Jump to content

Moto Zajednica

APRILIA RSV 1000 Factory

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 269 postova
  • Lokacija: Pozarevac
  • Motocikl: Aprilia Shiver

Period zamene ulja zavisi i od same eksploatacije motora,ako voziš stazu onda na 3500 km.Još jedan faktor je kvalitet goriva,a porediti kvalitet u USA i kod nas je besmisleno.Da ne odemo mnogo u OFF,sve u svemu redovna zamena ulja (da li na 5000 km ili milja ali redovna), meni motor manje troši na većim obrtajima,znači nikako maženje Rotaxa,samo gas.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Kao laik dodaću 'kućno' iskustvo jer je u našem domu cirka godinu dana što je malo da bi se doneo sud...Ispravka, govorim o Mille..da troši, troši i to dobrih 10l kako god ga štelovao jer gradska se meri za trkalice a ne neka kobinovana vožnja. Lagana 170kg a zvuk izuva i tera još više da je odčepiš a da može trošiti i 7l, može ali sa penzionerskom vožnjom a tako bi ti se usijala...Sve u svemu, lagan, stabilan motor kod nas je samo pukla svečica i srećom odmah primećeno pa sređeno inače da je taj dao završio tamo gde ne treba i agregat bi na otpad...

Moj lični utisak je fantastičan motor ali nije za mene jer volim enduro...sitnice, dodati teže utege na kraju volana, malo veći polukrug okretaja...dobro štiti kolena...Mislim da je to motor sa kojim bi mogao da se navozaš ali samo ako ga budeš redovno servisirao...Bord im je osetljiv!

Ja sam sa mojim KLEom hteo i na more i obilazim celu Srbiju a sestrić sa njom nije išao na letovanje jednostavno motor nije za kompromis kao ni jedna trkalica što nije!

Pripazi od koga primaš savete jer znaš šta se prića za Citroen (automobili) a kada smo na forumu (Citroen), odradili statistiku po ceni i istrajnosti delova ispade da je sigurniji i jefniniji auto za servis od mnogih, izvikanih marki!

Da volim trkalice ja bih je bez razmišljanja kupio!

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1342 postova
  • Lokacija: Beograd-Srbija
  • Motocikl: ZX10-R

:'( :'( :'(Ostace samo kao zelja.....prodata...sto je najgore tj. ako je istina....strasno....mene je bilo sramota da ponudim toliko da se covek ne uvredi...kad......popizdeo sam..... :P :-[

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Daće Zemunac krug, nisam cicija...samo što je Mille, no dobro, 120HP na 170KG...poletece i ona samo ako krilca staviš!

Svaka čast vama koji volite te trkalice...volim i ja da izađem na auto put pa od 'Zmaja' prema zaobilaznici ka Ostružnici i nazad...samo da izbacim malo adrenalina i onda opet na enduro pa uživancija po asfaltu...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja