Jump to content

Moto Zajednica

,,Samo mrtav motorista je dobar motorista"

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 537 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda CBF 1000

    Evo malopre, zavrsava se sastanak redara, thelord i ja izlazimo, stavljamo opremu, stojimo pored motora i pricamo. Ostali smo samo nas dvojica. Prilazi nam lik, od nekih 50ak godina sa recima ,,Jeste vi predsednik ovoga bejkersa?". Mi kazemo da nismo i pitamo zasto, na sta dobijemo odgovor da nas motoriste sve treba pobiti, i kako, da on ima pistolj, on bi nas sve pobio. Mi u soku, ne verujemo sta smo culi, pokusavamo da se sporazumemo sa likom, da ga pitamo zasto, cemu sve to... Dobijamo neki polusmislen odgovor kako je samo mrtav motorista dobar motorista, svako vece se mi tu skupljamo i sta cemo mi tu uopste samo zujimo gore dole gore dole.... Posle toga lik krece sa psovkama, pretnjama, majku, oca, sve zivo... Mi sta da radimo, vidimo je ocigledno bolestasn, sedamo na motore i odlazimo....

    Sta da radis s takvim covekom? Ocigledno je da smo mogli da ga zgazimo i sta onda? Samo bi mu dali jos jedan razlog da treba pobiti motoriste...  Strasno, i sta da sutra takav ludak sedne u kola ili nesto jos gore?

 

  Ne znam sta da mislim, jos sam pod utiskom ali kapiram da bi batine samo pogorsale stanje tog nesrecnika...

 

  Cuvajte se ljudi, sta da vam kazem....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1836 postova
  • Lokacija: obrenovac
  • Motocikl: cbr 600f

motka je iz raja izasla...ako bi on tebe pistoljem.  a verujem da bi stvarno da ga ima..ja bi ga odmah malo prevaspitao..za svaki slusaj da razmisli o ponasanju pre nego sto ga nabavi isti

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Beograd

Nije bitan razlog,takav ima neku svoju muku koju projektuje tako sto je smislio da mrzi bajkere. Uvek iza naizgled bezrazlozne i nelogicne agresivnosti cuci neka licna frustracija,neuspeh,ko ce ga znati? On mrzi ceo svet,a ovde se verovatno zalomilo na vama. Kladim se da je njemu najteze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 5900 postova
  • Lokacija: Novi Sad - Cacak, Srbija
  • Motocikl: Suzuki GS 400, Sacsh Madas 125, Piaggio Zip, Tomos Targa, Honda NX 650 Dominator

  E za te pretnje seksualnim zlostavljanjem mojih roditelja bi za pocetak - preventivno dobio nogu u OO , a onda bi mu lepo objasnio da se to ne sme raditi .  >:( >:(>:(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

      Nisam ni provalio o čemu se radi dok niste krenuli i otišli, video sam samo gestikulaciju rukama, i da čovek ima problem, ali ne i da je tako lako  ;D rešiv... Shejtan je skroz u pravu, duhovne klošare samo na ''ignore'', gore nego da ste im šamar opalili. Jadnik!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12218 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Realno, dobro ste postupili, fizičkim obračunom sa budalom naneli bi štetu svim motoristima a i "VIR"-u gde se okupljamo po raznoraznim sastancima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Mislim da ga ja mnogo više pogodilo ignorisanje, i dobro ste postupili.

Da ste ga prebili, mogli ste, ali šta se sa time postiže?

Svakako je to bio neki lik čije mišljenje u vezi bilo čega, ne samo motora ne uvažava ama baš niko. Zašto bi onda trebalo dati bilo kakav značaj trabunjanju "drogiranog idiota kojem su roditelji bili u srodstvu"? ;D

U svakom slučaju, nije bitno šta je rečeno, već KO je rekao.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 270 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: BMW R1100GS

Ma niste ga razumeli. Vidis da ima govornu manu: "bejkers".

On je vas ishvalio na kraju.

 

Ja uglavnom kazem:

Hvala, takodje. I ja vama zelim lep dan.

 

Sto da mi neka budala upropasti dan.

Ignore & Ban po mogucstvu pojacati muziku :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Klasican coban budala, samo ga iskulirati. Doduse, ja bih mozda malo turirao pre kretanja, da ga nerviram, ali kotam da bih ga samo iskulirao.

Ali turirati sa Trafikom i Trandžom i nema mlogo smisla... a probali su :D ! Nema potrebe da 200+ stanara solitera trpi bilo kakve konseqvence nekoga, čiji su se roditelji zabavljali na familijarnim okupljanjima...

IGNORE je dovoljan, leči sve bolesti trenutno!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1465 postova

Pozdrav,

 

pravo kazes Dexteru...jedna interesantna pricica, protest MAS-a, uglavnom se zna kako smo to nekako svi zajedno pokusavali da redarskim poslom obezbedimo i donekle uspeli, ali...

 

Na pocetku Prizrenske odozdo, prolazi velika grupa motora (vecina je prosla) i uz nas koji smo to odvajanje iz Brankove obezbedjivali, ostalo je jos desetak motora koje odjednom sav crven u licu i iznerviran, stariji pesak preseca i on hoce da ostvari svoje pravo i predje ulicu na pesackom prelazu. Ne samo da je iznerviran, vec i relativno polako prelazi dok mi ostali svi stojimo i cekamo ga da predje, a on jos pride psuje sve u sesnaes' majku, oca i sve cega se seti, svima nama verovatno. od buke se ne cuje bas svaka rec ali se lako zakljucuje. Momak koji je stao na pesackom da ovaj predje, gleda ga sa licem punim mrznje i turira iz sve snage dok ga ovaj psuje. Ne uzvraca recima ali turira. Scena je bila toliko komicna da se zamalo nisam raspao od smeha (uzdrzao sam se i od osmeha jer ljudi gledaju), ali problem je cim pogledas koliko ljudi okolo posmatra tu scenu. Verujem da je vecini bilo smesno, ali cim probas da prepricas nekome sta je bilo, dok pricas osecas kako ce da stvori suprotan efekat takva prica. Mozda je zato i bolje bilo ignorisati ga koliko god je moguce.....bas zbog tog opsteg utiska.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Pozdrav,

 

pravo kazes Dexteru...jedna interesantna pricica, protest MAS-a, uglavnom se zna kako smo to nekako svi zajedno pokusavali da redarskim poslom obezbedimo i donekle uspeli, ali...

 

Na pocetku Prizrenske odozdo, prolazi velika grupa motora (vecina je prosla) i uz nas koji smo to odvajanje iz Brankove obezbedjivali, ostalo je jos desetak motora koje odjednom sav crven u licu i iznerviran, stariji pesak preseca i on hoce da ostvari svoje pravo i predje ulicu na pesackom prelazu. Ne samo da je iznerviran, vec i relativno polako prelazi dok mi ostali svi stojimo i cekamo ga da predje, a on jos pride psuje sve u sesnaes' majku, oca i sve cega se seti, svima nama verovatno. od buke se ne cuje bas svaka rec ali se lako zakljucuje. Momak koji je stao na pesackom da ovaj predje, gleda ga sa licem punim mrznje i turira iz sve snage dok ga ovaj psuje. Ne uzvraca recima ali turira. Scena je bila toliko komicna da se zamalo nisam raspao od smeha (uzdrzao sam se i od osmeha jer ljudi gledaju), ali problem je cim pogledas koliko ljudi okolo posmatra tu scenu. Verujem da je vecini bilo smesno, ali cim probas da prepricas nekome sta je bilo, dok pricas osecas kako ce da stvori suprotan efekat takva prica. Mozda je zato i bolje bilo ignorisati ga koliko god je moguce.....bas zbog tog opsteg utiska.

 

 

 

 

 

 

 

Naravno da ga treba ignorisati ako neko gleda sa strane....ali sta mislite da li bi se doticne persone usudile tako da se ponasaju negde na pustoj raskrsnici.Znaci nema kompromisa sa budalama ,sidjes sa motora i zalepis mu samarcinu da se okrene tri puta oko svoje ose.Naravno ovo je moj stav i ujedno stav svakog pravog bajkera i coveka koji drzi do sebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1826 postova
  • Lokacija: DE

...Znaci nema kompromisa sa budalama ,sidjes sa motora i zalepis mu samarcinu da se okrene tri puta oko svoje ose. Naravno ovo je moj stav i ujedno stav svakog pravog bajkera i coveka koji drzi do sebe.

Zanimljiva ti je definicija "pravog bajkera". Dobro je da na forumu postoje pravi bajkeri poput tebe na koje se mozemo ugledati. ::)

Iz tvoje izjave zakljucujem da nisam, ni pravi bajker, ni covek koji drzi do sebe.

Iako je pomenuta budala zasluzila bar samar, ni samar ni batine nebi pomogle kreiranju pozitivne slike o bajkerima, vec bi imale upravo kontra efekat. Nasiljem u bilo kom obliku se ne postize nista. Naravno ovo je moj stav i ujedno stav svakog bajkera foliranta i coveka koji ne drzi do sebe.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 166 postova

Pozdrav,

 

pravo kazes Dexteru...jedna interesantna pricica, protest MAS-a, uglavnom se zna kako smo to nekako svi zajedno pokusavali da redarskim poslom obezbedimo i donekle uspeli, ali...

 

Na pocetku Prizrenske odozdo, prolazi velika grupa motora (vecina je prosla) i uz nas koji smo to odvajanje iz Brankove obezbedjivali, ostalo je jos desetak motora koje odjednom sav crven u licu i iznerviran, stariji pesak preseca i on hoce da ostvari svoje pravo i predje ulicu na pesackom prelazu. Ne samo da je iznerviran, vec i relativno polako prelazi dok mi ostali svi stojimo i cekamo ga da predje, a on jos pride psuje sve u sesnaes' majku, oca i sve cega se seti, svima nama verovatno. od buke se ne cuje bas svaka rec ali se lako zakljucuje. Momak koji je stao na pesackom da ovaj predje, gleda ga sa licem punim mrznje i turira iz sve snage dok ga ovaj psuje. Ne uzvraca recima ali turira. Scena je bila toliko komicna da se zamalo nisam raspao od smeha (uzdrzao sam se i od osmeha jer ljudi gledaju), ali problem je cim pogledas koliko ljudi okolo posmatra tu scenu. Verujem da je vecini bilo smesno, ali cim probas da prepricas nekome sta je bilo, dok pricas osecas kako ce da stvori suprotan efekat takva prica. Mozda je zato i bolje bilo ignorisati ga koliko god je moguce.....bas zbog tog opsteg utiska.

 

 

 

 

 

 

 

Naravno da ga treba ignorisati ako neko gleda sa strane....ali sta mislite da li bi se doticne persone usudile tako da se ponasaju negde na pustoj raskrsnici.Znaci nema kompromisa sa budalama ,sidjes sa motora i zalepis mu samarcinu da se okrene tri puta oko svoje ose.Naravno ovo je moj stav i ujedno stav svakog pravog bajkera i coveka koji drzi do sebe.

Momci svaka vama cast kada mozete da vam neko psuje majku itd., a da stojis i da ga kuliras.

Kao sto Pit rece dostojanstvo i ponos mi ne dozvoljavaju da se neko prema meni tako ophodi.

Mozda moj stav i nije najispravniji za vecinu ,ali na kraju krajevi nismi svi isti.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Naravno ovo je moj stav i ujedno stav svakog pravog bajkera i coveka koji drzi do sebe.
...molim te.

  Poenta i jeste da se uzdržiš životinjskih nagona i reakcija, i da one ne zavise od ambijienta, već isključivo od unutrašnjeg mira i set-upa u glavi. Primetio si da je čovek s ''fabričku grešku'', i treba stvarno da si životinja da ga udariš, a da te prethodno nije napao. U to doba, oko 22h30min, bilo je možda 5 ljudi u krugu od 100m, ne računajući nas 5-6. Doduše gledaju neumorne penzionerske oči sa prozora 0-24h, ali opet kažem, to nije poenta. Tvrdim da je stav svakog pravog bajkera i čoveka koji drži do sebe , da nikad ne udari prvi, i nikad nejač, starce i žene. Likovi poput ovog, ako su agresivni, uglavnom nisu na ulici. Dakle, dok me ne napadnu, NIKAD prvi...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja