Jump to content

Moto Zajednica

Pokrivke za motor komada 4

Recommended Posts

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

au brate, al ce tebe da krene, nabavljaj te pokrivke sto pre. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 471 postova
  • Lokacija: Finger deep within the borderline.
  • Motocikl: Yamaha FZS 1000 Fazer

sacekajte bre,covek trazi vrsnog snajdera... ;D :D

vidite da ih nema na uvozu ;D ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: ŠABAC
  • Motocikl: CBR 1000 F krmačica

ja cekam vec 2 nedelje tu pokrivku,sve je kao poslata a nikako da stigne 2 nedelje  ??? Lepo reci ako je nisi poslao nemoj me zavlaciti

 

ja tebi lepo napisa na PP a ti javnu prozivku e onda lepo da recem i ja po koju ,

2x ti je slata pokrivka na kucnu adresu i dva x se vracala , obaveza je kada se roba salje AKS-om da se ostavi broj mobilnog telefona da bi se stranka kontaktirala u slucaju da nije kuci , znaci 2x su pokusavali oni, ja sam te zvao licno danas posto su je vratili po drugi x , niko se nije javljao na telefon a ovo je tvoje opravdanje u celosti

 

sta imaju da me kontaktiraju,imaju tacnu adresu,znachi tacan broj ulice  i broj stana koji je 1 - prva vrata u prizemlju. Nema teoretske shanse da promashe. Kakva je to glupost? Ja sam u to vreme imala predavanje i imala sam danas JEDAN propusten poziv u 12:59 ,to je sve,prethodno me je neko zvao 17. ,ne volim da se javljam na nepoznate brojeve,i ne vidim razlog zashto bi me kontaktirali? Imaju li ti debili plan plus,kad se ukuca Nehruova 63 odmah tacno prikaze gde se nalazi taj broj,ne moze se promashiti nikako. Ako se bave tim poslom onda moraju imati takav softver,i nema promashaja. Koji glupi izgovori ne verujem. Da li postoji neka druga firma koja vrshi usluge transporta,pa poshta ima post ekspres,poshalji mi njime

 

 

ti si prva osoba kojoj pokrivka nije stigla a tvoje nejavljanje na nepoznate brojeve ne zelim da objasnjavam (sta mislis zasto sam ti u PP trazio broj mobilnog telefona) jer to mene u 2 navrata kosta po 250+40 dinara , gospodjice ili gospodjo Brajenovic ja Vam se izvinjavam , 3x stvarno nemam nameru da saljem pokrivku posto Vas postojeca kurirska sluzba nije mogla pronaci a meni je jedina alternativa da Vam posaljem po golubu pismonosi ali se bojim da bi ga i tada presreo neki kobac do Nehruove 63.

 

p.s. no hard feelings ako Vas put nanese kroz Sabac Vasa pokrivka Vas ceka u ulici Janka Veselinovic 26 i ne treba Vam plan+ da nadjete samo sidjite sa mosta i tu smo.

p.s.2 ako postoji sumnja u sve ovo od Vase strane, postoje i priznanice o slanju i vracanju na kojima pise: STRANKA KONTAKTIRANA VISE X NE ODGOVARA NA POZIVE, pa mi nece biti tesko da ih skeniram.

p.s.3 : ovo nikada ne bih napisao javno na forumu da se nisam osetio prozvanim , posto moja objasnjenja preko PP izgleda nisu bila dovoljna,cak sam nekolicini clanova na njihove molbe donosio u BGD , tacnije slao preko prijatelja a ti me Tanja nacrni ovde.

drugarski pozdrav

Srdjan Vasiljevic MISIRAC

 

Stigle pokrivke i to kom. 20 :)

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja