Jump to content

Moto Zajednica

Momci oce li biti skoro neko okupljanje? (tura Bg-Topola)

Recommended Posts

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
Sigurno idem sa vama... Prognoza je zasad ok' date=' osim sto se najavljuje jaci vetar za subotu.

 

Takodje predlazem da krenemo sto ranije, a najkasnije do deset. Ako lepo isplaniramo vreme odlaska i povratka mozemo da se dogovorimo sa Evil_Zo-om, Pablom i ostalima koji su bili spreceni da podju, da nas docekaju sa nekim pivcem? :)

 

Probacu i da se cujem sa NeshomTL i IgoromXT da vidim hoce li da se pridruze.[/quote']

Ja sam apsolutno za! Samo vidite da to bude u subotu posto u nedjelju imam neki turnir pa ne mogu.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Sigurno idem sa vama... Prognoza je zasad ok' date=' osim sto se najavljuje jaci vetar za subotu.

[/quote']

 

Gde ces jaci od ovoga?! Juce sam isao autoputem ka zagrebu, negde do naplatne rampe. Vetar me bacao po pola metra levo i desno po putu. Za takve prilike treba da imam onaj natpis kao trolejbus - zanosenje do 1m <-> :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Navigator, 1801 postova
  • Lokacija: Sremska Mitrovica
  • Motocikl: Papričica :)

Bilo bi stvarno lepo srediti tako nesto, ali se bojim da nisam u mogucnosti da prisustvujem doticnom skupu. Naime, prosle nedelje sam se doselio u BG i jos uvek imam stvari da prenesem iz SM, te mi je to na redu za vikend. Bilo bi lepo napraviti neko pesacko okupljanje u BG-u. Preko nedelje sam stalno tu, a verovatno cu i iduceg vikenda prisustvovati.

 

Pablo, bilo bi dobro da se nadjemo negde u BG da mi das snimke iz ljiga. Mozes mi ostaviti PP ili poslati sms.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Ajd se dogovorite vec jednom gde cete , da bih znao gde da dodjem ... :roll: ... Ovcar banja bi bila OK , ali vi bi onda morali da vozite preko njive , jer je deonica G.Milanovac-Cacak zatvorena do 10-og oktobra zbog radova :lol: ... ostaju Tara ili Divcibare ...? :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Naver i ja smo definitivno za Divèibare a mislim da Peca neæe imati ništa protiv 8) !!! Nisam nikad bio tamo a mislim da bi pokret trebao biti najkasnije u 09h30 na OMV-u na ibarskoj (izlazak iz BG-a) ili nešto slièno. Svaki se predlog podržava :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Naver i ja smo definitivno za Divèibare a mislim da Peca neæe imati ništa protiv 8) !!! Nisam nikad bio tamo a mislim da bi pokret trebao biti najkasnije u 09h30 na OMV-u na ibarskoj (izlazak iz BG-a) ili nešto slièno. Svaki se predlog podržava :lol:

 

I'm in! Odgovara mi. Ja cu samo morati da se vratim do 16h u Bg, tako da cu krenuti ranije nazad.

Koliko ima do tamo?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Pancevo

Sa: http://www.economy.co.yu/vremenska_prognoza/index.php?action=stanje_na_putevima

 

" Zbog postavljanja završnog sloja asfalta na putnom pravcu Gornji Milanovac-Preljina obustavlja se saobraæaj za sve kategorije vozila u vremenu od 0 do 17 èasova. Radovi æe trajati do 10.10.2005 " - Tol'ko sto se tice Ovcar banje (inace moje omiljene destinacije)

 

Prognoza za subotu za Valjevo (to je blizu Divcibara) sa:

http://www.economy.co.yu/vremenska_prognoza/index.php?action=vremenska_prognoza_valjevo

 

je ovakva: Oblacno, minimalna temp. 8 C, maksimalna 15 C , mada treba pogledati i sutra, mozda se vreme predomisli!

 

(ja se vec usr'o ! :? )

 

Pa onda jel ostaje taj skup na OMV u 9:30 ?

(... sto se mene tice, samo ako se vreme bar malo predomisli :roll: )

 

Mik

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Mik, batice a ti uj'tro mesto kafe džvekni je'no 100gr èokolade za kuvanje, i dobro stegni :baeh: pelene i :jecaj: bezbedan si, mislim, jebiga.

 

Nego da ustanovimo ondak skup na OMV-u od 9-9.30h Subota uj'tro

:harmonikas:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

OK evo i ja zvanicno potvrdjujem da ulepsavam skup svojim prisustvom :lol::lol:

 

Jos samo Andrej da potvrdi i sa Easyjem da se dogovorimo gde cemo da se nadjemo it to je to hit the road!

 

Taj OMV na ibarskoj bese tamo kod vidikovca negde? Ili onaj kod ade?

 

Ajde mi neko ostavi broj mob na PP da imam za svaki slucaj. Imam samo Pablov broj a on ne ide(osim ako ne corne Neshi bike) :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Taj OMV na ibarskoj bese tamo kod vidikovca negde? Ili onaj kod ade?

 

Ajde mi neko ostavi broj mob na PP da imam za svaki slucaj. Imam samo Pablov broj a on ne ide(osim ako ne corne Neshi bike) :D

 

E ova ti valja!! Jes' to je taj OMV na Vidikovcu! 063/8710-700

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

A recite mi kada da se Pablo, ja i ostali organizujemo za docek i akciju u blokovima?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

ima nekih problema sa poslom i (opet) nekim organizatorskim stvarima.. elem, ako sam na vidikovackom OMVu u 09:30 OK, ako nisam palite

 

PS potrudicu se koliko je u mojoj moci da budem

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

:cry: Jao meni, pa ja necu moci ni skuter da uzmem, treba ovom drugaru :(

 

Al' nema vezi, doci cu ja pjeske 8):D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Atina

Stupio sam u kontakt sa Igorom i Tonijem, obojica rade ove subote tako da ce preskociti sutrasnju voznju. Ukoliko bude okupljanja poslepodne koje je Evil_Zo predlozio, Pablo, Toni i eventualno Igor bi dosli.

 

Ne bi bilo lose da bude ovo BG okupljanje bude negde posle cetiri, recimo izmedju pet i sest? Tako mi je Toni rekao da mu odgovara, a vama? Evil_Zo, najbolje je mozda da se cujes sa Pablom pa da se dogovorite.

 

Sto se tice ture do Divcibara, ostaje lokacija OMV, 9:30 ujutro. Sto pre krenemo to bolje. Danas sam obrnuo malo motorom po Novom Beogradu, vetar ume da osine, pa ce morati da se pazi u voznji na bocne nalete :shock:

 

Ja cu veceras da bacim nekoliko CD i DVD-ova na rostilj, da se nadje za sutra :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1140 postova
  • Lokacija: Chicago, IL USA
  • Motocikl: 2007 Triumph Daytona 675

Sretan put i dobru voznju zelim svima, zao mi je ali ja nemogu da vam se prikljucim iz objektivnih razloga te posto necu moci da se vozim sa vama i da vas "cuvam", budite pazljivi i cuvajte se.

 

Pablo, Zo i ostali u Bgd-u popijte koje pivo od mene, a ja dolazim za Sv Nikolu pa cemo se i upoznati i nazdraviti.

 

P.S.

Sta bi od one ideje o kaficu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Lepo se provedite sutra na voznji i pripazite kako vozite u koloni (cik-cak i te stvari)... Vidimo se kasnije u blokovima kod mene :)

 

P.S.

Sta bi od one ideje o kaficu?

 

Ideja se razradjuje ;) Mada, to ce se otvarati tek oko proleca jer je zimsko vreme nekako anti nastrojeno prema nama motoristima... ali bice :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Rashodovani bajker, 1731 postova
  • Lokacija:
  • Motocikl: SunRa Shino

Uf , ne mogu da se uklopim , s obzirom da vi imate 130km , i necete se puno zadrzavati na Divcibaru , a ja imam skoro 200km ...to znaci da bih morao da krenem rano ujutru , a tad je jos prilicno hladno ... :roll: ...ostaje mi jedino da vam pozelim srecan put :biker: :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

Zao mi zbog ovih koji ne idu ali bice jos prilika :wink:

 

Vidimo se ujutru!

 

Ajde se ostali dogovorite za neku kafanu da se nadjemo kad se vratimo.

 

Pozdrav svima

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja