Jump to content

Moto Zajednica

Svete gore, vode, pecine, vodopadi i klisure Srbije PDF

Recommended Posts

  • Drug član, 949 postova
  • Lokacija: Beograd,Zvezdara,Ub
  • Motocikl: yamaha super tenere 1200

Hvala, radi,

Ja išao da stavku ispod označenu kao PDF.

 

P. S. Koristim tapatalk pa mu zato tako izbacuje.

 

Hvala još jednom

 

Poslato sa VOG-L29 pomoću Tapatoka

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova

link radi, hvala puno.

 

p.s. streebiker je gore nave da ima tekst sa 220MB, a ovo je 14MB. jel ima neko link sa tim fajlom?

 

hvala unapred!

citat: "kolega kakav si ti Car :care: ima 220Mb текстова са сликама! Да могу дао бих ти још + али за сада ево га један"

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Ježevica - Požega
  • Motocikl: KTM 450 EXC-R, Honda Africa crf1000L

     Stvarno super uradjen prikaz vrednih mesta po Srbiji koje bi trebalo videti. Još više mi se sviđa što se može skinuti pdf i natenane čitati i kada si van mreže. Danas mi je baš značilo da ovim zanimljivim tekstom prekratim jedno dosadno putovanje. :)

     Dopada mi se što su sva mesta predstavljena sažetim tekstom i sa par lepih fotografija. Sasvim dovoljno da se podgreje avanturistički duh i krene u detaljniji obilazak. 

      Kao dokaz da sam pažljivo čitao evo i jedna primedba u stilu Alvirovića: od Prijepolja pored Lima, prema Sopotnici, može se ići samo Limskom a nikako Ibarskom magistralom. Mada ovaj deo stvarno podseća na deo Ibarske Kraljevo-Raška pa možda odatle greška. Kad sam već pomenuo ove delove Ibarske i Limske klisure, da li se još nekome učini, kada tuda prolazi da reke teku uzbrdo. Skim god da sam putovao i pitao ga na koju stranu reka teče, svi su dali pogrešan odgovor. Ko ne zna o čemu govorim neka obrati pažnju kada sledeći put bude prolazio kroz Limsku klisuru od Prijepolja prema Bijelom Polju i kroz Ibarsku od Kraljeva ka Raški.

        Puno pozdrava sa željom da se povećaš broj stranica sa opisom sličnih mesta. Neke klisure sam već pomenuo a što se tiče vodopada zaslužuje da bude na listi i jedan ispod Divčibara i jedan ispod Bobije. Nadam se da će i kolege poslati predloge.

20190630_094310-1512x2016.thumb.jpg.d57709988efff2682a3acd5e54fd8d76.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja