Jump to content

Moto Zajednica

Knjazevac,poginuo motociklista (19.8.2009)

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: KN13DN

Nadao sam se da nikada necu morati ovde neku vest da postujem...Nocas, na izlazu iz Knjazevca prema Svrljigu i Nisu,motociklista udario u ogradu i ostao na mestu mrtav.Ime mu je Zeljko,mislim da je radio u piceriji Martini u centru Knjazevca...Ovako sture info dobio sam na poslu,jos uvek radim,pa ako neko ima preciznije informacije...

Kada ce jednom ova tema da se ugasi...Saucesce njegovoj porodici...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 168 postova
  • Motocikl: Kawasaki ZX-12R, Yamaha FZS 1000, BMW R1200GS, BMW S1000RR, Kawasaki ZX10R, Suzuki GSXR1000

 

 

Saucesce porodici i prijateljima :'( :'( :'(

 

Nazalost vest je tacna.Decka sam upoznao na moto skupu u Knjazevcu i videli se jos jedanput nakon.

Bio je zaista ok lik,zalost ,zalost..... :'(

Takodje saucesce MC Vitez Knjazevac  ... :'(

 

NEKA SU MU SIROKI PUTEVI NEBESKI, POKOJ MU DUSI  :'( :'( :'(

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 223 postova
  • Lokacija: KN13DN

Strasno,strasno,strasno!!!Evo jos detalja u vezi tragicne smrti Zeljka Rajkovica iz s.ZUNICE pored Knjazevca...Te noci,t.jutra ili kako vec ,zamolio je prijatelja da mu dozvoli da isproba njegov GSX,kako bi uvideo ima li razlike u odnosu na njegov,jer mu se cinilo da ne `izvlaci` do kraja kako treba...Seo na motor,prijatelj mu nudio kacigu,Zeljko odbio,forsirao do pumpe na niskom putu,okrenuo se,po gasu nazad i na samom ulazu u cigan mahalu,izbacila ga brzina,udario u ogradu i to je bio kraj...Udarac je bio tako silovit,da mu nikakva kaciga ne bi pomogla,strasno mi je da pisem o detaljima,zato necu,samo ovo:nakon svega sto sledi u takvim situacijama,angazovana je cisterna GKP da spere ostatke sa ograde i asvalta....Postmortale mu je uradjen alko-test,nije bilo alkohola...Iza sebe ostavio maloletnu cerkicu...Sta reci a ne  :'(  :'(  :'( ...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja