Jump to content

Moto Zajednica

ZAUSTAVIO ME POLICAJAC PRE NEKI DAN

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 140 postova
  • Lokacija: Beograd

Zašto pišem ovo.

Pre neki dan skrećem na rasksnici i iz suprotnog smera vidim da kreće prema meni tj.zamnom pandur na motoru i normalno me stiže i stajemo .

Kako sam stao i on pored mene ja skidam kacigu jer mi je vrućina pa malo i da izluftiram glavu dok on pogleda dokumenta ali nebiva tako.

Kaže on meni TI SI SA BJB i netraži dokumenta ,uz to se hvali da je bio u pratnji relija sa vama ko je išao.

Ja sam nalepio znak i na kacigu i na motor što stalno gledam po gradu ali ne vićam ljude .

I na ovo nemogu da kažem ništa loše čak da je vrlo prijatna reakcija na vićen znak BJB.

 

 

  • Sviđa mi se 1
  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12239 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Pod hitno nabavljajte nalepnice BJB, očigledno smo stekli ugled kod policajaca - motorista :D

  • Sviđa mi se 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Pod hitno nabavljajte nalepnice BJB, očigledno smo stekli ugled kod policajaca - motorista :D

 

.............dok ne nabavi i racha nalepnice bjb..............

 

Raši i ne trebaju, on ionako ne staje policiji  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Çelebi, 2415 postova
  • Lokacija: Beograd - Vuk
  • Motocikl: Imam

Ja bi Raši ipak prikucao BJB znak na čelo da mu slučajno ne spadne. I to ekserom letvašem (20cm)

 

p.s. u pravu je svako ko ovo protumači kao govor mržnje  ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1558 postova
  • Lokacija: Mlecni put, Zemlja, Beograd, Zvezdara
  • Motocikl: Cigareta skraćuje život za 2 minuta, buteljka vina za 4 minuta, a jedan radni dan skraćuje život za 8 sati !!! Ah, da KLE 500

Ja se prijavio za nalepnice jos u maju 2008-e, gde li su samo... ????

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2143 postova

Zašto pišem ovo.

Pre neki dan skrećem na rasksnici i iz suprotnog smera vidim da kreće prema meni tj.zamnom pandur na motoru i normalno me stiže i stajemo .

Kako sam stao i on pored mene ja skidam kacigu jer mi je vrućina pa malo i da izluftiram glavu dok on pogleda dokumenta ali nebiva tako.

Kaže on meni TI SI SA BJB i netraži dokumenta ,uz to se hvali da je bio u pratnji relija sa vama ko je išao.

Ja sam nalepio znak i na kacigu i na motor što stalno gledam po gradu ali ne vićam ljude .

I na ovo nemogu da kažem ništa loše čak da je vrlo prijatna reakcija na vićen znak BJB.

 

To je bio ili Machak ili Chechen, obojica extra likovi. Vodili su 4. i 5. grupu...Zlatko , Mika, i Techa sada rade na presretachima i voze motore samo u specijalnim prigodama kakva je bio Reli 2009...

 

 

 

Ja se prijavio za nalepnice jos u maju 2008-e, gde li su samo... ????

 

Na sigurnom...

 

;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Quid Quid latine dictum est altum viditur!, 949 postova
  • Lokacija: vrsac / bgd bezanija
  • Motocikl: KTM 1190 ADV, Yamaha R1 RN22 Big Bang

pre nekog vremena vozim od arene ka plavom mostu auto putem, neki maxi squt od ortaka, ko i uvek slalom izmedju auta.

u zaustavnoj traci vidim policajca na motoru zaustavio neke strance i zamajava se sa njima. ja nastavio moje krivudanje i posle kratkog vremena cujem iza sebe prepoznatljiv zvuk bembare. pogledam retrovizor a ovaj mi u repu. kuliram i cekam da zacici sirena pa da stanem. medjutim samo je dosao paralelno samnom pogledao kacigu, klimnuo glavom i ode opet u zaustavnu. prvo mi je palo na pamet da me je zamenio sa nekim koga poznaje a onda mi sine da mi je kaciga uredno izlepljena BJB nalepnicama. :) :) :)

 

 

 

post-4311-12879049194656_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Borova glava-Barski most

ja na sluzbenoj kacigi nocim male znacice BJB a na viziru sluzbenog motora imam veci znak BJB, to je moj ortak sa foruma video letos kada je isao na more :) a kada sam radio u bg za vreme univerzijade upoznah coveka (milos sa NBG) slucajno covek imao znak na kacigi :) ja ga startujem bas zbog znaka i eto.. ovaj forum ne samo da utice na bezbednost vec i zblizava ljude...... pozdrav za sve vas koji mrze a i one koji ne mrze policiju ( zamalo ne napisah VOLE :D)

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

I ja se raspitivao za nalepnice i prsluke ali ništa (ćorak). Moraću da istetoviram znak. ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1554 postova
  • Lokacija: BGD
  • Motocikl: ljuta Aprilia Sportcity 200

Ma svaka cast coveku!!!  Nazalost, takvi nikada nec biti gledani od strane drugih ucesnika u saobracaju onako kako zasluzuje jedan takav dobar i tolerantan  policajac zbog raznih iskompleksiranih magaraca koji nista nisu naucili u skoli sem da ti kazu - vadi dokumenta.Ovaj nas Beograd je postao pravi poligon za samovelicanje onih koji su do juce bili ismejavani od svih u svojim mestima. Dosli su i jedva docekali da nama beogradjanima pokazu nesega Boga.

I ja sam imao slican susret sa policajcem na motoru u J. Gagarina...Covek se nasmejao , pozdravio , pa kaze , vi sa BJBa , jelda da imate svi A kat!!???  Ma smeker bre ljudi, ali , opet kazem, doslo je ovde svasta i postalo - vlast!!! Znate li da ce vas kazniti debilcina ako izadjete u papucama da bacite djubre bez licne karte!!!???  Cega se sve nisam naslusao, a i juce sam takoreci gurao (vozio skoro na bandashu jer je jaka uzbrdica) motor kroz meni susednu ulicicu da bih otisao do Mojse da napumpam gumu (100 metara) i popio prijavu zbog nemanja kacige!!  Ne vredi nista, ni lepo , ni objasnjavanje, ni osmeh, ni moje poodmakle godine, ni sto sam otisao dok su oni pisali prijavu 20 metara do kuce po kacigu, nemaju ljudi stila, dosli i rade ko neki drndavi roboti.jeziviu seljaci unistise ugled  pravih policajaca koji znaju kada treba da kazne , a kad lepo treba da ukazu na gresku i samo opomenu vozaca. Pa valjda je ovo neki velegrad pa u tom svetlu se treba i ponasati.

Jos jednom , svaka cast policajcu - coveku!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1855 postova
  • Lokacija: NBgd
  • Motocikl: Triumph Tiger 1050, Medlay 150

Ma kakva bre svaka cast i zasto?  (i dokle)

Lljudi, aman prekinite sa divljenjem prema policajcima koji svoj posao obavljaju korektno i opusteno!

Pa to vam je kao da se divite salterskoj sluzbenici koja se pristojno i normalno odnosi prema strankama,

to vam je kao da se neko vama divi i na sva usta hvali i prepricava kako ste Vi na nekom svom poslu bili

pristojni i predusretljivi. Pobogu cemu eseji o "normalnim policajcima", ako smo mi "normalni", pristojni i ispravni

valjda je prirodno da takav odnos i ocekujemo. E sad, budala ima svuda, to jest svako sebi u ovoj zemlji

daje za pravo da "ima pravo"!

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Borova glava-Barski most

u vreme univerzijade, radio sam na raskrsnici ulica jurija gagarina i gandijeve, onde kod piramide. svaki dan je neki lik sa nekim skuterom (mislim da je djilera) izvadio sve iz auspuha i namerno prolazio pored mene, i namerno ga odvijao do daske, mislio da cu ga zaustaviti..... i kad je video da ga i ne pogledam, presao je na drugu raskrsnicu kod mog kolege koji ga je isto kulirao. verovatno je mislio da cu da ga zaustavljam pa da pocne da bezi i da se hvali drustvu kako je bezao od policije (naravno pri tom im ne bi rekao da sam ja bio pesaka :D). hocu samo da vam kazem da ima ljudi koji sebi sami navlace na vrat policiju pa im posle djavo kriv i ne valja im niko.... ali zaboravimo takve......

bilo je i onih sto tocikare, ali naravno nisu bili drski i bezobrazni kao ovaj. meni je najvise smetalo sto mi posle toga pridje 5-6 gradjana i pocnu.... "kako ovo dopustate, kome da se zalimo, zasto stojite tu i sl" e sad ne mozes da budes dobar i motoristima i onima koji ih ne vole...... zato nemojte da mislite da je i policiji lako... vise bi voleo da nisam ponekad bio tu kad naidje taj The Doctor nego da slusam gradjane koji negoduju.......

 

najvise me nervirao neki instruktor sa jugicem iz auto skole VIR... po ceo dan vozika kandidate i ometa saobracaj......... :D

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde

Taj mali gradjanin Indianapolisa i dalje zavrće kanta Gileru bez ičega u auspuffu. Poseban nadražaj mu je izmedju solitera kad zazvoni neka nakaradna akustika, rezonansa, betonacija... kako god se zove...obično pred ponoć. Užas

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1125 postova
  • Lokacija: Novi Beograd-blok 61
  • Motocikl: MV Agusta 800 Brutale

Video sam ovog klinca pre neki dan na OMV-u, stvarno to skuterče ne da se dere nego to nije normalno, ali dobro šta mu možemo...

 

najvise me nervirao neki instruktor sa jugicem iz auto skole VIR... po ceo dan vozika kandidate i ometa saobracaj......... :D

 

Ma taj je najgori od sve dece, ali ima tu i dobrih kandidatkinja tako da mu se ne može zameriti  :D :D :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1392 postova
  • Lokacija: Beograd

Taj mali gradjanin Indianapolisa i dalje zavrće kanta Gileru bez ičega u auspuffu. Poseban nadražaj mu je izmedju solitera kad zazvoni neka nakaradna akustika, rezonansa, betonacija... kako god se zove...obično pred ponoć. Užas

pa navataj ga i udari mu jednu vaspitnu i povuci malo za zuliufe  8)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 113 postova
  • Lokacija: Borova glava-Barski most

Video sam ovog klinca pre neki dan na OMV-u, stvarno to skuterče ne da se dere nego to nije normalno, ali dobro šta mu možemo...

 

najvise me nervirao neki instruktor sa jugicem iz auto skole VIR... po ceo dan vozika kandidate i ometa saobracaj......... :D

 

Ma taj je najgori od sve dece, ali ima tu i dobrih kandidatkinja tako da mu se ne može zameriti  :D :D :D

 

kada odluci da stane obicno je pored njega neki bakutaner ili musko, a kada "obucava" neku cicu nigde ga nema........

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit GSF 650; BMW F800 GT

E, vidite šta slučajno nadjoh.. Prastara tema.

Stvarno bi bilo dobro da možemo da imamo te nalepnice.

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 237 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: Suzuki Bandit GSF 650; BMW F800 GT

Znam da već jesu ali ga ne nagovoriše..

Jedino da otvorimo posebnu temu "Maltretirajmo @Pablo"?

Ili šta god da napišemo, na kraju stavimo "@Pablo gde su nalepnice?"

Poslato sa MAR-LX1A pomoću Tapatoka

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja