Jump to content

Moto Zajednica

Zvanično učlanjivanje u AMS uz svečani ručak

Recommended Posts

  • Brmbrm, 448 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: KTM Life Race

Ni ja ne mogu da idem u subotu  >:(

Jutro i pre podne odlazi na poslovne obaveze, a posle podne na krstenje... J...ga.

I ja sam zainteresovan za neki drugi dan... ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

JBT, kakav sam ja baksuz! Ako ne radim vikendom, onda MORAM da idem na nekakvu svadbu koju, NARAVNO, ne mogu da izbegnem!  >:( >:(>:(

Lepo se provedite i ostavite neku člansku kartu i za nas nesretnike!  ;)  ;D

 

Dakle, nije ti neka uteha ali da znas da je i mene ista "sreca" zadesilai!!

 

PS.A, zasto @dag pominje 21.10.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Advanced DJ Member, 4305 postova
  • Lokacija: Dunav na vidiku..
  • Motocikl: Šarulja queen RD04

Divno, krasno nego stvarno koliko muzike?

 

Cisto da znam kolko da zavatim ;)

 

1.Forrest Gump

2. Jager (nema sile da me nema Namigivanje )

3. Negro

4. Vlajko  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

1.Forrest Gump

2. Jager (nema sile da me nema Namigivanje )

3. Negro

4. Vlajko  Opušten

5. quasaar

 

*************************

 

Lepo je to preko Avale i sve... imamo i GPS koordinate... sve je to OK, ali ima onih koji nemaju GPS, ima onih koji nece stici na vreme do OMV, nego ce mozda kasnije da idu... ima...

 

Ima i onih, kao sto sam ja, koji jaaaako ne vole voznju kroz gradove pogotovo beogradskih gabarita, koji ne vole da razmisljaju previse o prestrojavanju kroz 17 traka itd.

 

Moze li neko uputstvo na sledeci nacin:

 

1. Palim motor.... brrrrmm brrrrrrmmmmm brm brm krecem iz NS autoputem

2. Prolazim naplatnu rampu i naravno ne placam

3. Stizem do ulaska u BG, prolazim pored OMV i stizem do lakat krivine i skrecem desno (samo desno i moze)

4. e sad levo moze u Zemun, malo kasnije desno moze prema aerodromu a moze malko kasnije odvojiti se prema gazeli

5. blokada, brmmm brrrm brm brm, gasim motor... psujem sve zivo, psujem gradove i saobracaj, psujem putare koji nisu postavili znakove kako doci do kafane u Ralji na ulazu u BG iz pravca novog sada, and where the fuck is Avala?

 

jbg vi se vozikate do Avale... ja sam bio tamo sa skolom u 2 razredu osnovne a od tada sam poprilicno osedeo

 

znaci kako, kuda proci kroz BG?

 

Jos na pocetku sam rekao da uputstva tipa levo kod ovoga i malo preko Avale ne igraju svakome veliku ulogu. Znate li kako do zlatnog burenceta u temerinu? ma lako je... predjete preko venca i posle 40-ak kilometara je tu pa kad krenete iz temerina prema sirigu ne mozete promasiti... ako dobro gledate i raspitate se

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1122 postova
  • Lokacija: Beograd, Čubura
  • Motocikl: BMW F800GS Adventure

1. Forrest Gump

2. Jager (nema sile da me nema Namigivanje )

3. Negro

4. Vlajko  Opušten

5. quasaar

6. 3OPAH

7.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12231 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Quasare, baš si me lepo nasmejao a u stvari si 100% u pravu :D

 

'ajmo ovako, ko dolazi sa severa:

 

- Batajnica ostaje sa desne strane, ide se "autoputem" pravo do navedene lakat krivine, pa kad prođete ispod nadvožnjaka - autoputa Bg-Zg desno i popnete se na autoput pa prema Gazeli

 

1. varijanta:

 

Isključite se desno na Autokomandi, popnite se pre nadvožnjaka desno, prođite pravo kružnu raskrsnicu i idete pravo uzbrdo Bul. Oslobođenja (Bul. JNA), Jugopetrol pumpa vam je sa desne strane a vi pored nje pravo uzbrdo. Ne skrećete nigde, samo pravo, prolazite Banjicu, Jajince, motel "1000 ruža", restoran "Kumbara", raskrsnicu gde se levo skreće na Avalu...samo pravo...posle 7-8 km prolazite skretanje levo za Zuce, posle još 3-4 km prolazite levo skretanje za Vrčin...samo pravo, imate benzinsku pumpu sa desne strane...prolazite okretnicu autobusa (veliku :D) a vi samo pravo...odatle još najviše 10-tak km i na blagoj krivini u levo sa LEVE strane je čuvena "Koliba preko puta"...prikočite i parkirate se :D

 

2. varijanta:

 

...idete prema Gazeli autoputem i samo pravo, pratite autoput i dolazite na naplatnu rampu Bubanj potok. Uzmete karticu i nastavite do drugog izlaza sa autoputa, izlaz za Vrčin. Tu platite 10 dinara :D i odmah skrenete desno, preko mostića. Pratite taj put, ulazite u R.I.P.-ov Vrčin i stalno pratite glavni put koji se spušta do pružnog prelaza sa rampom i ide uzbrdo...sve do raskrsnice sa Mladenovačkim - Avalskim putem. Tu skrenete levo i pravo do "Kolibe".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd

E drugari pa kako vam nije zao da nas ostavite ... vidite li vi koliko ljudi ima obaveze u subotu a ima i onih koji rade a bas bi se svi radovali da se druzimo ali u nedelju recimo;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

kome da li je zao?

Nama koji imamo obaveze u nedelju?

Ne znam....ali u zadnje vreme zapocela neka teska kampanja na te nedelje da zamene subote, kao da svi koji podizu kampanju zaboravljaju da ima nas ovde podosta koji nedeljom imamo porodicne obaveze, decu, slobodan dan za uraditi nesto po kuci, dan kada se odmaramo da ne bismo isli pravo sa neke akcije na posao ujutru....ne znam kako bismo se onda svi radovali druzenju u nedelju.

 

;-)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

@saska - ionako nije tvoja svadba  ;D ;D ;D

 

ukoliko ne budem morao sluzbeno van BGda dolazim

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Admini ne mogu svima udovoljiti ali postoje sigurno neke druge mogučnosti. Primetio sam da mnoge interesuje odgovor na citirani post....

 

 

Kako nisam upoznat sa preliminarnim a ni konačnim dogovorom,oslobidih se da vas priupitam sledeće;

 

Da li se učlanjenje može izvršiti na daljinski, bez ličnog prisustva sa podacima koje mogu poslati administraciji na PP...da li i koliko se plača učlanjenje...i da li se sa strane može izdvojiti jedan prsluk i par nalepnica  u beloj boji a da od te osobe preuzmem ćim pre stanem na noge?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 887 postova
  • Lokacija: Južna Bačka
  • Motocikl: Honda VT750 ACE

Ne očekujem da se svakome ponaosob udovoljava,ali čini mi se da se u temi "Učlanjenje" pominjalo da će se učlanjenje moći obaviti on line i da će se organizovati i u drugim većim gradovima.E sad kako vidim svi nekako izbegavaju da daju odgovor na to pitanje koje verujem da veliku većinu potencijalnih članova interesuje...

  Svaka čast idejotvorcima i svima koji su se potrudili da ovo dovedu do ovog stadijuma i neću da kritikujem vreme koliko je to trajalo jer koliko znam sve je to volonterski rad a svi oni imaju i svoje obaveze i poslovne i porodične i zato bi još jednom sve pohvalio što nisu odustali.

  Ali isto tako se nadam da nećemo svi morati da putujemo 100,200 a neki i više kolometara da se učlanimo...

Unapred hvala u svoje ime a i u ime drugih koji čekaju odgovor.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

Ovo je samo pocetak i prva prilika za uclanjenje. Prilika ce biti jos mnogo kako u BG tako i drugim mestima. Priprema se sve sto se ovoga tice. Bitno je da smo dogurali dovde, da je ovo napokon pocelo. Lako cemo razraditi sve ostalo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 79 postova
  • Lokacija: Nish
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 3VD

Pozdrav,

 

kome da li je zao?

Nama koji imamo obaveze u nedelju?

Ne znam....ali u zadnje vreme zapocela neka teska kampanja na te nedelje da zamene subote, kao da svi koji podizu kampanju zaboravljaju da ima nas ovde podosta koji nedeljom imamo porodicne obaveze, decu, slobodan dan za uraditi nesto po kuci, dan kada se odmaramo da ne bismo isli pravo sa neke akcije na posao ujutru....ne znam kako bismo se onda svi radovali druzenju u nedelju.

 

;-)

 

Izvini u ime ovih ljudi sto te pitaju za nedelju zaboravili smo da SAMO TI u Srbiji imas decu i porodicu!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

   Samo cool...

   Kao što (ni)ste videli u istoj ovakvoj temi sam napomenuo da svi koji budu baš baš baš sprečeni da dodju u subotu, neće biti izostavljeni, već ću lično probati da organizujem par sati svoga vremena u nedelju i izadjem svima u susret. U subotu uveče ćete svi (koji niste došli) znati otprilike satnicu za nedelju, pa ćemo se videti sutradan.(uglavnom pre podne) Jel' to ok?

  Što se tiče online učlanjivanja, to će biti moguće vrlo uskoro, ali će identitet i verodostojnost predate/popunjene dokumentacije morati neko ili nekako lično da (se) potvrdi. Ne bismo voleli da se neko našali, ili bilo kako zloupotrebi poverenje daljinskog učlanjivanja. Tebe Zemunac već svi na forumu znaju, a i ''doćiće učlanjenje po tebe'', skoro sam svaki dan u Munze, ne se sekiraj. Učlanjenje za godinu dana košta oko 30E po današnjem kursu ;).

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Călător motocicleta, 2361 postova
  • Lokacija: Novi Sad / Mlecni Put
  • Motocikl: Bez... jednog dana ponovo :)

A uskoro cemo resiti i Vojvodjane. Samo da uspostavimo mehanizam za zahteve i formulare.

 

Kao sto Dex rece provera identiteta ce biti obavezna prilikom preuzimanja kartice pa cemo organizovati nesto za one koji su udaljeni i ne mogu da dodju do NS tek tako. Mozda meni to bude izgovor za neku voznjicu ;)

 

Sve u svemu, lagano se resavaju sve ove stvari i niko ko ne bude ovaj vikend mogao da ode na klopu t.j. uclanjivanje nece zakasniti na uclanjenje. Nece ovo biti jedina prilika.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja