Jump to content

Moto Zajednica

MZ 250-251 SA DRUGOM MASINOM DA-NE?

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Becej

Kad smo vec kod atesta meni prete da cu sledecu registraciju ici na atest po novom zkonu tako da custom MZ-jasi razmisljajte o tome bez obzira sto je motor u custom varijanti bio vec registrovan.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Kad smo vec kod atesta meni prete da cu sledecu registraciju ici na atest po novom zkonu tako da custom MZ-jasi razmisljajte o tome bez obzira sto je motor u custom varijanti bio vec registrovan.

 

 

A sta je konkretno u pitanju,masa njih i nezna kako koji motor izgleda u originalu,mozda neke ekstremne prepravke....kod nas me nista ne cudi,jos kad sibnu jaku taksu za 2t masine,jaoooo, :o :o :o :o :o :o

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

http://www.bjbikers.com/index.php?option=com_smf&Itemid=53&topic=12688.60

Na linku su ti slike ali od onda je dobio far i jos kojesta ce tek da dobije .. . . .

 

Lep motoric,sa farom je sigurno jos lepsi,sada kad sam video ovo tvoje,bukvalno me nagovaras da ne prodajem onog mz vec da ga uradim u enduro,jesi li video na slikama

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 156 postova
  • Lokacija: Becej

Hvala jesam video sam, stavio sam far i masku polisport ali ima tu jos da se radi kao sto su stitnici za ruke, km sat digitalni, fazasteri za suvozaca, treba da napravim neki paktreger, ako bude bilo para disk napred i svasta kojesta jos . ..

Jako mi se svidja ona varijanta od DR- a extra izgleda!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 634 postova
  • Lokacija: Beograd/Vozdovac
  • Motocikl: Suzuki GSX 600F-SF,Honda CM 125 Custom,Benelli Adiva 150,MZ 250 ETZ,MZ 250 TS,Kinroad 200gy,Tomos 14 tls,

Hvala jesam video sam, stavio sam far i masku polisport ali ima tu jos da se radi kao sto su stitnici za ruke, km sat digitalni, fazasteri za suvozaca, treba da napravim neki paktreger, ako bude bilo para disk napred i svasta kojesta jos . ..

Jako mi se svidja ona varijanta od DR- a extra izgleda!

 

Tih stitnika ima sada za malo para,a i pak tregeri su nesto trazeni ovih dana moracu da se razletim da nadjem nesto,inace sa DR delovima izgleda lepo,ali je to skupa varijanta,mislim ti delovi mnogo kostaju skoro kao i motor,imam jos jednu opciju koju nisam naveo a zanimljiva je,inace ovaj tvoj je jednostavan i zato mi se svidja.

post-4062-12879063370639_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

Evo jedan projekat adekvatan temi. Kinez, 4T, moze biti 125 ili 150ccm.Sto se tice prepravki, mislim da ram od MZ-a trpi jaci motor. Nisam upoznat u detalje ali koliko sam video, ram nije pretrpeo neke znacajnije prepravke kod ugradnje 500ccm 4T.

post-3484-006328400 1291929524_thumb.jpg

post-3484-032039700 1291929870_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 529 postova
  • Motocikl: TOMOS

Nasao sam ovo i prosto se odusevio !

 

Razlog......pa MZ je motor moje mladosti a V35 sinonim neunistivosti i dan danas,,,,,, pogledajte i sami ...slika sve govori............... ima jos pametnih sem nas Srba (poljak u pitanju) :moto3:

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1063 postova
  • Lokacija: st banovci
  • Motocikl: mz

Ideja je dobra i covek je ekstra uradio poso (fabricki izgleda) meni je uvek bila zelja da na mz stavim masinu od jamahe xt660 mada su to nemci nakraju i uradili0takoje.gif

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 98 postova
  • Lokacija: sabac

kako god okrenes i obrnes taj motor koji vozis zove se MOTOR KOJI VOZIS. Rotax masinu nemogu priustiti ali se nadam ( samo da nadjem posao ) da ce biti neki projekat po tom pitanju

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2681 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: MZ ETZ 250, NSU SuperMax 250, Kawa GPZ500S i 1100

i kada to sve uradis,onda kako se zove motor koji vozis?? :neznam:

 

Jednostavno: siroce...samo dodas koliko kubika ima. Ako je pomenuta jamaha onda Siroce 660. Za inostrana trzista moze: Orphan 660.:moto3:

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja