Jump to content

Moto Zajednica

Moto klub

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Citam citam :) Ma ja sve cekam da se neko organizuje da se ide na neki moto skup (mislim na kineze naravno) ali nije toga jos bilo ili ja nisam video. Salim se naravno, ne mora klub, nego eto ta neka zajednicka putovanja na skupove da organizujemo ili slicno nesto....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

Imam i ja jeno pitanje. Kad idem na moto skupove mogu li da se prijavim pod klub Wild mangulice?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Evo ovako ako ste citali okupljanja i zajednicke voznje mogli ste da vidite da mi retko idemo na skupove ove godine (Indjija, S.Pazova, Kovin i Temerin)

jel smo jednostavno shvatili da nama skupovi ne trebaju jer smo mi skup za sebe. Dogovorimo se i nadjemo se i uzivamo .... Bilo bi lepo da se upoznamo, vrata su vam otvorena da se slobodno prijavite da idete sa nama svuda.

 

Bogdo, ti kukas od pocetka kako ti je daleko, smogni snage sa tim tvojim sokocalom pa dojezdi na naredni planirani skup u ARandjelovac pa da se konacno i upoznamo, veruj mi da svi imamo zelju da te upoznamo (i zorgeta) .

 

Pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2265 postova
  • Lokacija: Stara Pazova

Slabo ste ljudi ukapirali pricu, to je ekipa koja se vozi i druzi, bez ikakvog zvanicnog uclanjenja i pravnog regulisanja.

 

Spontano druzenje i dobra volja je sve sto je potrebno, sticajem okolnosti kineska ekipa se super uklopila i zajedno se voza.

 

Naravno, nije bitno ko sta vozi, nije poenta u motorima nego u ljudima, tako da je bezveze da se sektase i druze vlasnici kineza.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 24 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Prince jl 125-11, Transalp XL 600 V

Bogdo ajde da se nadjemo negde u Nishu pa lepo zapucamo neki dan i posetimo mangulice, jer ljudi ja sam odavno razmisljao o tome da vas nekako nadjem i da vam se pridruzim na neko okupljanje, ali nemam drustvo, ne ide da sam zapalim iz Nisha za BG. Nego ljudi zasto lepo ne odradimo boje za mangulice kao i za ostale moto klubove, naravno ako me primate u drustvo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

He he. Posle ovoliko dosadjivanja na forumu a pogotovu sto se tice potrosnje  ;D, verovatno ocete da vidite koja je to budala. Salim se   ;).

Jbg, obaveze na faksu a nije bas ni blizu. Jeste da sam ja uvek za duze voznje ali jednostavno se nije uklopilo to sto sam planirao. Kad je bio skup u kovinu sve sam isplanirao ali polaganje su odlozili tako da nisam imao dozvolu. A planirao sam posle toga da idem pored dunava do negotina kod rodjaka pa Babusnica. Spremio sam se i za crnu goru ali sam odlucio da idem ipak sa mojima u Sokobanju a i ujedno sam iskoristio skup u Zajecaru i u Boru da se vidim sa jednim prijateljem. Ako ne uspem da se organizujem sad onda na prolece pod obavezno  ;).

Pretpostavljao sam da klub nije registrovan i to sto jos treba ba zato i pitam. Do sada sam evidentiran na skupovima kao solo vozac tj bez kluba.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

@Jiggy

To je odlican predlog. Jeste da meni solo voznja ne smeta ali je u drustvu mnogo bolje. Ako uspem da se organizujem ja sam za. Ako ne, na prolece idemo.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

He he. Posle ovoliko dosadjivanja na forumu a pogotovu sto se tice potrosnje  ;D, verovatno ocete da vidite koja je to budala. Salim se   ;).

 

Mi se ne salimo ni momenta, kako si nas ubo iz prve  ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Klub nije registrovan i verovatno niada nece ni biti! Dogovor je da funkcionise kao Choper srbija a Dzoks je vec pisao o tome! Sto se tice boja i majica samo se javite Dzoksu na pp.

Znaci potrebno je samo da dodjete jednom, negde.  ;):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Ma nisam ja ni mislio da to bude kao sad neki oficijalni klub sa prostorijama itd., nego vise kao organizovana putovanja na kojima bismo mogli da ogovaramo ove japance i da hvalimo kineze :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Steta sto nemamo prostorije kluba...^^ Sve bi biwo woze i wubicasto. hahhahaha

Da je kod kineza sve u tim bojama ne bi ih bilo toliko! ;)

Te boje ubijaju libido! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 547 postova
  • Lokacija: Stara Pazova
  • Motocikl: BMW F650 GS

Pa dobro vise kad ce nove majice?Bogami sa ovom proslom ko god me vidi u njoj pojavi se smesak,nadam se da ce i sledece biti takve. ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1399 postova
  • Lokacija: Chicago IL - Babusnica - Nish
  • Motocikl: Husqvarna tr650 strada abs 2014

I ja sam zainteresovan za majce ali u crnoj boji. Ako se opet stampaju ja porucujem bar 3 majce XXL.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Prica je bila o ZUTIM majicama i verujem da ce tako i ostati a novi slogan je vec odabran, treba samo da se zagreju ljudi da nas bude sto vise da bi majice bile sto jeftinije (bar 250) . Ali trenutno smo u pregovorima za BOJE kluba koje treba da se izvezu tako da...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja