Jump to content

Moto Zajednica

Zvanično učlanjivanje u AMS uz svečani ručak

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 106 postova
  • Lokacija: Ruma
  • Motocikl: V-Strom 650

meni je zelja isto da se uclanim ali stvarno imam obaveza preko glave ako nije problem bar da mi javite da uplatim sta treba i da dostavim podatke koji trebaju pa da postanem i ja clan. :) ili ako ima neko drugo pametnije resenje.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 88 postova
  • Lokacija: Beograd

Zainteresovanih nikad dosta ::) ......

 

Popih kafu danas i zabodoh zelju. Reche mi doticna osoba: Bices clan ove godine ;D ;D ;D

Ostaje da joj verujem jer je i pogadjala do sada ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 718 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: X8

Zdravo svima!

 

Znam, sa učlanjivanjem smo okasnili poprilično. Razloga za to ima dosta, ali svakako nijedan nije opravdan. U svakom slucaju, akcije su skoro završene, tako da je sad na redu da se posvetimo učlanjivanju.

 

....

Kao udruzenje gradjana smo odlucili da kroz uclanjivanje u nasu organizaciju svima koji to zele da pruzimo priliku da svojim doprinosom (clanarinom) nama omoguce da ostvarimo zajednicke ciljeve. Svi mi ponosno cinimo BJB moto zajednicu, ali ona je neformalna. Clanstvom u Asocijaciji Motociklista Srbije postacemo pravno clanovi organizacije na prostoru Srbije koja se bavi motociklizmom, kroz servisiranje svojih clanova i aktivnim delovanjem na polju zastite buducnosti motociklizma. Clanstvo u AMS treba da bude cast svakom clanu jer je svojim uclanjenjem postao deo nacionalne price i pritom je pomogao organizaciji da zaista nesto uradi za motociklizam u Srbiji.

 

Sa druge strane, Asocijacija ce puno pruziti direktno svojim clanovima i indirektno svim motociklistima u Srbiji. Clanovi Asocijacije imace moderne clanske kartice, sa kojima ce ostvarivati popuste u raznim moto radnjama, a siguran sam i hotelima, restoranima, tehnickim pregledima i svakako u nekom trenutku i kod osiguravajucih kuca. Trenutno nemamo potpisan ugovor ni sa jednom moto radnjom, ali znate i sami da mnogi reklamiraju 'popust za BJB'. BJBikers.com sajt ce stati iza Asocijacije i omoguciti Asocijaciji da ponudi odgovarajuce reklamiranje na sajtu svim moto radnjama koje budu prihvatile da udju u program popusta za clanove Asocijacije. Time pocinjemo sada da se bavimo i do proleca cemo imati dvocifren broj ugovora potpisanih, videcete. Dakle, clanovi AMS ce imati popuste prilikom kupovine i vrlo ce brzo povratiti svojih 30e.

 

Takodje, clanovi AMS ce prilikom uclanjenja dobiti i clanski paket koji ce sadrzati AMS majicu, AMS personalizovanu clansku karticu, AMS kutijicu prve pomoci i set BJB nalepnica za vas motor. Mozda sam nesto zaboravio sto ide u clanski paket, u Subotu cete saznati tacno.

.....

 

Text je pisan pre vise od godinu dana....

Pa sta je bilo sa tim clanskim karticama?

Da li sam ja clan te grupe gradjana (popunio sam pristupnicu)?

 

Pratece teme

http://forum.bjbiker...anja-kluba-bjb/

http://forum.bjbiker...ve-novih-ideja/

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Sa učlanjivanjem se zastalo pre svega jer smo koncept članstva zamislili krajnje ambiciozno. Ispostavilo se da nismo imali snage da takav koncept sprovedemo do kraja onako kako je zamišljen i odlučeno je da ne radimo polovično a još manje da improvizujemo.

 

Najiskrenije, svako ko se oseća uskraćenim zbog toga što članstva u tom smislu još uvek nema s punim pravom može da nas smatra odgovornim i krivim što ta ideja nije do sada realizovana.

 

Možda nije opravdanje ali evo čime smo se rukovodili:

 

Najlakše je uzeti novac za članarinu i izdati člansku karticu i to možemo da uradimo koliko sutra. Međutim, to ne smatramo ciljem već tek prvim korakom u nizu a cilj nam je da onaj ko plati neku članarinu i dobije karticu za uzvrat dobije što je moguće veću satisfakciju pre svega za svoj status člana a svakako i za uplaćeni novac.

 

Forum tj. BJBikers zajednica i dalje dobro funkcioniše pa se čak i unapređuje ali dodatnim investiranjem i pokrivanjem troškova od strane vlasnika (npr. novi engine sajta) a sve glavne, planirane akcije (vikend vožnje, Kurs defanzive vožnje, Reli, humanitarne akcije itd) u prošloj godini realizovane su prilično uspešno pre svega zahvaljujući samim članovima BJBikers zajednice.

 

Međutim, članarina je zaista jedan od najvažnijih preduslova da mnoge dobre ideje koje postoje budu realizovane kako treba odnosno da oni koji hoće i mogu, kroz članarinu, svi zajedno dobiju daleko više nego što to sada dobijaju. Zato, mi nismo prestali da radimo na tome.

 

Da ne bismo opet davali nerealna obećanja neka za sada ostane ovo pitanje otvoreno. Svi koji su popunili i predali pristupnice su evidentirani i onda kada budemo krenuli sa učlanjenjem svako će biti pojedinačno kontaktiran da se izjasni da li ostaje ili ne pri svojoj nameri da postane član Asocijacije Motociklista Srbije.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja