Jump to content

Moto Zajednica

Airbrush, farbanje - Braco Bjeljina

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

Ova kacigu sam radio generalnom zastupniku - YAMAHA MOTORS- za BiH...zajedno sa FIAT R1  izložena je u izlogu salona motocikala u Sarajevu....

Jageru-može li da "prodje" ovakva kakva je?? ;)

post-8315-12879054297542_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6281 postova
  • Lokacija: Hameln, Germany
  • Motocikl: Africa Twin CRF1000

Jageru-može li da "prodje" ovakva kakva je?? ;)

 

Da se teraš malo... "da li može da prođe?!" ;D ;D ;D

Čoveče, ja obožavam airbrush radove, a ti zasipaš li zasipaš... SAMO NASTAVI! ;) Milina je ovo gledati, zaista! Pa ništa, daće  Bog, uhvatiću je tebe za "ONO" farbanje.... samo tišinski i polako ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5225 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Rad kako rad je stvarno odlican , cak i dio po dio izgkleda lijepo(majstre svaka chast) , ali sklopljen motor mi je mnogo grdan.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

Rad kako rad je stvarno odlican , cak i dio po dio izgkleda lijepo(majstre svaka chast) , ali sklopljen motor mi je mnogo grdan.

STVAR UKUSA-IMENJAČE-pošto vidim da voliš fajtere-evo ga jedan HONDA CBR (900)RR  sa agregatom od XX 1100 STRETFIGHT....

post-8315-12879054851191_thumb.jpg

post-8315-12879054851548_thumb.jpg

post-8315-12879054851885_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5225 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

E ja bas prije jedno mjesec pitam ima li ko kolor kod od ove zutozelene sto si bojio mashinu kad ti farbao sa njom.Odlcan rad mada mi je motor malo mrsav, nekako zenski.Imas jos kojeg fightera.poz

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2630 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

10111

Vec sam par puta hteo da uputim dobronamernu kritiku i suzdržah se, a sad mi bas bode oci.

Naime , natpisi na oklopima i rezervoaru (u ovom slucaju), moraju da prate liniju repa, ovako se gubi na dinamici. Slažes li se ?

Npr.:

CGJ4D_braco2.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

10111

Vec sam par puta hteo da uputim dobronamernu kritiku i suzdržah se, a sad mi bas bode oci.

Naime , natpisi na oklopima i rezervoaru (u ovom slucaju), moraju da prate liniju repa, ovako se gubi na dinamici. Slažes li se

 

 

ne slažem -zašto mora-možda kod tebe....o ukusima ne vredi raspravljati-JEDNO JE BITNO-DA MUŠTERIJA BUDE ZADOVOLJNA....jer ona plaća....motor je prelep-i to moraš priznati-  a mane uvek možeš da nadješ -i najvećem umetniku-zar ne?? ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Pobjednik motogp kladionice 4X, 5225 postova
  • Lokacija: Sokolac RS
  • Motocikl: s.f. fzr1000 crf450r cbr600rr shadow

Meni je jos gora ova tuzna linija sto visi na rezervoaru ali mozda musterija tako trazi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2630 postova
  • Lokacija: Sr.Mitrovica
  • Motocikl: FJR 1300 , TTR 600 / SM

10111

Vec sam par puta hteo da uputim dobronamernu kritiku i suzdržah se, a sad mi bas bode oci.

Naime , natpisi na oklopima i rezervoaru (u ovom slucaju), moraju da prate liniju repa, ovako se gubi na dinamici. Slažes li se

 

 

ne slažem -zašto mora-možda kod tebe....o ukusima ne vredi raspravljati-JEDNO JE BITNO-DA MUŠTERIJA BUDE ZADOVOLJNA....jer ona plaća....motor je prelep-i to moraš priznati-  a mane uvek možeš da nadješ -i najvećem umetniku-zar ne?? ;)

Slazem se da se ne slazes. ;):D

Ali mislim da su to osnove dizajna, sto opet tebe ne obavezuje da se slazes. Intersejue me misljenje fotografa sa foruma, oni imaju oko ali i znanje.

Npr.i krilo i sponzorski natpisi;

http://www.motorcyclespecs.co.za/Gallery/Honda%20CBR1000RR%2005%20%20Repsol%20%201.jpg

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

Meni je jos gora ova tuzna linija sto visi na rezervoaru ali mozda musterija tako trazi.

ja na tvom motoru ne vidim ni jednu liniju-možda ne voliš linije

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

10111

Vec sam par puta hteo da uputim dobronamernu kritiku i suzdržah se, a sad mi bas bode oci.

Naime , natpisi na oklopima i rezervoaru (u ovom slucaju), moraju da prate liniju repa, ovako se gubi na dinamici. Slažes li se

 

 

ne slažem -zašto mora-možda kod tebe....o ukusima ne vredi raspravljati-JEDNO JE BITNO-DA MUŠTERIJA BUDE ZADOVOLJNA....jer ona plaća....motor je prelep-i to moraš priznati-  a mane uvek možeš da nadješ -i najvećem umetniku-zar ne?? ;)

Slazem se da se ne slazes. ;):D

Ali mislim da su to osnove dizajna, sto opet tebe ne obavezuje da se slazes. Intersejue me misljenje fotografa sa foruma, oni imaju oko ali i znanje.

Npr.i krilo i sponzorski natpisi;

http://www.motorcyclespecs.co.za/Gallery/Honda%20CBR1000RR%2005%20%20Repsol%20%201.jpg

 

pozivam vlasnika motora da kaže nešto o linijama koje je naručio

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja