Jump to content

Moto Zajednica

Momci oce li biti skoro neko okupljanje? (tura Bg-Topola)

Recommended Posts

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

Momci oce li biti skoro neko okupljanje nedje? Da uzmem skuter od drugara pa da dodjem i ja da se malo druzimo.

 

Pablo, Dirty je pominjao da vas dvojica imate DVD sa Ostruznice kada je bio Zoki i izivljavao se sa Comet-om. Ti si mi blizi, pa bili mogao da mi narezes to pa cu da ti dam prazan DVD? Ako nemas ti onda idem u Pancevo kod Dirty-a.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR
Momci oce li biti skoro neko okupljanje nedje? Da uzmem skuter od drugara pa da dodjem i ja da se malo druzimo.

 

Pablo' date=' Dirty je pominjao da vas dvojica imate DVD sa Ostruznice kada je bio Zoki i izivljavao se sa Comet-om. Ti si mi blizi, pa bili mogao da mi narezes to pa cu da ti dam prazan DVD? Ako nemas ti onda idem u Pancevo kod Dirty-a.[/quote']

 

Imam ja naravno, ali je to sve stalo na CD, posle kompresovanja. Mada, imam dosta naseg materijala i za nekoliko DVD-ova, tako da cu ti ipak narezati DVD. Javi mi se preko pp da se dogovorimo kad da svratis do mene.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Mislim da ce bit' neke akcije za vikend' date=' a ako nas jos i vreme posluzi, stvar je gotovo sigurna...[/quote']

 

mogla bi neka Tara da padne za slobodu :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Pancevo

Ovo sa Tarom mi se svidja (steta sto moj stomak vrlo cesto negoduje na to sto se meni svidja :( )

Nego ipak, kol'ko km ima do tamo, jes' proverio da li su zavrseni radovi na "spustu" sa Rudnika (to bi bile lepe krivine, majku mu :P ), moze li ta tura da se izvede za jedan dan (subota :?: ), sta kazu iskustva :?:

 

Mik :roll:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Ovo sa Tarom mi se svidja (steta sto moj stomak vrlo cesto negoduje na to sto se meni svidja :( )

Nego ipak' date=' kol'ko km ima do tamo, jes' proverio da li su zavrseni radovi na "spustu" sa Rudnika (to bi bile lepe krivine, majku mu :P ), moze li ta tura da se izvede za jedan dan (subota :?: ), sta kazu iskustva :?:

 

Mik :roll:[/quote']

 

Od Slavije do Tare 185km. Kazu mi da je put odlican. Ide se Valjevo, Bajina Basta...

 

Klopamo jagnjetinu ispod saca kod Kurte...

 

Moze za jedan dan. Trebalo bi nam oko 2, 2 i po sata do tamo i toliko nazad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 227 postova
  • Lokacija: Pancevo

Isao sam ja jednom do Valjeva, pa sam zbog deonice od Celija do Valjeva morao da izbegavam onu moju vesticu jedno nedelju dana - aj' ti objasni curki da su ti od motorcikla testisi k'o iz avana :? .

Eee, to je ta losa strana "R" sveta.

 

A moze li nekako Ibarskom magistralom?

 

SAMO DA NAGLASIM, BEZ PROMENE PLANA ZBOG MENE, stomak mi je nepredvidiv pa ne obavezujem nikog! Dakle ide se kud se ide, a ja ako se prikljucim.

 

Mik

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Mislim da je potegnuto više radi samog okupljanja i druženja, nego zbog nekog sabijanja 400km u par sati puta......... :misli: Mislili smo na nešto bliže ... Bar sam ja :misli:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Vlasnik sajta, 5341 postova
  • Lokacija: Beograd, Srbija
  • Motocikl: BMW R1200 GS Adv, S1000RR; Beta 350RR

Ja moram da preskocim, zbog radi nedostatka motocikla at the moment. U svakom slucaju, mislim da vam je to extra voznja za jedan dan.

 

Dakle, ocekujem slike ;):D

 

A mi sto ne idemo cemo da organizujemo mini okupljanje u blokovima.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Atina

Mene obavezno da racunate, gde god da se ide, nije bitno... Naravno, gledajte da bude kolko tolko dobra cesta - sumarke, seoske putice i sl. ostavljam braci endurasima :P Tara je sasvim ok tura, po meni.

 

Treba da vidimo ko bi jos mogao da ide, recimo Majstor_kvarisa? NeshaTL? IgorXT? Oj! Budjenje! :)

 

:bubu:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 47 postova
  • Lokacija: Beograd - Banovo Brdo
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Zdravo evo i ja koju da napisem. Vrlo rado bih isao sa vama bilo gde se ide ali sam bolestan, nemogu vec pet dana da se izlecim, a mora da se radi .... Tako za sledeci put javljajte...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE

:cry: Ja, takodje zbog nedostatka motora ne mogu sa vama.

 

A hoce li biti neko okupljanje tipa Ostruznica i tako to, mislim blizu BG-a. Posto ja sa drugarovim skuterom ne mogu da mrdnem dalje. :(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U potrzi za performansama..., 3388 postova
  • Lokacija: Chemnitz / Beograd / Herceg Novi
  • Motocikl: KTM 690 SUPERMOTO ORANGE
...A mi sto ne idemo cemo da organizujemo mini okupljanje u blokovima.

 

E ta ideja mi se vec mnooogo svidja :kul:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

Pa ajde ko hoce i moze da idemo na Taru u subotu ujutru a kad se vratimo da se nadjemo sa ostalima u blokovima ili bilo gde drugde.

 

Mogli bi da idemo ibarskom do lajkovca dotle je provereno dobar/super put a za dalje ne znam kakav je put ali bi se islo preko valjeva i bajine baste.

 

Ko hoce da ide nek se doda na spisak:

 

1. Peca

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Mene obavezno da racunate' date=' gde god da se ide, nije bitno... Naravno, gledajte da bude kolko tolko dobra cesta - sumarke, seoske putice i sl. ostavljam braci endurasima :P Tara je sasvim ok tura, po meni.

 

Treba da vidimo ko bi jos mogao da ide, recimo Majstor_kvarisa? NeshaTL? IgorXT? Oj! Budjenje! :)

 

:bubu:[/quote']

 

Ja idem. Imam samo mali problem sa vremenom. U subotu mogu ali da se vratim do 16h a u nedelju mogu da krenem tek posle 13h. Vreme ce biti ok oba dana (tako bar kazu).

Ajde da krenemo polako sa nekim dogovorima.

Mislim da je dobro da krenemo ranije (najkasnije u 10h)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

Djuro ako treba do 16 da budes u BG onda tesko stizes. Ako krenemo u 9 do tamo treba sigurno 3 sata voznje onda imas sat vremena da kuliras pa picis nazad...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Ljudi hajde da Taru ostavimo za drugi put, tura je odlicna ali vremenski zahtevna - predlazem da se cela varijanta skrati, recimo da se ide do vestackog jezera kod Ovcar Banje, napravi pauza u kafe restoranu Marina (imaju fenomenalnu terasu) i posle jedno sat vremena odmora pravac Beograd). Ja sam takodje za to da se krene sto ranije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2245 postova
  • Lokacija: Beograd
Ljudi hajde da Taru ostavimo za drugi put' date=' tura je odlicna ali vremenski zahtevna - predlazem da se cela varijanta skrati, recimo da se ide do vestackog jezera kod Ovcar Banje, napravi pauza u kafe restoranu Marina (imaju fenomenalnu terasu) i posle jedno sat vremena odmora pravac Beograd). Ja sam takodje za to da se krene sto ranije[/quote']

 

Ne znam ni ja gde je ta banja ali idem. Ajde da krenemo da se dogovaramo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 179 postova
  • Lokacija: Atina

Sigurno idem sa vama... Prognoza je zasad ok, osim sto se najavljuje jaci vetar za subotu.

 

Takodje predlazem da krenemo sto ranije, a najkasnije do deset. Ako lepo isplaniramo vreme odlaska i povratka mozemo da se dogovorimo sa Evil_Zo-om, Pablom i ostalima koji su bili spreceni da podju, da nas docekaju sa nekim pivcem? :)

 

Probacu i da se cujem sa NeshomTL i IgoromXT da vidim hoce li da se pridruze.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 585 postova
  • Lokacija: Beograd

Andrej zajebant ismislio neku banju za koju niko ne zna gde je ali cika google zna: kod Cacka :idea: To nije nista puno blize i trebace nam dosta vremena. A sta kazete na Divcibare?

 

Znaci idu Never,Djura,Andrej,Dexterr i moja malenkost sigurno. Jel mozemo da kazemo da je polazak u 9(ili mozda 10) a za konacnu destinaciju jos da se dogovoramo?

 

P.S. Ako je ta Ovcar banja neko leciliste za nerodkinje onda se mozda i iplati duza voznja :twisted:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja