Jump to content

Moto Zajednica

ZZR 1400

Recommended Posts

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Brate otvori tu sliku u Paint-u (to sigurno imas) onda ides na padajuci meni IMAGE/STRETCH-SKEW i pojavi ti se mala tabela.Gore gde ti pise STRETCH, u ona dva kvadratica pises za koliko procenata zelis da smanjis sliku.Upises 50 i u jedan i u drugi.Probaj, prosto je.Al prvo napravi kopiju slike, pa na njoj radi, da ne smanjujes original.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

   Nisam nista rekao da je bolje ili losije osim polozaja koji mi se vise svidja na suzukiju ;) a sto se tice mernih instrumenata tj.satova na kawasakiju  :( .Daleko od neke lepote.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2110 postova
  • Lokacija: Zrenjanin
  • Motocikl: Suzuki GSX-R 1000 L1 SBK; MV Agusta F4 1000 S; Ducati 996 S; Aprilia RSV4 RF; Suzuki GSX-S 1000 M0; Suzuki GSF 1200 N

Jel' ovaj ZZR iz Zrenjanina? Ima kod nas jedan isti takav, sa sve koferom, verovatno je to taj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

   Nisam nista rekao da je bolje ili losije osim polozaja koji mi se vise svidja na suzukiju ;) a sto se tice mernih instrumenata tj.satova na kawasakiju  :( .Daleko od neke lepote.

Ma ajd sto nisu lepi, nego koliko ja znam brzinomer ide samo do 300 km/h.Pa ipak je to masina od preko 200 konja.Sto ne stavise bar 320, da se bar od hiljadarki razlikuje... ???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 369 postova
  • Lokacija: Cacak

   Nisam nista rekao da je bolje ili losije osim polozaja koji mi se vise svidja na suzukiju ;) a sto se tice mernih instrumenata tj.satova na kawasakiju  :( .Daleko od neke lepote.

Ma ajd sto nisu lepi, nego koliko ja znam brzinomer ide samo do 300 km/h.Pa ipak je to masina od preko 200 konja.Sto ne stavise bar 320, da se bar od hiljadarki razlikuje... ???

E vidis u poslednjih par godina nema vise pisanja bilo cega po analognim instrumentima.280 je krajnja i maksimalna cifra koju moze(sme)proizvodjac da napise.,i naravno ona jedna crtica preko,bez obzira na kubikazu i krajnju brzinu motocikla.(trebali su umesto te crte da stave npr.tri tackice :))

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1592 postova
  • Lokacija: Budva - MNE
  • Motocikl: Aprilia Pegaso 650 Strada

Široko, dugacko i nisko - to je opis ZZR-a

 

evo kako izgleda na putu u poredjenju sa Peugeot skuterom:

 

Picture011-2.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 40 postova

imam neke fotose skinute sa neta. Pa ko zeli, poslacu mu mailom, jer ovako nece. Video klipove ZX14 imas na sajtu YouTube. Download sa dial up konekcijom ce da potraje, ali vredi cekanja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja