Jump to content

Moto Zajednica

Kopaonik, apartman za endurashe :)

Recommended Posts

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Dragi drugari obzirom da su moji na Kopaoniku josh mesec dana, a ja ovde u BG spremam kilometarski advokatski ispit, a i bez makine ove sezone, ko hoce, za pristojnu cenu da se odmori na Kopu u apartmanu sa bracnim lezajem i 2 odvojena ( na sprat),  moze da me kontaktira na mob ili PP ili email. Voda, struja, namesteno sa ludim pogledom.... Kuca je inace u pocetku naselja ispod bivseg hotela Baciste, a oko 4 km od Konaka. Inace apartman izdajem odavno, a prosle god. je malo renoviran, ali je sad zgodno zbog doceka i nalazenja, a pre kisa i snega;)

 

Ja se nadam da cu sledece godine moci da organizujem ii nek tour the Kopaonik, ali otom potom, sad sam u haosu.

 

Ukoliko admini misle da ovaj oglas ide u "prodajem", neka prebace slobodno.

 

063 7716 465

mak73@verat.net

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 337 postova
  • Lokacija: Hamburg
  • Motocikl: Beverly 250, Honda NC750X RH09

I meni je ovo zanimljivo, ako je aktuelno, update bi dobro dosao :)  :)  Pa da spojimo lepo i korisno :jee:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Vazzi drugari, posveticu se ovom i staviti slike, stize nam napokon vodovod i kanalizacija zvanicno, iako je kuca medju prvim na samom ulazu u naselje ispod Bacista, i to posle 20 godina :))))) Za sada voda odlicno funkcionise i bez ali ovako ce biti zagarantovano da necu dobijati promrzline 2 stepena od produvavanja bunara i creva, iy kog rayloga smo malo celu pricu stavili na stand by , makar preko zime.

 

Stavicu fotke apartmana, a gledacu da u narednom periodu nekako organizujem parking da masine budu bas do Kuce. Izvinjavam se sto malo kasnim upis u adv. komoru me upropasti i jos nesto brdo obaveza.

 

Uz ovo gledacu da cena bude za kolege sa bjb krajnje kolegijalna.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Drugari, samo da Vas obavestim da je keva na Kopu, ja za sada zbog posla nemerem, ako je nekom da odmori dupe od grada, apartmancic je slobodan...moze i na PP. Gledacu da iskopam neke fotkice. Bracni i krevet na sprat. Sank, kuhinjica, toalet, pogled na planine albaniju u C Goru nijedna kuca 40 km ispred. 4 km do Konaka.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Hvala na ponudi, evo mog br. mob 063 7716 465, za zimu eventualno.

U principu sam ceo Uvac prosao uzduz i popreko, pa sad Koku prodjem ocas posla dok jurim na more da osolim dupe, tako da se u principu tu ne zadrzavam mnogo.... :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

Verovatno cu na Kop na par dana pa cu ubaciti freske slike ;)

 

Nesto starije...jedna fotka sa skijanja, nema nista ispred nas u prvom smo redu do Albanije i Crne gore par stotina km u daljini :))

Iza nas uz put je Holivud, bazeni, prodavnice, klopa.... Apartman je oko 1 km ispod Bacista koga nema...

post-87-0-83920900-1439752265.jpg

post-87-0-43287900-1439752518.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1571 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: BMW R1100RT

view from apartment ;)

Inace mala bela kucica je usputni konak madam Rose....Rosa je seljanka, ali u pravom smislu te reci, ne u pezorativnom...... sa svojih 60ak godina se moze zateci kako se pod cesmom kupa kao od majke rodjena dok kozice pasu unaokolo. Njen muz je bio vlasnik vecine zemlje ovde koju je potom prodao, a Rosa bi mogla da zada domaci zadatak mnogim gospodzama iz mnogih oblasti....jedeno od znamenitosti komsiluka;)

post-87-0-84169000-1439753165.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja