Jump to content

Moto Zajednica

Zandari moto-presretaci

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 146 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo i naša policija,dobila moto-presretace. U pitanju su motori Benelli 1130 i V-strom. Imali smo privilegiju Abdullah100k i ja da vidimo deo prerade motora,nadam se da cu moci u ponedeljak ili vec sutra da ubacim i snimak dorade. Zandari ce biti u civilu ,a boje motora su zeleni i sivi.Na njima su kamere, skrivene rotacije i jos po nesto. Ni jedan od motora nece imati serijski motor. Trenutno se traze sto ludji vozaci-zandari, a startovace od sledeceg petka. Evo i nekih slika fabričkih...

post-5095-12879051567557_thumb.jpg

post-5095-12879051567723_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dođu tako vremena, kada pamet zašuti, budala progovori..., 3301 postova

Trenutno se traze sto ludji vozaci-zandari, a startovace od sledeceg petka.

 

Je`l se ovo znaci da ce voziti u Fila papucama,shorcevima i sa suncanim naocarima na zadnjaka. ;D ;D ;D

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2829 postova
  • Lokacija: Beograd, Tresnja
  • Motocikl: CBR 1000F - Bedevija

Naravno ;D

 

Jedva cekam da rashoduju ove Benelije, motor koji je kao umetnicko delo. Samo jos da imam vezu i da to bude u sledecih 20 godina, dokjos mogu da ga vozim ;D.

 

Mada, svakog cuda za tri dana. Ajde, Suzane ce jos i da odrzavaju, ima i delova, ali, Beneliji su egzotika, skupi i tesko "nalazljivi" delovi. A i koliko znam, ovde ni jedan majstor nije detaljno upoznat sa njima. Sve u svemu, Beneliji su cudan izbor /kad ne smem da napisem da mislim da je neko drpio pare da bi ih uvalio policiji, posto bi to bila politcka tema/. A i upadljivij/prepoznatljivijii su nego neki R1, CBRRRR, Nindza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 243 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Yamaha YZ 250

E, svasta se ovde desava. I cemu ce to da sluzi, hoce li oni jednog dana da me jure ( mene ili bilo koga ) da bi me snimili ili u stilu western filmova da me zaskoce i obore s motora. I kako ja da znam da je to stvarno pandur u civilu pa da mu kulturno stanem, ili da pomislim da je neki pozer koji hoce da se trka... Mnogo nelogicnosti u svemu tome

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 146 postova
  • Lokacija: Beograd

valjda ce samo da snimaju za pocetak...

uskoro ce se priznavati snimak na sudu

 

Da upravo tako. Prate, snimaju,upale rotaciju..i dobar dan, vi ste to i to i td...Pokazu snimak,nema vise papira..Sigurno se nece trkati. Nadam se da ce sutra  biti i filma i pravih informacija o radu. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6284 postova
  • Lokacija: Vrmdža, Sokobanja
  • Motocikl: konzerviran

Zaista ne razumem izbor.

Benelli taj agregat trpa gde stigne i uz pomoc elektronike iz njega izvuku cak i preko 160KS.To naravno "neko" posle treba da prenese na asvalt

Suzuki mi je vise kao patrolni.Taman i da ga napucaju,mislim da od njega nikad ne moz' da bude trkac.Koga li ce s' njime da presrecu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 243 postova
  • Lokacija: Vrsac
  • Motocikl: Yamaha YZ 250

valjda ce samo da snimaju za pocetak...

uskoro ce se priznavati snimak na sudu

 

Pa sta ce im takvi zverovi samo za snimanje, a tih 160 ks mislim da mnogo kosta. Veci efekat bi imala dva normalna motora od po 60 - 75 ks a manje kostaju i jeftiniji su za odrzavanje od te egzotike

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bona Fides, 1310 postova
  • Lokacija: Kraljevina Mirijevo - Beograd
  • Motocikl: http://www.motoscout.de

Konacno! Nadam se samo da ce im u redovan radni zadatak spadati: saobracaj u svakom smislu a ne samo motoristi.

 

Nema bolje pozicije s koje policajac moze uociti rizicne vozace (bilo cega) nego sto je to motor u pokretu.

 

S druge strane, kad se to malo procuje, vozaci automobila ce u svakome od nas "videti" potencijalnog policajca u civilu. Imajte u vidu da 90% ucesnika u saobracaju ne razlikuje skuter od motora a kamoli da ce da razlikuje benelija od mog transalpa.

 

Sve i da ih je dvojica na ceo Beograd ako to bude lepo razglaseno, verujem u pozitivne efekte po bezbednost svih nas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 221 postova
  • Lokacija: Beograd/Wien
  • Motocikl: bio FJR

Imali smo privilegiju Abdullah100k i ja da vidimo deo prerade motora,nadam se da cu moci u ponedeljak ili vec sutra da ubacim i snimak dorade.

Ko to radi, bas me interesuje? Nesto mi dosadila moja sirena... ;D

 

ps

znam da nije dozvoljeno ali ko pita ne skita :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 655 postova
  • Lokacija: Predsednik FREE WHEELS-a VEL.PLANA
  • Motocikl: XL 1000 V Varadero, crni

evo kako komsije Slovenci razmisljaju o bajkerima..Najbrze stizu do povredjenog a ne nas kombiiii

Cak i pravi izbor motora!Varadero! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

Ne znam samo sta misle da postignu sa ovim motorima...da me stignu opet nece moci,da im stajem jer upale rotaciju, nisam lud....sve u svemu bacene pare na toliko skupe motore. Mislim da ce u prvoj sezoni samo povecati broj nesreca jer ce direktni ucesnici biti bas oni.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova
  • Motocikl: Yamaha Fazer

 

 

S druge strane, kad se to malo procuje, vozaci automobila ce u svakome od nas "videti" potencijalnog policajca u civilu. Imajte u vidu da 90% ucesnika u saobracaju ne razlikuje skuter od motora a kamoli da ce da razlikuje benelija od mog transalpa.

 

Ako stvarno bude ovako, ja farbam ATX-a u sivo-zelenu kombinaciju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • :), 5943 postova
  • Lokacija: Nova Pazova!
  • Motocikl: Bicikl

pa sa tim tarabama za 2godine rada u policiji nece moci ni nekog r a od 600cm da stignu,,,,,

ali opet s druge strane nije lose da ih malo vozaci auta izudaraju i ispresecaju, pa ce biti drugacija situacija i po nas u saobracaju, ;) ;) ;)

mislim dA CE vise kaznjavati vozace auta nego nas,sto i nije tako lose  ;) ;) ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

izbor je blago receno katastrofalan,ne mogu da verujem

do koje mere ide bezobrazluk u ovoj zemlji...

1.pa varadero naravno ili 2.sam mu naziv kaze - interceptor za

otvorene puteve...

zasto miso ne reci,koliki li je bio procenat za ovaj benelli...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja