Jump to content

Moto Zajednica

Moto klub

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

citam ja ovu temu i tamo neke spiskove.i mene nema.i mislim da nije u redu da se sam dopisujem.a ponekad se i ja vozim sa MANGULICAMA.i bio sam na prvom zvanicnom okupljanju u Glogonju.i bio sam na par rostiljanja.i malo sam sam se i trudio za neka okupljanja.i promovisem MANGULICE gde god se vozim.imam i majice i nalepnice na rezervoaru.i svima objasnjavam,ko pita,koji je to MC.i davno sam se javio za prisivke.i nista.mozda nisam zasluzio?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

citam ja ovu temu i tamo neke spiskove.i mene nema.i mislim da nije u redu da se sam dopisujem.a ponekad se i ja vozim sa MANGULICAMA.i bio sam na prvom zvanicnom okupljanju u Glogonju.i bio sam na par rostiljanja.i malo sam sam se i trudio za neka okupljanja.i promovisem MANGULICE gde god se vozim.imam i majice i nalepnice na rezervoaru.i svima objasnjavam,ko pita,koji je to MC.i davno sam se javio za prisivke.i nista.mozda nisam zasluzio?

 

Antone, ni na facebook-u a ni ovde nisu azurirani podaci.... tacni spisak je ovde http://sites.google.com/site/mcwildmangulice/clanovi-kluba Sto se tice prisivaka, to moras sa Zoltanom videti koliko znam  :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6285 postova
  • Lokacija: Meljak
  • Motocikl: XT600E 3TB ADV edition,KLX250S efi klot, GV 2.0 ADV edition

A ja citam i citam ovaj spisak i znam da neko fali... Izvini, Antone  :(

Ajd' cika Dzoks brate, stavi ovde full spisak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V Strom 1000

 

@Dalibor92, ista prica vazi i za tebe. :)

Ja nista nisam ni rekao, ima vremena da se prvo upoznamo pa tek onda da se mozda nadjem na spisku... Ako zasluzim... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

 

@Dalibor92, ista prica vazi i za tebe. :)

Ja nista nisam ni rekao, ima vremena da se prvo upoznamo pa tek onda da se mozda nadjem na spisku... Ako zasluzim... :)

 

sta bre ako zasluzis??? bolje receno ako hoces  ;) ovde mozes samo da zasluzis da NE UDJES u klub, a ti se potrudi da ne bude tako  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 142 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki V Strom 1000

 

@Dalibor92, ista prica vazi i za tebe. :)

Ja nista nisam ni rekao, ima vremena da se prvo upoznamo pa tek onda da se mozda nadjem na spisku... Ako zasluzim... :)

 

sta bre ako zasluzis??? bolje receno ako hoces  ;) ovde mozes samo da zasluzis da NE UDJES u klub, a ti se potrudi da ne bude tako  :D

nece biti tako...  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

ZOltane koliko je tvoj drug Dzoks (ovaj ja ) Porucio vezova odnosno prisivaka?

A na spisku si ti antone, za to ne brini?

 

 

PS Odgovor je 2 komada jedan je za tebe :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

fali,fali.ima jedan Ivan iz Glogonja,ako ga se neko seca jos uvek,covek koji je organizovao prvi susret kineza u Glogonju,dobar covek i veliki grunf,covek dioda,poznavalac kineskih motora,nas drug koji je samo jednom posle Glogonja bio na okupljanu kineza,i to autom,covek koji je menjao kineza za japanca ali ipak ostao veran ovoj neobicnoj druzini,od koga je tako reci sve ovo i krenulo,jer se u Glogonju vec nekako nazirala ideja o MANGULICAMA.bio bi red i da Ivan bude drug clan i to POCASNI.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 268 postova
  • Lokacija: backa palanka

ako nije puno omatorio od naseg poslednjeg vidjenja,onda je taj.a trebalo bi ga malo korigovati u photoshopu,posto je vidjen pre 1000 godina pa ako ga neko slucajno sretne da bi mogao da ga prepozna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 622 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: SV 650

Ivan skinut sa liste dok se ne izjasni da li zeli da bude na spisku ili ne ili dok ne dobijem druge upute od clanova Mangulica.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Pozdravljam sve koji prate ovu temu i koji podrzavaju zele da podrzavaju i misle da podrzavaju ili ne podrzavaju

ovu nasu ideju sa kojom smo poceli i zaziveli ovaj moto klub. (odgovor bas lici na mene  ;D)

U poslednjih par dana primetio sam da smo poceli mnogo da se "reklamiramo" i mnogo ljudi me je

cimnulo za nesto u vezi mangulica, statuta ili neceg vezano za to. Pocinje da me smara cela ta prica oko toga

ne zato sto mi se ne svidja nego jednostavno me opterecuje. Nisam ja ni predsednik ni duhovni vodja ni neki veliki

organizator niti to zelim da budem, ideja je zazivela i drago mi je zbog toga.

Samo nemojte da shvatate neke postove ovde napisane ozbiljno! Znamo se to je nase najvece blago, kako

smo funkcionisali tako cemo i nastaviti....

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Mangulice rulz

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

Pozdravljam sve koji prate ovu temu i koji podrzavaju zele da podrzavaju i misle da podrzavaju ili ne podrzavaju

ovu nasu ideju sa kojom smo poceli i zaziveli ovaj moto klub. (odgovor bas lici na mene  ;D)

U poslednjih par dana primetio sam da smo poceli mnogo da se "reklamiramo" i mnogo ljudi me je

cimnulo za nesto u vezi mangulica, statuta ili neceg vezano za to. Pocinje da me smara cela ta prica oko toga

ne zato sto mi se ne svidja nego jednostavno me opterecuje. Nisam ja ni predsednik ni duhovni vodja ni neki veliki

organizator niti to zelim da budem, ideja je zazivela i drago mi je zbog toga.

Samo nemojte da shvatate neke postove ovde napisane ozbiljno! Znamo se to je nase najvece blago, kako

smo funkcionisali tako cemo i nastaviti....

;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D ;D

Mangulice rulz

 

 

+1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: negde izvan planeta

Znate sta, cim se napravi OK drustvo i zezanje, onda ljudi polude pa naprave velike planove oko svega toga, previshe ocekivanja i od svega bude K....!

 

Ok Mangulice, extra fora i sve, ovo moto drustvo je i sazrelo za to.

 

Al vremenom ce se nailaziti na probleme oko statusa, ko je glavni ko nije. Neam ja lose misljenje ni o kome, ali razumem Dzoksa sto ga ovo smara...

 

Sto ne mozemo opusteno da se druzimo ko i do sad, nego se opterecujemo prslucima, bojama, selekcijom, pripravnicima, ko moze ko ne moze da se bude clan...

Ok ne vozim motor(suvozac sam i koliko vidim rado vidjen gost:P) , ali ima tu par dragih ljudi sa kojima volim da se druzim, i ne treba mi nikakav zvanican status...ili zvanicno obavestenje da pripadam odredjenoj grupaciji. Ponavljam ideja oko MC Mangulica je skroz OK, ali tolika halabuka je nepotrebna.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1245 postova
  • Lokacija: Beograd

ja se u potpunosti slazem s tobom i sa Dzoksom... lepo je to sto smo smislili boje, a ko ce kako da ih prisije i gde, pa to neka sam odluci... bitno je da se druzimo i vozimo i da uzivamo  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja