Jump to content

Moto Zajednica

Keeway exceed 125cc-200cc

Recommended Posts

  • U prolazu, 1 post

Pozdrav svima od još jednog ponosnog vlasnika Keeway exceed-a 200cc. Ono što mene trenutno zanima i muči jeste da mi se polomila ručica kvačila i nemogu nigde da je nađem. Ako neko ima neku ideju gde može da se nabavi pa makar i neka zamena od drugog motora neka pomogne očajnom bikeru.  :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 3 postova

Da li neko zna gde se mogu nabaviti karike i ventili za ovaj motor? U pitanju je model Exceed 200.

Ili možda odgovara od nekog drugog motora?

 

Zvao sam servis, ali nemaju delove. Sramota za servis, a i samog proizvođača što nema podršku za korisnike svog modela motora.

 

Unapred hvala!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Sabac
  • Motocikl: TA 99' Dominator 95' Keeway exceed 125ccm

Gde mogu naci neku specifikaciju za ovaj motor... Naime drugar ne moze da nadje lanac i lancanike za njega pa pokusavam da mu nadjem od nekog drugog motora... Ima li neko informacije tipa koliko zubaca imaju prednji i zadnji zupcanik i koliko karika ima lanac???

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Pozdrav kineska braćo ! Pazario sam jednog kivija 125 ovde na oglasima, pa reko' da se zapljunem u temi nam  :moto3:  

 

 

Je l' vozi neko još ovo sokoćalo, il' sam poslednji mohikanac ?  :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

Pozdrav Sale, drago mi je da si opet na dva tocka :)

 

Ja sam ga vozio pocetkom godine, bio sam zadovoljan, ok je motorce...

 

 

 

post-22142-0-48743100-1476300753.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Vidim ja da će ovo biti monolog  :D

 

danas pali novi opanci ... dobro nisu novi, al' imaju čepove  :jee:

gallery_6415_1569_468082.jpg

gallery_6415_1569_978588.jpg

 

u svakom slučaju bolji od starih ...

 

gallery_6415_1569_912463.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

Nemam ovakav motor, ali mi se dopada, pa ti pisi i postavljaj slike, ja cu da pratim, a mislim da interesuje i druge .   :Mina:  :Mina:

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Lijane, sad su kinezi u modi ! ;)
Biće slika, malo je zapušteno motorče, imaće dosta zanimacije oko njega ... Al kako će se izgleda ova zima odužiti, biće i vremena ... jedva da je jesen došla, a već se pomrzosmo ...

Savane,brate, veruj da mnogo bolje izgleda nego što ide :D
Šalim se, ok je motorče, za ono za šta planiram da ga koristim biće sasvim dovoljno ... puno primerenije od motora koji sam vozio pre njega ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Gde da nađem žbice za kiwija ? Fale tri na prednjem točku, a još njih nekoliko su gotove rekao bih ... znači 10ak ...

 

I još jedno pitanje, kada smo stavili zadnju gumu, pošto je veća od propisane, morali smo točak da pomerimo malo nazad pa mi se čini da je pretegnut lanac ? Koliko treba da se o'labavi ?  :stabre:  sad može samo par cm gore-dole ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Kako prolaze dani, sve više se navikavam na kivija, i nekako mi je sve lepši :lol:

gallery_6415_1569_234123.jpg

ali ovaj prednji blatobran je toliko grdan, da se to ne može rečima opisati :jee:

gallery_6415_1569_131448.jpg

tako da će on prvi da "otidne"

gallery_6415_1569_307322.jpg

 

Juče sam prvi put sišao sa asfalta i prijatno sam iznenađen. Očekivao sam da će se uzbrdo mučiti i da će se 125 kubika pokazati kao premalo na prvom usponu, ali prevario sam se ... Kivi nema problema sa mojih 70ak kilograma, izašao sam bez ikakve muke gde i sa golemim klx-om, samo u nižoj brzini i pod većim gasom, naravno. Znam da nisu za poređenje i da kivi ima pet puta manje snage, ali je takođe i mnogo manji i lakši, neuporedivo jednostavnije se kontroliše van asfalta.

gallery_6415_1569_653502.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • You tube / Drandigo .., 619 postova
  • Lokacija: Sokobanja
  • Motocikl: Yamaha Fz6

Lepo Sale, sad vidoh da si spomenuo prednji blatobran, ja nista odvratnije nisam video, ako mi verujes, kad sam kupio motor, uvece sam ga dovezao kuci a ujutru odsekao branik, nisam mogao da ga gledam.

Ima lepih da se kupe, ako ne bi da se trosis, samo taj odseci i nakaci naopako, lepse ce da bude..

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ima raznih po oglasima, za 20-30 eura. Ne bih sekao ovaj, ne sviđa mi se plastika od koje je napravljen. Krta je nekako, lako puca, zato ni jedna plastika na motoru nije ostala čitava jbg. Al bitno da su ih kinezi prelakirali, sija kivi k'o pasja *uda na mesečini :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 94 postova

Pozdrav svima.

Evo, i ja se prikljucujem ovoj temi, jer sam i ja postao vlasnik Exceed 200 motora.

Motor sam opisao u temi za predstavljanje, a ovde se javljam jert mi treba mala pomoc, konkretno, interesuje me gde mogu da nabavim delove za njega i ako neko ima servisno uputstvo da mi posalje.

Koju svecicu koristi ovaj motor?

Na koliko se steluju ventili?

Koje ulje sipate?

Da li neko prodaje motor u delovima, trebaju mi plastike i treba mi zastitnik oko lanca.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3087 postova
  • Lokacija: The very heart of southern Banat

За механику - питај "Спидаше", а пластика, барем она која није универзална, типа предњег блатобрана, маске фара, верујем да ће тии одговарати са "Спринт Кроса".

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 752 postova
  • Lokacija: sokobajna
  • Motocikl: nekad

Ja sam svoj prodao pre nego što sam ga registrovao ... sad ga vozi drugar. U stvari više ne nego što vozi ... ko i ja pre njega jbg.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja