Jump to content

Moto Zajednica

Upropašćen dan

Recommended Posts

  • Drug član, 1542 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: XLV 1000

Za danas sam imao u planu da namontiram sva tri kofera na motor i da sa Helenom odem u.... šoping. Buvljak, Tempo i tome slično. Čak smo i spisak napravili. Negde oko pola jedan, ležim u krevetu i smišljam šta ćemo prvo da obiđemo, zvoni telefon...

 

Mare (Hitman) zove, kaže "Hajd' na vožnjicu, idemo na par sati do Fruške Gore... Koma, Mika i ja.... 'ajd sa nama". Ja i dalje u polusnu, uspeo sam da promrmljam "eeh... planirao sam nešto drugo za danas.... Ali ne mogu da odbijem :)"... Za pola sata smo bili na gomili, spremni da krenemo.

 

Ja se još uvek nisam probudio... Znam, ne bi trebalo da vozim motor dok spavam ali...

rKKlM_img1963m.jpg

 

Jel' mi dobro stoje cvidže? A? Jel' da da je dobro?

BtRVr_img1965.jpg

 

Malo smo se gubili po beogradskoj gužvi, šta ćeš... zatvoriše tunel i automatski nastaje totalni kolaps u saobraćaju. Da skratim, izlazimo na auto-put i pičimo prema Rumi, hvatamo skretanje za Frušku Goru i počinje zezanje :). Prošli smo pored staze Jazak, gde se Koma malo igrao:

 

HAeDh_img1966e.jpg

 

zzJcB_img1969o.jpg

 

 

Posle toga, da budem iskren, nemam predstavu gde smo išli... FastForward to jednog od onih trenutaka... Koma je rekao (a ja nisam čuo) "Nemojte vi dalje, ja idem da izvidim". E tu sam se za....o :) Idemo po uzanoj stazi (cca 38cm), koja je pod blagim desnim nagibom. Gore šuma, ali to nas ne interesuje. Dole je isto šuma, ali je problem što je onako malo razređena, pa ima dosta da se kliza ako se pogreši. Par puta sam proklizao ali sam uspeo da se vratim. Stižem do Kome, koji kaže da moramo nazad. E, jebi ga. Sve, sve, samo ne nazad onuda. Okrećemo, ja se sad već nervozno trudim da ne skliznem i eto...

 

S7pUC_img1972h.jpg

 

Sreća u nesreći, našao sam jedino mesto gde je ispod staze rupa sa "brdašcetom" koje mi je poslužilo kao oslonac (da ne odem u 3 p.m. nizbrdo). Uredno parkiram Terenu u rupu, i sviram drugarima.... Apsolutno nema šanse da je odande isparkiram sam. Kao onomad kad sam u vojsci parkirao kamion između dva drveta, pa su posle morali da seku jedno da bi ga izvukli, ali to je već druga priča... LM, stižu drugari, i Koma kao najiskusniji, najjači i ostalo naj, odlučuje da je video još jednu (!) stazicu malo niz taj strmopizd, te da je bolje da suljamo bajk do nje, nego da sizifujemo nazad na onu sa koje sam ja sišao.

 

Drži, ne... tamo... čekaj, ne seri da ćeš tuda.... ma.... MIKO VUCI!!!....

BZrGo_img1977ho.jpg

 

Gusta ova travka pored.... VRATI MI NOGU!!! ... ne brini Koma, držim ja odozdo (kakva laž, al' nema veze)

GdkO1_img1981by.jpg

 

A jesmo li sigurni da može da prođe ovuda? Ćuti bre i guraj!

YzCrI_img1985c.jpg

 

 

Dakle, kad smo završili tu priču, veseli i znojavi, nastavljamo peglanje po raznoraznim prašinama, kamenju i ostalom... Lepo je Mare (naknadno) primetio da smo mogli malo više i da se slikamo usput, ali poneo nas doživljaj, pa smo više vozili nego što smo stajali... Sori :)

 

Nešto kasnije, stižemo na neki od vrhova Fruške nam Gore, puš pauza...

LynDK_img2000u.jpg

 

...i prilika da se Koma opet malo igra

7E3S8_img2003r.jpg

 

Neki od nas su imali obaveze pa se avanturica tu završava i krećemo nazad ka Beogradu :(

 

DUbvo_img2005a.jpg

 

 

 

 

 

 

A lepo sam hteo da idem na buvljak... Upropastiše mi dan, manijaci.... Jbg, drugi put...

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

A lepo sam hteo da idem na buvljak... Upropastiše mi dan, manijaci.... Jbg, drugi put...

 

 

To su oni namerno...

 

Ahaaaa  ;D ;D ;D

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • - enduro sector -, 2146 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: adventure

A lepo sam hteo da idem na buvljak... Upropastiše mi dan, manijaci.... Jbg, drugi put...

 

 

To su oni namerno...

 

To je zato shto nije pojeo bonzitu  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2883 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kliks

A lepo sam hteo da idem na buvljak... Upropastiše mi dan, manijaci.... Jbg, drugi put...

 

 

To su oni namerno...

 

To je zato shto nije pojeo bonzitu  ;)

 

E tacno sam znao !  ;D

 

AuH sta radi onaj Drvoseca !!  :o

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 355 postova
  • Lokacija: Bgd
  • Motocikl: VFR750F, XRV750, KTM 250EXC

;D Kakva akcija - extra!  ;D

 

Jedan je Koma... ::)

 

Znao sam ja da je Ceh psiho i da je spreman na sve  ;)

 

A za Mikku i Hitmana - respect  8)  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Ma što kudite čoveka, pa on je samo hteo da mu pomogne da se oskobodi Tenere pa da uzme nešto slično sa dva okrugla fara. Ili jednim četvrtastim (Švajcarac) od Vlade, recimo!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: šerpa plav, penzionerski

Cccccccccc, kako upropastit dan, a sve to jer si škrtario na Bonžiti! :P

 

PS Komu makar nosite kao suvozača, da vam izvlači posrnule makine. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ministar za Enduro, ratluk i ženske motore, 5392 postova
  • Lokacija: Južna Čukarica / Beograd
  • Motocikl: HTZ 750

;D ;D ;D ;D ;D  extraaa... kad sam pogledao naslov, reko sta je sad.... video je genijalan... extra...

 

ps. sad provalih Comin dux sa izvrnutom pumom... exxxtra  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

Sreli smo se, isli ste od staze prema Vrdniku. Plavo beli supermoto, iza mene je isao suzuki K5. Potrosio sam zetone za taj dan pa sam zurio kuci.

 

Hahahahaahah ! Pa sto ne rece ! Mi imali viska zetona !  ;D mogli smo malo zajedno da dizemo prasinu !  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In Mud We Trust, 1918 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: 950ADV

najavite se kada krenete u fruskogorisanje, ima lepih mesta koje sigurno niste obisli.

 

Hocemo, nego znas kako je to sa Komom, ajd sad...  ;D

Predpostavljam da ima mnoooogo, ja nisam obisao ni 2% tako da...  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja