Jump to content

Moto Zajednica

Alarm za male pare

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 248 postova
  • Lokacija: Pančevo

Sve pohvale za Arakisa  ;)  ... Alarm radi za sve pare  ;D

 

I nisu neke pare :)

Mala sala,sve pohvale za Arakisa,znam ljude kojima je Arakis radio,savrseno zadovoljni ljudi,ekstra radi !

I ja planiram da ugradim na mog frija,samo nikako da se nakanim da dodjem do novog beograda,ima da se ide skuterom iz Panceva... :)

Ceo BG imam da pregazim :P

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 248 postova
  • Lokacija: Pančevo

Aha,to je ona dugacka ulica,koja vodi ka visnjickoj banji? (gle pameti hehe)

Nadjoh je,pa to je odmah kad se sidje sa mosta,dakle vidimo se uskoro :)

Da skrpim 35 jura,(sada trebam da uzmem kacigu iz louisa)i zovem te :)

 

Poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 62 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: Kymco Agility City

Mali savet od mene.

Ja lepo kupio na buvljaku alarm za 25 ili 30e bas za motor mali ali svira za sve pare.Prvo ide upozorenje sa tri pi,pi,pi,a onda ako nastavi pocne da vristi pa ko moze da ga slusa nek ga cacka.

Meni je non stop motor na ulici parkiran pa sam ga i zato postavio jer ga nikad ne vezujem.

Sto se tice vezivanja alarma i garancije mozes samo da ga vezes na kleme akumulatora bez ikakvog secenja zica ,a prekid struje za paljenje preskocis,pa cak i svetlosni signal.Mada i svetlosni signal se lako resava bez ikakvog secenja.Dok kutiju alarma vezes na ram ,mozes i plasticnim vezicama .

Najbitnije ti je da kad kupujes alarm gledas da na kucistu od alarma ima trimer za osetljivost .

Kod mene reaguje i na ubacivanje kluca u bravu ali nereaguje uvek na grmljavinu ili auspuhe ,dok je reagovao kad su bili oni jaki pljuskovi.

Ovo ti pisem jer sam se zajebao sa drugim alarmom(drugi tip)koji sam uzeo za setricev motor ,reaguje ali slabije ili je jednostavno razlika u konstrukciji motora.

Kutiju nemam da bi ti pokazao sliku kako izgleda a ni aparat mi nije kod mene da slikam daljince ,jedan plavi sa plavim dugmicima drugi crven sa plavim dugmicima.

A sto se tice slanja sms imas firmu koja sve to ugradi i prati i pozivate i garantuje za nalazenje ,ja to jos davno gledao i pregovarao za sluzbena kola ,pa je firmi bilo skupo.

 

bo$ko jel može proizvođač, model, broj tezge ili kakvo bliže pokazno kazalo za taj "bolji"???  ;D

 

Arakis jel može taj "tvoj" 'vako da se veže? dovoljno je da se dere, a ja posle mogu da blokiram razbojnicima šta treba, pa da odblokiram,... i tako u krug dok ne provale da se ne isplati...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Sokobanja - Nis
  • Motocikl: XJ550 brat/cafe

Kad sam posle mesec-dva od kupovine motora skinuo bocne plastike...nadjem alarm :)

Nije bio prikljucen, zice odcvikane... Rekoh "ebi ga", nisu mi dali daljinac... Pre par dana skinem ja "mozak" i zvucnik, stavim na sto i zakljucim da prostijeg alarma nema, daljinac mu i ne treba! Dve zice na akumulator, treca za svetlosni signal i cetvrta ide na bravu, pa kad iskljucis kontakt, alarm je aktiviran. Inace radi samo na potres, tj. mrdanje. I izuzetno je bezveze sto se senzor aktivira kad vratim kontakt, jer kao i normalna vecina prvo ugasim motor pa sidjem sa njega, e dok silazim pocne da se dere... Jedino da gasim na dugme, a kljuc vadim kad sidjem. I dranje traje po 15ak sekundi na svako drmanje! Sad mi je jasno zasto je prethodni vlasnik cviknuo zice. Bezvezotina!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 248 postova
  • Lokacija: Pančevo

Kad sam posle mesec-dva od kupovine motora skinuo bocne plastike...nadjem alarm :)

Nije bio prikljucen, zice odcvikane... Rekoh "ebi ga", nisu mi dali daljinac... Pre par dana skinem ja "mozak" i zvucnik, stavim na sto i zakljucim da prostijeg alarma nema, daljinac mu i ne treba! Dve zice na akumulator, treca za svetlosni signal i cetvrta ide na bravu, pa kad iskljucis kontakt, alarm je aktiviran. Inace radi samo na potres, tj. mrdanje. I izuzetno je bezveze sto se senzor aktivira kad vratim kontakt, jer kao i normalna vecina prvo ugasim motor pa sidjem sa njega, e dok silazim pocne da se dere... Jedino da gasim na dugme, a kljuc vadim kad sidjem. I dranje traje po 15ak sekundi na svako drmanje! Sad mi je jasno zasto je prethodni vlasnik cviknuo zice. Bezvezotina!

 

Cekaj,cekaj,ti posle ovolikog svog posta ne bi sam zakljucio da si dobio kraden motor? :D

 

Mala sala :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

ima li jos tih alarma?

 

ima li jos tih alarma?

i ja se nadam... ovih dana pazarim magarence  ;D

 

Ima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 115 postova
  • Lokacija: Sokobanja - Nis
  • Motocikl: XJ550 brat/cafe

Kad sam posle mesec-dva od kupovine motora skinuo bocne plastike...nadjem alarm :)

Nije bio prikljucen, zice odcvikane... Rekoh "ebi ga", nisu mi dali daljinac... Pre par dana skinem ja "mozak" i zvucnik, stavim na sto i zakljucim da prostijeg alarma nema, daljinac mu i ne treba! Dve zice na akumulator, treca za svetlosni signal i cetvrta ide na bravu, pa kad iskljucis kontakt, alarm je aktiviran. Inace radi samo na potres, tj. mrdanje. I izuzetno je bezveze sto se senzor aktivira kad vratim kontakt, jer kao i normalna vecina prvo ugasim motor pa sidjem sa njega, e dok silazim pocne da se dere... Jedino da gasim na dugme, a kljuc vadim kad sidjem. I dranje traje po 15ak sekundi na svako drmanje! Sad mi je jasno zasto je prethodni vlasnik cviknuo zice. Bezvezotina!

 

Cekaj,cekaj,ti posle ovolikog svog posta ne bi sam zakljucio da si dobio kraden motor? :D

 

 

U, covece!  :o

Mala sala :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja