Jump to content

Moto Zajednica

Nisam bajker, ne planiram da budem, ali...

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 417 postova
  • Lokacija: Novi Beograd
  • Motocikl: CF Moto V5

pa kako ja da stavim ovde suvozačicu ;D

a mogli smo sledeće nedelje sa kolima da se okupimo na avali  ;D ;D da vidite koliki plamen izbacuje moj jugo  ;D

Lajkovcanin!!!...Ako se fokusiras na prvu slicicu,vrlo lako mozes primetiti da se plavusica vec telefonski samozadovoljava

iza g-dina sofera! ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 726 postova
  • Lokacija: Zemun

Mislim da bi mu kamion mnogo bolje legao...sigurnost i sloboda na putu, komfor i sve ćari tehnologije, lep, visinski pogled na okolinu...bez potrebe polaganja 'e' jer pubovi nemaju kamione-presretače, seče krivine smelije od motora...

....Selo gori i tako... ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 550 postova
  • Lokacija: Lajkovac
  • Motocikl: Nemam ništa :(

pa kako ja da stavim ovde suvozačicu ;D

a mogli smo sledeće nedelje sa kolima da se okupimo na avali  ;D ;D da vidite koliki plamen izbacuje moj jugo  ;D

Lajkovcanin!!!...Ako se fokusiras na prvu slicicu,vrlo lako mozes primetiti da se plavusica vec telefonski samozadovoljava

iza g-dina sofera! ;)

eh jbt ovo je vrh ima da prodam stan xexex  ;D ;D ;D ;D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • 4_tocka_i_karoserija, 1567 postova
  • Lokacija: N44 37.451 E20 22.527
  • Motocikl: -

Evo iz one druge teme:

 

pre 35 minuta, milomir22 je napisao:

Pošto je tema zaključana, napisaću ovde par rečenica, mada je off topic.

 

Mislim da je vožnja motora, putovanja motorom, a i kolima, busom, avionom,..., uz skijanje, plivanje, uživanje u druženju sa porodicom i prijateljima, zajedničkim ručkovima, hrani, jeftinom i skupom piću, uživanje u šetnji urbanim gradovima, ali i prirodom, kao i uživanje u seksu (jbg da ne zapostavimo ni to), vožnji bicikle, automobila, rekreacija (basket, fudbal, stoni tenis, tenis,...), neke proslave, svadbe, rodjendani, punoletstva i sl. jedina zadovoljstva koja su dostupna savremenom čoveku koji živi u Srbiji, tj. meni.

 

Sasvim sam siguran da bi mi život bio mnogo dosadniji i teži da nema nekih spontanih vožnjica, leti u majici i trenerci, 30ak km, ne više, samo da se proluftiram, kao i da nema nekih tura do Bosne, Crne Gore, Rumunije, Hrvatske,...

 

Brat, koji je u 40-oj položio za motor i počeo da vozi je izjavio da mu je jako krivo što ranije nije počeo da se interesuje za moto svet, naročito što su finansijske mogućnosti to dozvoljavale.

 

Jbg @zaludanmisli o tome, život je kratak, mnogo je muke, rada i teških situacija, a premalo lepih trenutaka i uživanja, ako si zainteresovan imalo, probaj sa nekim cb 500, er-5, gs 500, nećeš pogrešiti. 

 

 

Vidiš, zanimljivo je i meni kad čitam to što sam nekad pisao.

Sad sam dalje od motora nego pre. Još manje mi deluje interesantno.

Jbg, menjamo se s godinama, svako na neku svoju stranu...

 

Doduše, putovanje mi je i dalje u krvi. Je prelazim 18-22,000km godišnje poslednjih nekoliko godina, s tim da ja radim od kuće, i 90% tih kilometara je iz nekog ćefa ili konkretne potrebe, ali nemam svakodnevne obaveze, ne idem na posao kolima, tj. nemam ono što ljudima generalno pravi najveće kilometraže. Dešava mi se da ne upalim kola po tri dana.

 

Ali zato, kad god imam vremena/malo para provozam se makar 100km nekuda...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja