Jump to content

Moto Zajednica

Airbrush, farbanje - Braco Bjeljina

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

čekam ... čekam ... :takoje:

Verujem da si video nesto u ovom fazonu-ove šljokice su krupne pa ne mogu da se prskaju sa pištoljem-nego sam malo "poprašio" po mokrom laku i ponovo lakovao.Površina je neka bezveze plava metalik -za probu-ali je krajnji efekat moćan...interesantno,atraktivno ali ne verujem da bi se neko odlučio da ofarba motor na ovaj način.Bio bi previše fensi.. :zvizduk:

post-8063-0-94272000-1331061448_thumb.jpg

post-8063-0-58933000-1331061499_thumb.jpg

post-8063-0-79583200-1331061632_thumb.jpg

post-8063-0-90858700-1331061660_thumb.jpg

post-8063-0-95549400-1331061851_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2287 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

recimo da je to to ..... :takoje:

 

samo ovo što sam ja vidio je bilo puno sitnije, ali tog oblika.... i bilo full pravilno raspoređeno po cijeloj površini ... svugdje isto ... i u jednoj boji ... ovo kod tebe je u više boja...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

Zbog tebe mi dodje da uzmem cekic i da izlupam i motor i kacigu , samo da bi skupio pare da ih ofarbas. :care:

Ovakav komplimet nisam do sada čuo-hvala ti, stvarno mi prija... ::) Evo malo se fajtalo ovih dana..GSXR 1100W

post-8063-0-72397900-1337245319_thumb.jpg

post-8063-0-38039500-1337245338_thumb.jpg

post-8063-0-37330200-1337245359_thumb.jpg

post-8063-0-02939100-1337245381_thumb.jpg

post-8063-0-69357800-1337245396_thumb.jpg

post-8063-0-28315300-1337245410_thumb.jpg

post-8063-0-02978500-1337245425_thumb.jpg

post-8063-0-65931300-1337245440_thumb.jpg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

E jesi ga ofajtao, svaka ti čast. Nego, što ne okrpi ovu rupu od metka na repu? :D

Nastala je kad je vlasnik video šta sam uradio...pucalo je grmilo na sve strane ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2287 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

vidim da su slike nove .... ali takav motiv sam već vidio :zbunjen: .. gotovo identično ... :stabre:

 

i znam da nije do tebe.... ali znaju li ljudi staviti neki drugi rep na prerade osim ovog ?!? :lol:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

vidim da su slike nove .... ali takav motiv sam već vidio :zbunjen: .. gotovo identično ... :stabre:

 

i znam da nije do tebe.... ali znaju li ljudi staviti neki drugi rep na prerade osim ovog ?!? :lol:

Pa video si na ovom drugom rezervaru-i na onom belom HARLEYu VROD-A sto se repa tiče-ovaj je legao ko budali šamar.Čekamo tebe da napraviš nešto novo-pa da kopiramo tebe :nanana:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2287 postova
  • Lokacija: Podravska pripizdina u HR
  • Motocikl: egzotični GSXR750 K88

što si se našao prozvanim ... :nanana:

 

nisam rekao da je tvoj rad loš ... to kod tebe nema... :takoje:

 

samo mi je postalo malo isfuran taj rep i rep od R1 ... a iako sam veliki suzuki fan, pomalo postaje isfuran i rep od K5

 

a ja ću imati nekih projekata... ali sam se u svom internetsom životu naučio da je puno bolje nešto napraviti, pa tek onda predstaviti svijetu, a ne stavljati slike kako teku radovi ... jer se tu uvijek nađe onih prepametnih ... :zvizduk:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

što si se našao prozvanim ... :nanana:

 

nisam rekao da je tvoj rad loš ... to kod tebe nema... :takoje:

 

samo mi je postalo malo isfuran taj rep i rep od R1 ... a iako sam veliki suzuki fan, pomalo postaje isfuran i rep od K5

 

a ja ću imati nekih projekata... ali sam se u svom internetsom životu naučio da je puno bolje nešto napraviti, pa tek onda predstaviti svijetu, a ne stavljati slike kako teku radovi ... jer se tu uvijek nađe onih prepametnih ... :zvizduk:

Ma nema veze-samo laganica. Čuj, znaš da sa malo para ne možeš puno napraviti -niti očekivati.Ovaj fajter će biti jako skroman-jer su takva i ulaganja.Osim ovog farbanja neće -nažalost -imati ništa više posebno,od onih silnih dodatnih namenskih delova i komponenti kojim se fajter diči.Jbg-sta je tu je. ovaj rep je kupljen povoljno-za razliku od DUCATIJEVOG koji je bio žara.Znamo i mi šta je dobro -lepo i kvalitetno-svašta se na internetu i katalozima moze naći i kupiti ali nema se para.Za sada idemo dalje zajedno sa našim mogućnostima.. :neznam:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Loznica

Mozda to vec negde pise ali lenj sam da trazim pa cu pitati... 1oda.gif Ja bih da nabacim neku slicicu na deo rezervoara pa me zanima da li je potrebno nanovo farbati celokupan rezervoar ili ce nanovo biti pripremljen i obojen samo deo koji zelim da oslikam airbrushom?

Hvala unapred! 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 183 postova
  • Lokacija: BIJELJINA

Mozda to vec negde pise ali lenj sam da trazim pa cu pitati... 1oda.gif Ja bih da nabacim neku slicicu na deo rezervoara pa me zanima da li je potrebno nanovo farbati celokupan rezervoar ili ce nanovo biti pripremljen i obojen samo deo koji zelim da oslikam airbrushom?

Hvala unapred! 1zdravo.gif

Zavisi šta hoćeš-može da se matira celi rezervar ,naslika i lakuje.to je najlakši način.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 132 postova
  • Lokacija: Loznica

E to mi se svidja 1oda.gif Ispod je metalic, nadam se da to nije problem. Bitno je samo da posle svega opet dobro sija 0namigivanje.gif

Hvala pa se najverovatnije vidimo uskoro ,odgovara mi i sto smo relativno blizu. Veliki pozdrav i srecno u daljem radu! 1zdravo.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 314 postova
  • Lokacija: Bijeljina-Republika Srpska
  • Motocikl: Yamaha R1 2001/Honda XLV750R rd01/Aprilia RS125 2007/Yamaha XT660x/Yamaha MT03 660

Moze neka slika ovih felgi kad budu na automobilu !!!

sigurno da su cucile :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja