Jump to content

Moto Zajednica

Bogic sabac (28.8.2009)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 218 postova
  • Lokacija: Beograd

Iskreno saučešće,neka mu je laka zemlja.Taj drum  Šabac-Valjevo sam prošao stotinama puta i poznajem svaki metar,a deo kod Male Vranjske je opasan zato što je relativno prav i ravan,a širok,pa se mogu razvijati velike brzine,a prolazi kroz gusto naseljeno mesto,gde svaki čas neko vrši uključenje ili isključenje,ima dosta poljoprivrednih vozila,a dešava se i da deca pretrčavaju. Zato izbegavam da vozim brže od 50 km na sat,na nekim delovima puta i to je mnogo.Uvek treba očekivati pijane i lude u saobraćaju,nažalost,to je naša realnost.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 335 postova
  • Lokacija: Zemun
  • Motocikl: Yamaha XTZ 660 Tenere

neka mu je laka crna  zemlja!!

 

moje iskreno saučešće!!

 

(sad sam u totalnoj zbrci ??? jedan kaže auto mu presekao put a drugi da je usred neprilagodjene vožnje ON spao sa motora i poginuo a motor je nastavio sam udarati u aute ???)                

                                                             to spada u X-FILE

Vozac vektre imao 2.62promila alkohola i da napomenem da je muzika bila pojacana do daske, zato nije ni cuo motor koji je vec zapoceo preticanje...

 

 

Naravno da mi je zao coveka, ali ajde da konacno pocnemo da koristimo ovaj deo foruma.

Smatrajte da je u svakom automobilu pijani vozac kome je pojacana muzika do daske.

Saucesce  :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 7 postova
  • Lokacija: Prekosavski Gejak

Ispratismo te danas na zadnje putovanje :'(

Pokusasmo da tvojim najmilijima malo ublazimo bol al ne uspesmo, u svima nama su trazili tebe.

ZBOGOM :'(

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 27 postova
  • Lokacija: sabac
  • Motocikl: honda ft 500

Šokiran sam vešću o nesreći koja je zadesila ovog mladog čoveka koji je odrastao sa mojim sinovima, iskreno saučesšće mom drugu Aci.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Tek sad sam cuo za ovo...  :'( :'( :'(

 

Upoznao sam decka kada je dolazio kod mene da mu popravljam i farbam stranice za K6 a posle toga smo se vidjali i druzili cele sezone na skupovima gde smo se sretali i culi smo se telefonom s'vremena na vreme, bas smo se zgotivili...

 

Bio je mnogo dobar decko, pre svega pun zivota i zajebancije, prosto ne mogu da verujem da ga vise nema...  :'( :'( :'(

 

Cak sam i vise puta cuo to BAT MOJ  :'( :'( :'(

 

Bogicu, pocivaj u miru i neka ti je vecna slava!!! :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Evo, braco moja draga, jos jedna njegova slika, ovo mu je bio prvi motor, ja ga slikao, ovu sliku drzim i na telefonima i na kompjuteru, ne mogu da se pomirim da ga vise nema. Vidimo se danas na groblju u 12 sati.

post-8510-12879052588407_thumb.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova

Ma jok, sad se nesto muti, traze ponovno vestacenje motora, verovatno hoce da nameste da je nesto na motoru otkazalo, ali motora nema, tako da su se sjebali u racunici, sto je vestaceno, vestaceno, mogu samo onu stvar da vestace sad. U principu i nema neke vajde od njegove robije, samo da naseg Milorada ne ukaljaju, jer udes nije on napravio, prosao je hiljadu puta tim putem i tako bi i ovoga puta on otisao svojim putem da ga dzukela ne ubi.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 767 postova
  • Lokacija: Mladenovac
  • Motocikl: Yamaha R1 2006, Yamaha R1 2008, Honda 600RR 2006, Kawasaki ZZR 600 1995

Vise nije ni bitno ko je kriv, naseg druga nema pa nema... :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 8 postova
  • Lokacija: sabac
  • Motocikl: Suzuki K5 1000

Tuzno je sve ovo sto se desava... Mnogo smo svi izgubili, naravno da necemo zaboraviti naseg druga .

Nicim ga nemozemo vratiti al barem istinu ima da isteramo a istina je da on nije kriv...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 0 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Bicikl

Saucesce. Bio sam sa njim u vojsci, Zemun pa Jakovo, jun1997-1998, VP3046. Jedan od onih na koje znas da mozes da se oslonis i da te nece odrukati. Ljudina.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja