra ( uz obavezan depozit).

 

Svaka čast upravnom odboru AMS za uloženi trud ali gde sam ja u toj priči i šta dobijam za svoj novac.

Zašto da platim AMS-u a ne AMSS-u

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 695 postova

Ne bih da budem partibrejker ali ako se već učlanjujemo u neku organizaciju i plaćamo XY eura na godišnjem nivou red je da bar dobijemo statut te organizacije i objašnjenje šta za taj novac dobijamo.

 

Ovo su neke principijelne stvari. Topik "Učlanjenje" je nažalost upropašćen kojekavim spamom o knedlama  i koječemu i potpuno je beskorisan.

Ja ću mirne duše da potpišem da 90% ljudi sa foruma zaista nema pojma o čemu se u suštini radi u AMS 

 

Osim ideje ajde da napravimo bajkersku organizaciju i koju vodi 5-6 ljudi  ostalo se nezna

 

Pozdravljam!

 

Forum i sajt bjbikers.com je glavno glasilo ove organizacije, i kao takvog ga iz razloga pristojnosti treba upotrebiti i opisati sve ovo.

 

Pored odredjene sume novca, buduće (ili sadašnje) članstvo sigurno interesuju i dužnosti prava i obaveze, što sa članstva što članova upravnog odbora. 

 

Nije nimalo korektno očekivati od nekoga da izdvoji ceo dan + broj kilometara, da bi se eventualno upoznao sa time na samoj prezentaciji.

 

Neko ko računa na članstvo i podršku članstva (ne samo kvantitativnu nego i kvalitativnu) mora ovo ispoštovati.  :-\

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Koliko sam ja razumeo a mislim da sam dobro propratio tekstove i da bas nisam glup, u subotu cemo se naci u Ralji da cujemo iz prve ruke, pa potpisemo ili ne, o placanju je vec neko pisao, nema ga na licu mesta.

Da imam zamerke imam! Da li je bolje da se uclanim sledece godine u Januaru kako mi ovogodisnja clanarina ne bi otisla u nepovrat!? Naravno da mislim da nista nije u nepovrat nego zbog onih koji ne veruju u nasu pricu! Da li je clanarina za tekucu ili za godinu? Ovo nisu moja pitanja nago mnogih sa foruma. Ali da nastavimo gde smo stali!

1. Forrest Gump

2. Jager

3. Negro

4. Vlajko  Opušten

5. quasaar

6. 3OPAH

7. severian

8. Neskebg

9. Zoltan

10. Vlada Afrika

11. ProjectLord

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braćala..., 2179 postova
  • Lokacija: Beograd, Lion
  • Motocikl: Honda CB750F 1981

Koliko sam ja razumeo a mislim da sam dobro propratio tekstove i da bas nisam glup, u subotu cemo se naci u Rusnju da cujemo iz prve ruke, pa

 

Na žalost nisi dobro propratio temu... ako odeš u Rušanj nikog nećeš naći, okupljanje je u Ralji

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Ne Rusanj!!!!!!! Ralja!!!! Tresnja, Avala, Kosmaj!!!! Nemoj da zalutas!

 

Da, da... ja sam uspeo da zalutam bas u Ralji, kad se onomad vracah od tebe... Pola noci sam proveo pokusavajuci da otkrijem gde sam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

E jbg, necu da pogresim, gledo sam kartu, nego permutacija sela! Izvanjavam se svima ;)

Znaci Ralja

1. Forrest Gump

2. Jager

3. Negro

4. Vlajko  Opušten

5. quasaar

6. 3OPAH

7. severian

8. Neskebg

9. Zoltan

10. Vlada Afrika

11. ProjectLord

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 477 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GS 1150

Jos nisam opravio desni taster od misa, ustvari radi ali nesto baguje, tako da molim nekog da odradi copi-paste i da me ubaci na br.13

Unapred zahvaljujem.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja