Jump to content

Moto Zajednica

Palmoticeva, Punto i crveni motor (19.09.2009)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 372 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: MTS 1200s DVT

Malo pre sam cuo na Studio B da je sinoc neki motorista naleteo na Punto na uglu Palmoticeve i ne znam koje ulice.

Kazu i da je jutros preminuo na urgentnom. Jel zna neko nesto?

Motor mi lici na VFR800...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Sada sam zvao drugara i srećom nije on a tu mu baš matorci žive. Izgleda je juče bio taličan dan jer i meni je falilo par milimetara.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 185 postova
  • Lokacija: Novi beograd
  • Motocikl: XL 1000 V

Malopre sam cuo informaciju neznam dali je tacna da mu je otac kada je cuo da je poginuo izvrsio samoubistvo.

Dali neko zna nesto vise o tome?

Velika tragedija strasno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 167 postova
  • Lokacija: Skupljen(Vladimirci)
  • Motocikl: Sachs Mad Ass 125

Strsno!!! Au ljudi pa dokle ovo?  Ima li ko ideju kako makar smanjiti ovaj problem ako vec ne moze da se resi. Meni je padalo na pamet da se u svakom mestu gde postoji neki moto klub organizuje skola bezbedne voznje. Mozda bi mogli svi iskusniji vozaci da ukazu mladjima na sve moguce i nemoguce situacije u kojima mogu da  se nadju u dzungli na asfaltu.

Ne znam, mozda lupam, ali nesto treba uraditi...

Moje saucesce coveku koji je po svoj prilici tudjom greskom izgubio zivot.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Strsno!!! Au ljudi pa dokle ovo?  Ima li ko ideju kako makar smanjiti ovaj problem ako vec ne moze da se resi. Meni je padalo na pamet da se u svakom mestu gde postoji neki moto klub organizuje skola bezbedne voznje. Mozda bi mogli svi iskusniji vozaci da ukazu mladjima na sve moguce i nemoguce situacije u kojima mogu da  se nadju u dzungli na asfaltu.

Ne znam, mozda lupam, ali nesto treba uraditi...

Moje saucesce coveku koji je po svoj prilici tudjom greskom izgubio zivot.

 

Svidjalo se to NAMA ili ne ali OSNOVNA stvar kao preduslov za bilo kakvu reakciju, kocenje ili eskivazu je SMANJITI BRZINU !!! Jbg, posle je sve lakse!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 981 postova
  • Lokacija: Bgd

Umro povređeni motorista u Urgentnom centru  »

20. Septembar. 2009 | 11:54,

 

Mladić koji je sinoć teško povređen u saobraćajnoj nesreći na uglu ulica Palmotićeve i Despota Stefana umro je od povreda u Urgentnom centru.

 

Motorista je posle nesreće sa povredama glave i nogu u besvesnom stanju prevezen u Urgentni centar na reanimaciju.

 

Prema rečima očevidaca vozač motora naleteo je na automobil "fiat punto" koji je vršio nepropisno polukružno skretanje na raskrsnici.

 

Policija je obavila uviđaj, vozila su poslata na vanredni tehnički pregled, a sve okolnosti nesreće utvrdiće istraga.

 

Izvor : Studio B

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1537 postova
  • Lokacija: Svemir 2,8342534 svetlosnih godina zapadno od Marsa

Opet ta novinarska prica da je on naleteo.......nemogu da verujem sto nekazu da mu je kreten preseko put i ubio ga sto mu se isprecio

 

Strasno saucesce jos jedan mladi zivot se ugasio zbog budale

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vozac A kategorije :D, 899 postova
  • Lokacija: Beograd - povremeno Bijeljina,RS
  • Motocikl: Suzuki V Strom DL 650

Pa dokle vise  ??? ??? :'( :'( :'( Tuga prevelika! Saucesce porodici i prijateljima! :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 421 postova
  • Lokacija: beograd
  • Motocikl: afrika

au ljudi ovo je strasno na znam vise stvarno dokle ovako

mnogo mi je zao zbog svega

nek im je laka zemlja :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1015 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 63, Herceg Novi-Baosici
  • Motocikl: Honda CBR 900 RR

Saucesce!

Jbg, polako i racunajte da neka budala radi nesto sto nije dozvoljeno i moze da vas ubije!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Beograd

Ko ima dobar stomak,moze da procita komentare na tekst u blicu,oni su realna slika javnog mnenja,cak i u ovoj situaciji gde je siroti momak zrtva,niko nema razumevanja. 1 nas je cak nazvao teoristima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 35 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: aprilia pegaso strada 650

Moje iskreno saucesce porodici, jos ako je ovo tacno za oca nemam reci...Ovo je strasno ali nazalost postaje svakodnevno.Vozim od 1970 i rodjen sam u ovom gradu koji je reper za urbanu voznju.Desetak godina unazad na ulicama su stigli vozaci koji jednostavno ne znaju da voze.Po meni, jedan od uzroka svemu ovome je i sumnjiv nacin na koji se dolazi do vozacke dozvole.Kada bi se krenulo u neku ozbiljniju istragu o tome video bi se  i uzrok ovim pocetnickim greskama sa tragicnim ishodom.Korupcija u ovom drustvu nije mimoisla ni ovaj segment.Zelja da dobijem dozvolu a ne da ucim za dozvolu uzima svoj danak cesto na tragican nacin.  >:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Beograd

Moje iskreno saucesce porodici, jos ako je ovo tacno za oca nemam reci...Ovo je strasno ali nazalost postaje svakodnevno.Vozim od 1970 i rodjen sam u ovom gradu koji je reper za urbanu voznju.Desetak godina unazad na ulicama su stigli vozaci koji jednostavno ne znaju da voze.Po meni, jedan od uzroka svemu ovome je i sumnjiv nacin na koji se dolazi do vozacke dozvole.Kada bi se krenulo u neku ozbiljniju istragu o tome video bi se  i uzrok ovim pocetnickim greskama sa tragicnim ishodom.Korupcija u ovom drustvu nije mimoisla ni ovaj segment.Zelja da dobijem dozvolu a ne da ucim za dozvolu uzima svoj danak cesto na tragican nacin.  >:(

Nadam se da pricas o gresci vozaca Punta.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: SUBOTICA

ja mislim da bi se za ovako nešto trebalo suditi za ubistvo!!! dokle god to bio saobraćajni prekršaj mi ćemo i dalje biti nevažni u saobraćaju

 

iskreno saučešće porodici i drugovima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 791 postova
  • Lokacija: Beograd, Palilula
  • Motocikl: Honda CBR1000RR 2005, Honda CBR600F4 1999, KTM 950SMR 2007

Meni zbog izletanja tj preticanja vozača kola bez bilo kakve signalizacije (naravno pričam da je jedan automobil preticao drugi a ne ja njih) je bilo par prilika u poslednja dva dana da završim kao ovaj dečko. Imao sam sreće za razliku od njega da se zaustavim na vreme bez posledica i ako je motor počeo da baca zadnji kraj a kasnije i prednji i sagledam situaciju što me je dovelo do zaključka da gde god vidite automobile tu ne treba voziti brže od njih već samo "čuvati svoj prostor". Možda ih uz minimalnu razliku u brzini prestići i onda ako ne možete da se suzdržite opet stisnete gas do mile volje kada se ukaže otvoren put bez drugih vozila ili neki prepreka, itd...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja