Jump to content

Moto Zajednica

suzuki intruder vs 750

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 171 postova

na prtragama nisam uspio nista konkretno da procitam ,treba mi par informacija o tom motoru posto nikad nisam vozio intrudera niti bilo kojeg chopera. Isad mi se javila neka zelja da sa r predzem na chopera inace trenutno vozim tl1000

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

odma da ti kazem da od toga nema nishta...

 

 

Ti sa suzikija tls ili tlr 1000 da predjesh na chopera od 750? Imacesh osecaj da je stalno pokvaren... Govorim ti iz iskustva bliznjih koji su seli sa ludih mashina na slabije motore... pa im nikako ne idu.

 

 

U svakom sluchaju pozdravljam pokushaj, VS 750 je divan motor i super izgleda. A i intruderi su poznati kao izdrzljivi motori. imaju i lep zvuk, registracija povoljna...

 

 

Vidimo se na drumu ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 558 postova
  • Lokacija: Vrčin
  • Motocikl: Moto Guzzi Nevada 750 '97, Honda CB750C '82

Samo cu da dodam da je motor jako mali  ::) toliko mogu da kazem s obzirom da ga nisam vozio,

a  sto se tice prelaska sa jaceg na slabiji  i nije toliko problem ako to stvarno zelis,ja sam presao sa CBR1000F na Guzzija i prezadovoljan sam i ne predstavlja mi problem manjak ks  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2285 postova
  • Lokacija: Kragujevac
  • Motocikl: Honda Sevenfifty

Samo cu da dodam da je motor jako mali  ::) toliko mogu da kazem s obzirom da ga nisam vozio,

a  sto se tice prelaska sa jaceg na slabiji  i nije toliko problem ako to stvarno zelis,ja sam presao sa CBR1000F na Guzzija i prezadovoljan sam i ne predstavlja mi problem manjak ks  ;)

 

 

 

:o :o :o :o

 

Svaka chast!!! Ja sa EN 500 se NIKAD ne bih vratio na EL 250 to bi mi doshlo ko s` konja na magarca :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova

jednim djelom si i u pravu ta prica ima svoje mjesto ali posto imam problema sa tenis laktom vise mi r-ovi ne odgovaraju sto znaci primoran sam da predzem na neki drugi motor sa ravnim volanom,POSTO NISAM LJUBITELJ AFRIKE,TRANSLAPA,TDM.ILI neceg slicnom u toj klasi primoran sam a i vise mi se svidza choper

brznina ili razliku kw ce vjerovatno u pocetku prestavljati problem dok se ne naviknem,

daj te mi molim vas neke podatke o tom motoru neko iskustvo

 

veliki pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 109 postova
  • Lokacija: SVILAJNAC
  • Motocikl: yamaha fzx 750

ja sam ga imao tri godine i sta da kazem izgleda odlicno,ubrzava dobro cak odlicno u odnosu na neke druge coperice,potrosnja oko 7-7,5l po gradu,pomalo krut zbog kardana brzine moraju da se menjaju na nize vrlo oprezno,jedino s kocnicama bas nisam bio zadovoljan slabe su za motor od 220kg....

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 171 postova

Izvinjavam se za OFF

 

... PREDZEM na neki drugi motor  ...  a i vise mi se SVIDZA choper

 

Brate, odakle si ti?

iz buzima brate-ako te to tangira trebam li ti jos objasniti gdje se nalazi buzim????

pozzz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2457 postova
  • Lokacija: Braunau am Inn (Austrija) - Svilajnac Bobovo
  • Motocikl: CBF1000 SC58 '07, FZ1S '06, SV650N

isao sam danas da gledam jedan intruder 750, 1986. prva reakcija je bila zaprepastenje kad sam saznao koje je god, motor je bruka, mnogo lepo izgleda, godine mu se ne poznaju cak pri detaljnijem pregledanju, jeste "mali", dobro mislim mali sad.. rucne (uvijen korman ka napred) i nozne komande kao da su napravljene specijalno samo za sitne japance  ;D ali kazem Choperica je prelepa , lepo radi, stara skola i nisam mu nasao mane (osim par ogrebotina)

 

Ima li nekog na ovom forumu osim Dams-a da hoce da deli svoje iskustvo snama?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • The Doctor, 1108 postova
  • Lokacija: Kačarevo
  • Motocikl: BMW K1200 GT, Yamaha FZS 1000 Fazer, BMW K1, R1

Kad sam bio na sajmu prošle godine i kad sam seo na Intrudera 1800 morali su da zovu obezbedjenje i pajserom da mi prste odvajaju od istog. Kupiću ga kad-tad.

Jeste off ali morao sam.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2422 postova
  • Lokacija: Shabac
  • Motocikl: KTM EXC300- KTM EXC250

koja je razlika izmedju 600,750 i 800 sem u kubikazi? Treba da pogledam neki vs800 1995 godiste pa interesuje nesto informacija o njemu?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja