Jump to content

Moto Zajednica

Racija policije na Miseluku Novi Sad 20.09.2009.

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 105 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: xtx660

i treba da se prave racije, sta mi koji imamo regularne motore i placamo registraciju smo budale..a ovi sto kupuju nove divljake neregistrovane za tepsiju ribe su pametni..nije u redu i u ovom slucaju skroz podrzavam policiju..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 436 postova
  • Lokacija: Čačak City
  • Motocikl: Suzuki Gz 250 Marauder

Moj komso vozi starog stojadina. I zaustavi ga pandur i pocne da ga jase, kao:

Tebi je ovo mnogo staro, i sigurno bi se pokazalo da je neispravno, sta mislis da te posaljem sad na tehnici?

Sto vozis tako mator auto, sto ne kupis novi ili bar mladji, parkiraj ti ovo u dvoriste, itd.

Komso mu odgovara da je auto ispravan i da moze da ga posalje na vanredni tehnicki, da on u njemu vozi svoju decu,

a da i on sam zna da je bolje da kupi novi itd., i to je tako bas potrajalo.

Znaci pandur je, verovatno iz dosade samo imao potrebu da ga provocira, i onda sam se ja setio jednog skolskog druga

kome su lupali klempe i cvrge u skoli i koji je stalno plakao, a kasnije je postao policajac.

Verovatno imaju komplekse svakakve vrste.

Mene je jednom zaustavio mladji policajac, a meni motor bio natovaren, ja posao na kampovanje sa prijateljima.

Onda je poceo da zapitkuje gde idem, sto idem, kuda idem, kad se vracam,sta cu da radim, i sl,

da bi mi na kraju rekao da je neki sporedni put zatvoren za saobracaj i time verovatno pokusao da opravda svoju radoznalost.

On je kupio prasinu pored puta i dosadjivao se, i samo je mogao da gleda kako drugi ljudi osmisljeo zive, putuju, druze se!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

i treba da se prave racije, sta mi koji imamo regularne motore i placamo registraciju smo budale..a ovi sto kupuju nove divljake neregistrovane za tepsiju ribe su pametni..nije u redu i u ovom slucaju skroz podrzavam policiju..

 

+1

 

A što se tiče onoga što vujo032 kaže... verujem da i u tome ima istine. Sve dok zaustavljanje od strane policije i njihovo ponašanje ne pređe granicu dobrog ukusa, ja nemam ništa protiv kontrola. Da li je taj mladi policajac bio beozobrazan kada te je zaustavio? Ako jeste, onda je za osudu, zapišeš broj značke i napraviš mu problem, posle kojeg mu neće tek tako lako pasti na pamet da bude stoka. A ako nije... njegovo pravo je da zaustavi koga želi i to je tako. Ne vidim u tome ama baš ništa loše.

Ima, naravno, mnogo slučajeva "prekoračenja i zloupotrebe ovlašćenja", ali su, nadam se, ipak u manjini u odnosu na normalne policajce koji savesno rade svoj posao. Da se odmah razumemo, pre nego što me neko tu proglasi za ljubitelja policajaca... ni ja ih ne volim ;) pošto je svako zaustavljanje potencijalna kazna zbog ovoga ili onoga... ako BAŠ želi da me kazni, kazniće me... pai gledam da izbegnem zaustavljanje ako je moguće, na fin i kulturan način... skrenem ulicu ranije ili nešto slično. Bežanje, naravno NE.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Braveheart, 657 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Bmw K1300s, Piaggio Madley 150.

i treba da se prave racije, sta mi koji imamo regularne motore i placamo registraciju smo budale..a ovi sto kupuju nove divljake neregistrovane za tepsiju ribe su pametni..nije u redu i u ovom slucaju skroz podrzavam policiju..

 

+1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 77 postova
  • Lokacija: Crveni Krst

Pa ne znam da li je to prekoracenje dobrog ukusa kada me zaustavi rece" A ti si onaj sto mi je psovao majku..."?

Aaa, molim?!??

A vidim obojica znamo da se prvi put vidimo u zivotu i da je to samo jedna seljacka fora kako bi te zaplasioa, a zasto?

Da bi lecio svoje komplekse! Da ih ne bi prijavljivali kako se redovno "dogovaramo" sa njima za kazne pa oni pare umesto u drzavnu kasu stave u dzep. I ko zna zbog cega sve tako redom...

 

I ti zaista verujes da bi zapisivanje znacke i sve one procedure znacile nesto? Koliko godina ti imas pa jos verujes u Deda Mraza?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • lone wolf, 514 postova
  • Lokacija: Kumane(prašnjavi drumovi Banata)
  • Motocikl: Suzuki LS 650 , Suzuki GSXR 750 , Suzuki GSX1300R
i treba da se prave racije, sta mi koji imamo regularne motore i placamo registraciju smo budale..a ovi sto kupuju nove divljake neregistrovane za tepsiju ribe su pametni..nije u redu i u ovom slucaju skroz podrzavam policiju..

podrzavam!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

i treba da se prave racije, sta mi koji imamo regularne motore i placamo registraciju smo budale..a ovi sto kupuju nove divljake neregistrovane za tepsiju ribe su pametni..nije u redu i u ovom slucaju skroz podrzavam policiju..

 

Naravno +1,

 

Zasto bi zbog nekolicine divljaka svi bili na tapetu ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Integrisan, 8137 postova

Naravno +1,

 

Zasto bi zbog nekolicine divljaka svi bili na tapetu ?

 

I ne samo to - zaista je velika vecina neregistrovanih motora na samoj ivici, ili i preko ivice, tehnicke neispravnosti. A to me veoma ugrozava u saobracaju - bilo kao vozaca auta, bilo kao vozaca motora...

 

Imati A kategoriju u dozvoli i imati registrovan motor je APSOLUTNI minimum za ucestvovanje u saobracaju. I za sve one koji to ne ispunjavaju a zale se na racije, mogu samo da kazem: suza mi suzu stize...

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 320 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Suzuki GN 125, Honda VT 600

Ako će praviti ovakve akcije zbog provere regularnosti motora, apsolutno podržavam! Gade mi se ljudi koji svesno voze kradene motore.

 

Ako je cilj pisanje kojekakvih kazni (jurnjava, tockiranje, decibeli...) onda je baš bezveze. Treba dati ljudim malo lufta, a bar na Mišeluku nikom motori ne smetaju.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

I ti zaista verujes da bi zapisivanje znacke i sve one procedure znacile nesto? Koliko godina ti imas pa jos verujes u Deda Mraza?

 

Imam 40 godina i verujem da bi zapisivanje značke MNOGO značilo. Veruj mi na reč, ili pitaj nekoga ko je imao takva iskustva.

Verujem i to da ima neiživljenih policajaca... nije to ništa čudno. Jeste nenormalno i za svaku je osudu, ali čudno nije. Takvima zatražiš broj značke i da vidiš kako ćeš INSTANT postati gospodin...

 

Ako će praviti ovakve akcije zbog provere regularnosti motora, apsolutno podržavam! Gade mi se ljudi koji svesno voze kradene motore.

 

Ako je cilj pisanje kojekakvih kazni (jurnjava, tockiranje, decibeli...) onda je baš bezveze. Treba dati ljudim malo lufta, a bar na Mišeluku nikom motori ne smetaju.

 

Verujem da je razlog ovo prvo što sti naveo. I podržavam U POTPUNOSTI!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • NW, 2593 postova
  • Lokacija: НОВИ САД
  • Motocikl: R 1200 GS

Niko ne moze da trazi razlog za divljanje u nepostojanju staze za to! Niko ne bi smeo da vozi divljacki motor.

U  vreme kada ti 'momci' voze po miseluku prodjite kolima pa vidite kako to izgleda kada vas 3-4 motora obidju sa leve desne strane odozgo odozdo sa brzinom preko 150kmh ... izgleda uzasno verujte mi.... 50% ljudi NE nosi kacige itd

Sto se tice nelegalnih i neregistrovanih motora (da ne pricam kradenih) treba iskoreniti, akcija policije je bila tri u celo. Pogodak u centar, kada se skuplja najvise motorista u Novom Sadu na jednom mestu i divlja(manjina i vecina)?!

 

 

I dajte komentar na Raciju policije na miseluku a ne na to kada je nekog i kako i zbog cega zaustavio policajac (a da ne pricamo kakav policajac)

svi smo imali i pozitivnih i negativnih susreta sa policiom....

 

Policija ima punu podrsku moju samo nek nastave i nek iskorene "one" koji nam stavljaju ljagu na ime....

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1050 postova
  • Lokacija: BGD, Serbia
  • Motocikl: CBR600RR , CBR600F , Burgman400

i treba da se prave racije, sta mi koji imamo regularne motore i placamo registraciju smo budale..a ovi sto kupuju nove divljake neregistrovane za tepsiju ribe su pametni..nije u redu i u ovom slucaju skroz podrzavam policiju..

 

pa jesu pametni , shta smo mi dobili od ove drzave za ono shto placamo , nishta , da izginesh na rupu na putu za chije odrzavanje si platio taxu uz registraciju , da te je** u mozak pandurchina jer mu se tako hoce , a ja mu dajem platu jer sam ja taj koji placa porez i puni budzet, problem nije u nekolicini koji voze strance ili divljake vec u sistemu , ja sam privatnik i mushterija za svoj novac oce neshto i ja to mora da obezbedim , a u ovom sluchaju mi placamo sve i dobijemo ku**c u dupe i josh treba da se smeshkamo , kad me zaustavi u punoj opremi sa tablicom a da nisam u prekrshaju ja bi mu dao otkaz , jer tako je u evropi , kad vec oce da im se uvuku u dupe onda nek prate i pravilo sluzbe njihovo ...

 

iskreno mi zao shto nije naishao neki mucheni rezervista koji je za dzaba ratovo u sva 4 rata u poslednjih 15 godina na svom neregistrovanom tomosu chiji su papiri izgoreli josh negde u Velikoj Gorici kad je krenuo u bezaniju kroz ex SFRJ , nalete da ga dribla balavurdija , a on krenuo na pecanje , pa da im se aktivira sa svih 4 kile shtapina koje je poneo za pecanje , jer mu je pun Qrac svega ...

 

moje mishljenje o raciji i tamo i po beogradu , lelemudjenje, ubijau ljude i premlacuju na ulicama , pljachkaju se prodavnice , banke i menjachnice , kradu donacije korumpirani politichari i oni nashli da maltretiraju bajkere , mi smo bre manjina , ima nas 10 hiljada bre manje nego Egipcana u Srbiji jesu oni normalni ... + zadrzavaju saobracaj ljudi kasne , u ovo vreme kad samo gledaju kako da te liferuju sa posla ... nemo tu mozga uopshte ...

 

 

cela ptroblematika je u njihovim glavama . znate pandurchina meni kaze "NIJE LOPOV KO KRADE , NEGO KOGA UHVATE! " , i oduzme mi auto kupljen u salonu u Beogradu , star 7godina , i drzi ga u zici metar dana na proveri , uz papir da je vozilo uchestvovalo u izvrshenju krivichnog dela , zato shto sam ishao na skup ... e to je SRBIJA , da imamo svi muda da niko ne plati registraciju i da se pobunimo ko ljudi a ne da nas jashu ko ovce , druga bi bila pricha , a ovako ima za da za sto godina staru uljaru od 1100kubika da izvadite 400e za registraciju pa onda te zaustave josh i da te drkaju ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Cuore Sportivo, 1337 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: KTM LC4 620, KTM 790 Adventure

hahaha to su sve pickiljine zao mi je sto nisam bio gore da vidimo mozemo li pobjec ili ne  ;D ;)

 

 

Citat: mrvatreci  danas u 18:17

i sta na kraju bi to na Miseluku?

Racija  izgleda da sam na vrijeme pobjegao

 

Samo citiram sta si napisao u drugoj temi.......... (mnogo si jak na recima)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 730 postova
  • Lokacija: Kotor Varos (Republika Srpska) - Novi Sad

Au, ovo ko najnoviji nastavak MAD MAX-a. Racija protiv motorista, posto su motoristi kriminalci pa ih treba pretresati da nemaju oruzja, droge... ccc...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2081 postova
  • Lokacija: Novi Sad

Ok ljudi. Razumem i Vas ali razumem i njih.... znate li koliko oni dnevno primaju poziva pogotovo vikendom zbog tockarenja i celavih budala u japankama... bolida u VIP pasatu koji zaustavlja saobracaj tripujuci se da zna da DRIFT-uje...... Koliko godina se ovo dogadja na petlji ne stazi, petlji... ok znam da nemamo gde da se vozimo ali ovo je ipak javni put...  Kad nerade posao bunimo se , a kad rade onda su izmeti (da nekazem rec za G) .. razmislite malo i oni su ljudi neki malo manje ali neki jesu ljudi bez obzira na uniformu... Inace Vi koji imate regularne motore, kacige, prvu pomoc jednostavno VI NORMALNI nemate cega da se brinete.... a vi celavi razmislite malo.. oni se cimaju zbog vas NE zbog NAS ( ljudi predhodno navedenih). Kao i na ovom formumu REGISTRUJES SE , PA POSLE UZIVAS PRIDRZAVAJUCI SE PRAVILA. Ali ipak bolje tockarite ovde nego na bulevaru oslobodjenja u sred guzve , mada video sam i tamo celavce sa celicnom glavom.... KACIGA GLAVU CUVA ZATO JE NOSI, a kad o tome pocnes da razmisljas neces se cimati oko drotova jel si tada vec upotrebio mozak ako ga imas naravno !!! Uzdravlje

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1818 postova
  • Lokacija: Beograd

Ja veoma rado registrujem ovo moje motorce i posle ne moram da se skrivam i bezim ko gamad, lepo kao gospodin covek pokazem dumenta hvala lepo i dovidjenja. Veoma je jednostavno

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Dukags, 291 postova
  • Lokacija: НОВИ САД

Ma nesto nisam vidjao te sto jure sa petlje bez kacige, sem dvoje troje maximalno. Da li zbog dvoje troje treba, ima tu dosta vrlo ozbiljnih ljudi, je dozvoljeno izivljavanje i malteretiranje samo zato sto vozite motor? Ne znam nisam siguran!?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Ja veoma rado registrujem ovo moje motorce i posle ne moram da se skrivam i bezim ko gamad, lepo kao gospodin covek pokacem kodumenta hvala lepo i dovidjenja. Veoma je jednostavno

 

Ja svoj ne registrujem rado iako ga neizostavno registrujem. MNOGO je para, brate, za ovo malo zadovoljstva. No, da ne ofujem, nije za ovu temu...

 

Bez kacige ni u dućan, to je pravilo kojeg se držim od prvog dana....

Ja bez FANTOMKE u menjacnicu ne ulazim  ;D ;D ;D

 

Ni ovo nije za ovu temu, ali DzOkS, rođače.... ODAĆEŠ SE ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1363 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha FZS1000

Ma nesto nisam vidjao te sto jure sa petlje bez kacige, sem dvoje troje maximalno. Da li zbog dvoje troje treba, ima tu dosta vrlo ozbiljnih ljudi, je dozvoljeno izivljavanje i malteretiranje samo zato sto vozite motor? Ne znam nisam siguran!?

Nisu oni pravili raciju zbog kacige...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja