Jump to content

Moto Zajednica

Moto klub

Recommended Posts

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Kako da dodjem do malog prisivka ovog kluba? ??? Za mene bi trebalo da ga cuva Dzoks-ali nisam siguran(davno to bese).

Inace ne mogu da budem clan Mangulica, jer sam clan Coper Srbija.

Medjutim, veliki sam simpatizer i postovalac Mangulica i sigurno, najstariji vozac kineza na forumu (i po godinama i po posedovanju i voznji "kineza").

Taj prisivak bi bio prisiven na mojem prsluku na vidnom mestu ;)

 

Dzoks,

ne odgovori mi da li mi cuvas prisivak, pa ako se ranije ne sretnemo, mozda ga ove godine doneses na skup u K.Mitrovicu (nadam se 28.06.'10) ??? ;D ;)

 

Zao mi je sto nisam malo blize, jer stvarno uzivate u voznjama, dosta ste slozni, a mozda bi mi i mladost malo presla od vas :D :D

 

mozda??? ma 1 000 000 000%... ne smetaju nama ni matorci  :D  :D  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

a podele na one sto loze vatru i one sto peku rostilj? pa na one sto spavaju nocu i one sto ustaju nocu da jedu rostilj?pa na one sto spavaju do podne i one sto ustaju u 05 00?pa na one sto uvek mogu i one sto uvek ne mogu?pa na one sto su uvek tu i one sto su slucajno tu?pa onaj sto mu je jeftino?pa na one i ove?i na jos ko zna kakve podgrupe,frakcije i sta ti ja znam na cega jos.?mislim da je poenta samo u onome sto pokazuju fotografije dole ili ti gore postavljene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: Yamaha FZ1N, Yamaha R1 RN22 Big Bang

ja se javljam da vam budem dopisni clan ;D

imao sam dva kineza i uspeo sam da ih prodam, valjda se i to racuna, ako ne onda nista. ;D ;D ;D

 

??? ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: Yamaha FZ1N, Yamaha R1 RN22 Big Bang

Sta se ti lenji cudis..... ti si azil za kineze  ;D ;D ;D

 

:) :) :)

 

Sta se ti lenji cudis..... ti si azil za kineze  ;D ;D ;D

 

prihvatiliste za dvotockaste ljubimce. ako vi ne znate sta cete sa njima mi znamo. ;D ;D ;D

 

sad ce hellena i shesti da me zatrpaju sa nezbrinutim, odbacenim i zapustenim biciklicima ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1410 postova
  • Lokacija: Beograd/Kraljevo
  • Motocikl: Husaberg FE 400, Honda Varadero 1000, Honda CRF300L

Ja samo se pohvalim sinoc stigle bojice :)

 

Posle uspesnog trazenja prsluka (jedno 2 sata) krenuo sam da probam da isechem vishak tkanine. U stvari da skratim, jel zna neko najbolji nachin kako da ih prishijem (zalepim), a da nemaju ivice ko da ih je seklo dete od 3 godine ??? :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 333 postova
  • Lokacija: Novi banovci
  • Motocikl: CB 500

 

 

 

 

 

 

 

E moji momci,i devojke...

Vidim vi se ubiste oko nekih pravila,ko je ko, ko je gde, sta,zasto s'kim s'cim...

One slike koje je postavio Dzoks sve govore. Kod nas nema on je tata,on mama a ja dete, svi smo isti!

Pravo da vam kazem ja nisam ni procitao statut kluba,a ni ne zanima me( a od pocetka sam tu ) imam toliko drugih bitnijih stvri koje nisam stigao da procitam i uradim,i ko zna kada ce doci na red...

Ja volim da uzivam i to radim sto cesce mogu,volim da sam sa drustvom sa kojim mi je lepo!

Ima nas raznih i tesko je naci ekipu koja se slaze u svemu,ali mi nismo imali tih problema. Sto ne znaci da nece jednom neko pokusati da  bude deo nas i ne uklopi se, necemo ga mi oterati sam ce otici...

Meni je lepo kada sednem sa Mangulicarima  pa pocnemo da se zezamo,pijemo,prozivamo,jbg voleo bi da mozem da se cesce vidjamo, ali nista nije dzabe. Tako da sam propustio par okupljanja, zao mi je ali sigurno sam imao jake razloge da bi propustio tako nesto.

Zamalo da propustim prve boje, ali  ljudi kojima je stalo do mog drustva su mi ukazali da bi voleli da ja budem u tom prvom krugu, i drago mi je zbog toga!!

E sada gde cu boje da stavim,moja je stvar,evo cisto da bi to pokazao onaj jedan mali cu da prisijem na gace samo za moju i jos neciju dusu.

I ko zna kada ce doci na red da prisijem veliki na jaknu,ali neka stoje tu na polici  da ga vidim i setim se divnih druzenja...

 

I tako,samo lagano nemoj se umorite...

 

 

 

 

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Robert Megla- Melcor i  Dalibor Jakšić- Dalibor92 su privremeno uklonjeni sa spiska pripravnika. Razlog je to sto se nismo jos uvek upoznali i tek posle par voznji ce se odlucivati o statusu pripravnika. Za svaku dodatnu informaciju se obratite bilo kom clanu mangulica pa ce vas oni uputiti preciznije kako tu sta i zasto funckionise  :) Samo sam hteo da vas obavestim da se ne iznenadite kad sebe ne budete videli na spisku.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

eto ga PR-a

ko se ne slaze neka se obrati Dzoksu! ;D ;D ;D

 

Eh da sam sisata plavusa pa da budem PR :D Pa mogao sam da napisem da se obrate Dzoksu ali posto je izrazio zelju da mu ne onanisu penis sa pitanjima, ja sam rekao clanovima mangulica  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

Ja kupih danas u Dermi (Kralja Petra 57) 60*140 komad debelog skaja od koga nameravam da pravim prslook. Samo sto nemam umeca da to obavim. Ajd' dobro, mislio sam da iskrojim ledjni deo iz komada i prednje delove i na ramenima da ih usijem. A spoj ispod pazuha da pertlam necim (cime?). Ne mogu nigde da nadjem kozne ili skajene kanape/pertle. Po ivicama bih utisnuo ringlice srebrne boje i pertlao kroz njih. Ringlica ima u YU-Sorbon u Balkanskoj 27.

 

Kod koga da nosim da mi iskroji materijal po meri i kod koga da nosim da mi stavi ringlice? Gde da nadjem skajene/kozne pertle?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Pa od materijala koji vec imas, iseces krajeve uzduz i eto ti pertli. Ili ako imas stari opasac vojni, onaj kozni debeli , takodje moze da posluzi!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

Ja kupih danas u Dermi (Kralja Petra 57) 60*140 komad debelog skaja od koga nameravam da pravim prslook. Samo sto nemam umeca da to obavim. Ajd' dobro, mislio sam da iskrojim ledjni deo iz komada i prednje delove i na ramenima da ih usijem. A spoj ispod pazuha da pertlam necim (cime?). Ne mogu nigde da nadjem kozne ili skajene kanape/pertle. Po ivicama bih utisnuo ringlice srebrne boje i pertlao kroz njih. Ringlica ima u YU-Sorbon u Balkanskoj 27.

 

Kod koga da nosim da mi iskroji materijal po meri i kod koga da nosim da mi stavi ringlice? Gde da nadjem skajene/kozne pertle?

Evo Lorde,gotov ti prslučak!...I da bidne s nandžaraste pertle,a rozle dugmići pod obavezno! ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V Strom 1000

Kod koga da nosim da mi iskroji materijal po meri i kod koga da nosim da mi stavi ringlice? Gde da nadjem skajene/kozne pertle?

Moja mama radi u nekoj firmi kao krojac... Kroji sta god sefu padne na pamet, ne verujem da bi joj prsluk bio problem... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Kod koga da nosim da mi iskroji materijal po meri i kod koga da nosim da mi stavi ringlice? Gde da nadjem skajene/kozne pertle?

Moja mama radi u nekoj firmi kao krojac... Kroji sta god sefu padne na pamet, ne verujem da bi joj prsluk bio problem... :)

 

sad si se zajebao samo tako... idemo svi kod tvoje keve u firmu da nam sije ahhahahahahahhahahahahahah

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2592 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Borbeni ili ribolovacki prsluk :)

 

Ja se slazem sa kolegom, mada sam vise za borbeni.

enduro je enduro.....koza je za "one"  ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja