Jump to content

Moto Zajednica

Piaggio MP3

Recommended Posts

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd

Evo necega sto je STVARNO drugacije! :shock:

Pogledajte i sami, odlican sajt:

 

http://www.mp3.piaggio.com/

 

Inace pre otprilike mesec dana sam video tipa u sred Beograda (u Kralja Petra) na ovom cudu, zaustavio sam auto i malo popricao sa covekom.. nazalost nisam imao fotoaparat da slikam, ali stvar odista izgleda skroz uvrnuto, mada sveze i simpaticno.. :rolleyes: Tip mi je odmah demonstrirao jedinstvenu sposobnost ove sprave: postoji posebno dugme sa desne strane na kormanu koje kada se pritisne, kocnice momentalno ukoce sve tockove i na semaforu stojite bez da spustate nogu na asfalt! Wierd! :shock:

 

Jedino sto sam se zblaznuo kada mi je rekao cenu - 6000€ fco Beograd, tj sa svim dazbinama. Volim ja egzotiku, ali mislim da je stvarno previse.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 273 postova
  • Lokacija: Beograd, Slavija

Hehe, citao sam najave ovog modela. Voleo bih da probam jedan djir, mada ne verujem da bih kupovao tako nesto... Ko da je vozilo za, nedaj boze nikom, invalide. :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 560 postova

Po meni se dodavanjem ovog tocka gubi smisao motora-ali moze biti zanimljivo prevozno sredstvo...ma ja sam ipak za varijantu auto(prevozno sredstvo),motor(zadovoljstvo)-a ovo mi je nesto imedju ta dva...ko voli nek izvoli.pozdrav

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 489 postova
  • Lokacija: Kraljevo<->Beograd

da taj lik sluchajno ne vozi i ferari...

i drzzi kaficc u strahinjicca bana... ako jeste znam ga ujak od moe drugarice iz shkole...

 

taj model je davno izashao... posle njega su najavljeni josh neki modeli sa istim pogonskim reshenjem... ako nekog interesuju noviteti za 2007-mu evo i linka...

http://www.skuteri.org/forum/viewtopic.php?t=981

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Banned, 993 postova
  • Lokacija: kg
  • Motocikl: zx7r

deluje mi kao stvar za penzionere :oops:

mislim da nikad u zhivotu ne bih mogao ovakvu stvar da vozim... chak neko i da mi ponudi krug ne bih ni na trenutak pomislio da ga probam... :?

izgleda kao josh jedna igrachkica za decu bogatasha... po meni bi vozhnja na ovom, nazovi motoru, bila prilichno izveshtachena...

definitivno sam protiv ovoga... a to sigurnost, udobnost etc... smeshno... :?

svako ima svoje mishljenje i mozhda me mnogi okrive zbog ovakvog stava... ali shta je tu je...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Teoreticar ..., 12091 postova
  • Lokacija: Lazarevac
  • Motocikl: BMW R1200GS Adv

Teoretski gledano, prednosti su na njegovoj strani. Verujem da ima bolji grip nego na dva tocka, osecaj voznje je i dalje kao na motoru, ne mora da se spusta noga (ako je to u opste bitno), mozda jednog dana dobije i pogon na prednje tockove... U svakom slucaj vise je motocikl nego ovi quadovi koji se iz nekog razloga tretiraju kao bliski rodjaci motocikala.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1249 postova
  • Lokacija: underlittleforest
  • Motocikl: nekakvo motokros sokocalo

imate vi starog motoguzija na prednji pogon heheheheheheheh smijeshno luda stvar , al ovo je vec prebolesno gp 800 ??????????/ koji ce to nekom

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1085 postova
  • Lokacija: Јужни Београд
  • Motocikl: Beta Xtrainer
Inace pre otprilike mesec dana sam video tipa u sred Beograda (u Kralja Petra) na ovom cudu' date=' zaustavio sam auto i malo popricao sa covekom.. [/quote']

 

Da, da. Žika Živac, stari beogradski "vesparoš" ga ima! :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2247 postova
  • Lokacija: Beograd/Šumadija
  • Motocikl: Triumph Tiger 800xc

Do jaja sprava kad je klizav put po gradu. Narod se sve više vozi i zimi koliko mogu da primetim, i kapiram da je ovakav prevoz odlièno rešenje za poledicu na putu. Nema na ovome preteranog uživanja, ali verujem da je prakitièno za sve pare... Skroz je ok, svidja mi se...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • In memoriam, 884 postova
  • Lokacija: Beograd
Do jaja sprava kad je klizav put po gradu. Narod se sve više vozi i zimi koliko mogu da primetim, i kapiram da je ovakav prevoz odlièno rešenje za poledicu na putu. Nema na ovome preteranog uživanja, ali verujem da je prakitièno za sve pare... Skroz je ok, svidja mi se...

 

Potpisujem...

Sve stoji, jedino sto mu je cena mnogo "ostra", steta sto je u nasim uslovima kupovina ove sprave sa oznakom "samo za odlikashe" :wink:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Aktivirao se na času, 3277 postova
  • Lokacija: Suburbia, blok 45
  • Motocikl: 1 Litar Honde
Napokon pravi skuter i dokaz da skuter nije motor.Ovo se cak i meni svidja
Potpisujem, ime, i slažem se 200%. Ubo si k'o prstom :shock:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja