Jump to content

Moto Zajednica

ryumotors ?

Recommended Posts

  • U prolazu, 55 postova
  • Lokacija: Beograd

da li je neko imao iskustva sa ovom firmom (www.ryumotors.rs)? vidim da prodaju motore uvezene iz francuske pa ako je neko

kupio ili gledao motore kod njih bio bih zahvalan da napise svoje utiske.

 

hvala unapred

 

ako tema ne pripada ovde molim moderatorere da je prebace gde treba

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1193 postova
  • Lokacija: Zemun

hvala izgleda nisam dobro pretrazio forum  ???

 

 

sad sam pogledao link i ako neko ima jos neko iskustvo zamolio bih ga da napise

 

slobodno idi do njih ljudi su sasvim o.k. stari bajkeri

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 17 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki XF650 Freewind '97

Ljudi su potpuno ok, ja sam uzeo Hondu Varadero i do sada je sve u redu. Malo sam duze cekao izvoznu saobracajnu jer ovi iz Ljermontove to traze, mada ne treba jer je rec o firmi, a ne o fizickom licu, ali i to je sredjeno. Slobodno pazari, dobri su motori i ok su ljudi.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 331 postova
  • Lokacija: Beograd -Kaludjerica
  • Motocikl: H H-Crni

Elem...posle više od mesec dana, ovaj vikend sam slobodan i reših da odem do ryumotors-a da pogledam Bandita koji je na prodaju,ponesem pare da ga iskeširam ako ispunjava moja očekivanja...odem do Ohridske u Zemunu oko 11.00...kad tamo...počelo je zimsko radno vreme i više ne rade subotom. :stabre: .na njihovom sajtu stoji radno vreme subotom od 10-15....kaže cura koja se javlja na telefon prodaje, da je "trebalo" da već promene sajt. >:( ..bilo kako bilo, danas su mogli da prodaju motor... mene više neće videti :zdravo: ...što zbog mog razočarenja >:( , što zbog njihovog radnog vremena , na odmor ili bolovanje bi trebalo da odem da bih ispoštovao njihovo radno vreme od 09-17, jer i ja tako radim... :neznam:

U svakom slučaju želim im uspeh u daljem radu....

  • Podržavam 4

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 244 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki GSF650 Bandit S

Jbg, jeste bezveze, ja sam mislio da odem danas kod njih da zamenim gume i nisam iz istog razloga. Na kraju sam skinuo tockove sam i odneo na drugo mesto gde sam platio 700 dinara vise.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha fz1

Sa Ryumotors sam imao ne bas lepo iskustvo> hteo sam da kupim gume, pozvao telefonom, javila mi se neka devojka i preko smeha i ocigledno jako obilnog zalogaja krajnje nezainteresovano i neljubazno rekla da zovem drugi broj i trazim nekog majstora...naravno da se nije predstavila kada je digla slusalicu.

Pozvao sam "nekog majstora", a tamo tek potpuni haos, neljubaznost...

  • Podržavam 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 264 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Yamaha fz1

Sta nije u redu sa ovim motociklom. Meni se cini prejeftinim kako izgleda

http://www.ryumotors.rs/vozilaDetails.aspx?idVozila=40

Buni me samo sto je godina uvoza 2008

 

Sve je u redu, samo je mator:) Novi Bandit kosta 5.700 eur ...ovaj je cak i skup za to godiste...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • FreeStyLe Member, 211 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Hornet

Sta nije u redu sa ovim motociklom. Meni se cini prejeftinim kako izgleda

http://www.ryumotors...spx?idVozila=40

Buni me samo sto je godina uvoza 2008

 

Sve je u redu, samo je mator:) Novi Bandit kosta 5.700 eur ...ovaj je cak i skup za to godiste...

Jel su ti matori banditi kvarljivi? Koliko bi trebao da kosta?

Hvala

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Sa Ryumotos-om isto iskustvo kao i Nenad_dj. Ista devojka,koja se javlja na svaki deseti poziv, ne zna da li ima guma koje meni trebaju, onda dobijes drugi broj da se javi "neki" majstor, koji onda kaze da pozovem ponovo isti broj pa ce se javiti vlasnik........ e, vlasnik konacno ljubazan i ok covek. Ali treba stici do njega......

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Enduraš, 6287 postova
  • Lokacija: Paracin
  • Motocikl: CRF300L

 Skoro sam narucio gume od njih. Na broj sa njihovog sajta se javila devojka, pa me preusmerila da pozovem servis. U servisu se javio prvo neki mladic koji se jedva snasao da pogleda cenu. Posle se javio stariji glas (valjda vlasnik, ne znam) koji je bio jako ljubazan i predusretljiv, sa njim sam i dogovorio kupovinu. Zato sto je bio tako prijatan sam narucio jos neke stvarcice koje su bile malo skuplje nego na drugim mestima, ali mi je bilo zadovoljstvo da ih narucim. Zao mi je samo sto ga nisam pitao za ime da sledeci put odmah trazim da pricam sa njim.

 

Prosle godine takodje od njih narucio lanac i lancanike na koji su mi dali popust jer nisam hteo besplatnu ugradnju (na moje: "ne treba meni besplatna ugradnja, meni treba popust", se prodavac slatko nasmejao i odobrio ga), pa me je set izasao jeftinije nego na drugim mestima Sve u svemu moje iskustvo sa firmom je pozitivno.   

 

 

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1163 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Kawasaki Z750 nigga rabbit edition

Ako me sjećanje dobro služi za ime vlasnika, u pitanju je Vladimir iliti Vlado, tj. Vlada. Puno ime i prezime je Nikolić Vladimir, a telefon bi trebao da bude 060/33-23-001...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 295 postova
  • Lokacija: Kragujevac

Na mail koji sam poslao preko njihovog sajta (posto se ona riba nije javila na tel jedno osam puta) odgovara vlasnik, i lepo se covek potpise puno ime i prezime i telefon na koji mozete da ga dobijete. Pa ga zovite direktno da se izbegnu silni preusmerivaci.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Danas sam ih zvao u vezi jednog motora koji mi je zapao za oko. To za tu curu je istina, ne stoji bas najbolje sa znanjem oko motora. Otprilike zna, to je guma, ovo je sraf i to je to. Za razliku od nje, vlasnik je jako ljubazan i zna znanje. Ne kazem da je ona drcna, bar ja nisam imao takvo iskustvo, ali jednostavno ne razume materiju. Vlasnika sam poprilicno udavio raznim stvarima, vezanim za sam motor a i generalno. Pored toga, za sve na motoru sam dobio realno objasnjanje bez ikakvih zavlacenje i slicno. Sve u svemu, retko dobra firmica koja se bavi prodajom motora i kada bude doslo vreme, odo kod njih da pazarim nesto najverovatnije. Od mene preporuka!

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 635 postova
  • Lokacija: Beograd / Smederevo
  • Motocikl: Suzuki DL650

samo i ja da se zapljunem da je vlasnik jako predusretljiv i hoce da pomogne sa informacijama. zaboravih ime, covek srednjih godina, malko duza kosa. bio sam kod njih kad sam hteo motor da kupujem. banuo sam onako sa ulice, i sva sreca naleteo na vlasnika. covek sa mnom proveo bar pola sata pokazao mi motore u skladistu, objasnio sta je za pocetnika i zasto i tako.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Kontraš!, 1271 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: KLX 650 sm/enduro

jedna stvar mi se nije svidela, a to je ili neznanje(mada kazete stari bajkeri) ili prevara. Naime, covek(taj visoki srednjih godina sa duzom kosom, inace jako prijatan i deluje prilicno prijateljski nastrojen) je hteo da me ubedi da se na horneta od 2000. godine ugradjuje ona novija analogna skala a ne od 2003. A skoro svi motori koje sam gledao su prilicno iscvrkani a imaju cene kao da su tip top modeli... sta znam... ne volim samo kad me lazu...

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1334 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: GSA

Hornet do 2002. ima analognu skalu, 2003-2004 ima analogne cajgere i displej za kilometrazu, 2005 pa dalje ima obrtomer i displej. Tako da je tu pao neki "aftermarket", ako se razumemo. ;)

  • Podržavam 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja