Jump to content

Moto Zajednica

Milan Žariæ Žare. Moto klub ,,

Recommended Posts

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R

Dugo vas posmatram pa sam riješio da vam se i pridružim.Milan Žariæ Žare. Moto klub ,,Knez,, Bijeljina, mator, æelav, debeo, vlasnik agencije za nekretnine ,,MENADŽER MB,, u Bijeljini. Oženjen, ponosni tata divne èetrnaestogodišnje kæerke. 400 000 kilometara pod dupetom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer

Mi sa manje kilometara "pod dupetom" sigurno ima da èujemo štošta pametno od tebe!

 

Dobrodošao! :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 205 postova
  • Lokacija: Prijedor

Dobrodošao zemljaèe. Vidim da ti je ergela za nabijanje kilometara u guzicu vrlo loša pa bih ti preporuèio da me unesreæiš tom dvanaeskom. Neki dan mi baš moj ZZR reèe da su dvanaeske vrlo druželjubive. Da li je to istina.... :wink: :wink: :wink: :wink: :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R
Dobrodošao zemljaèe. Vidim da ti je ergela za nabijanje kilometara u guzicu vrlo loša pa bih ti preporuèio da me unesreæiš tom dvanaeskom. Neki dan mi baš moj ZZR reèe da su dvanaeske vrlo druželjubive. Da li je to istina.... :wink: :wink: :wink: :wink: :lol:

 

Ma dvanaestica je prava limuzina...dok ne podivlja.Nekada mi se uèini kao da je na struju,a sledeæeg momenta mi baca kreè na lice.Kao da si sa dobrom ribom,ako je maziš sve je ok. ali ako joj lupiš šamar,vrati ti sa kamatom.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 584 postova
  • Lokacija: Bijeljina
  • Motocikl: ZX 12 R
pozdrav zare i kada ce mo da bacimo neku gumu?

 

 

E...sada nemaš nikakve šanse...dohvatio sam se tegova,neæu da se opet u aprilu pojavim sa stomaèinom. :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Gost
Ova tema je zaključana za nove odgovore.


  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja