Jump to content

Moto Zajednica

TDM Srbija

Recommended Posts

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Bicske Hungary
  • Motocikl: BMW K1200 LT

Pošto smo u subotu malo vozali i seli u čuveni Mb imali vremena da i malo popričamo u vezi TDM Srbije,i došli smo do tog zakjlučka da ne bude klub sa članstvom i tako nego, Udruženje zaljubljenika TDM iliti više Udruženje fanova TDM,šta to podrazumeva čisto druženje,pomaganje ,polemisanje i zajedničke vožnje itd.... znači bez obaveza.

Na ovu ideju smo došli radi toga da nekolicina nas je već u klubu, i ako savesno shvatiš rad kluba onda ne može se u dva kluba jer su ipak to obaveze.

I da ne propustimo takve dogadjaje koje se dešavaju van naših klubova najbolje je ovakvo rešenje.

 

 

Pozdrav  Arpad

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 289 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: TT600R

Pošto smo u subotu malo vozali i seli u čuveni Mb imali vremena da i malo popričamo u vezi TDM Srbije,i došli smo do tog zakjlučka da ne bude klub sa članstvom i tako nego, Udruženje zaljubljenika TDM iliti više Udruženje fanova TDM,šta to podrazumeva čisto druženje,pomaganje ,polemisanje i zajedničke vožnje itd.... znači bez obaveza.

Na ovu ideju smo došli radi toga da nekolicina nas je već u klubu, i ako savesno shvatiš rad kluba onda ne može se u dva kluba jer su ipak to obaveze.

I da ne propustimo takve dogadjaje koje se dešavaju van naših klubova najbolje je ovakvo rešenje.

 

 

Pozdrav  Arpad

Slazem se u potpunosti sa vama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 4 postova

ma nikakvih problema ni sto se upravljivosti tiche a ni potrosnje,uostalom ako bude sta od ovog druzenja ,provozaces pa uporedi.

Ej zabo provozaj ga kao sto smo se ja i ti vozili spusti sve do fozastera OK  ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Triumph Tiger 1200 Explorer XC

Ne znam koliko broji druzina,ali bih se rado prijavio ;D

 

Arpad mi je pre nekog vremena poslao link, ali ne stizem da se uclanim!

 

No, ja sam Bojan i od nedavno sam postao ponosni vlasnik TDM-a ;D  :o i bilo bi mi drago razmenuti iskustva i voziti se u TDM karavanu.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1098 postova
  • Lokacija: New Now
  • Motocikl: Uly

Mene je vasa tema podsetila na vrhunski primerak koji sam imao pre par godina (na slici se vidi datum) pa bi rado popio kafu sa vama ako se okupite negde u/oko NS...

 

 

J2EQZ_dsc00292g.jpg

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Borca

Evo pre okupljanljanja, koje ce u ovakvom tempu biti negde u iducu jesen :)

 

Kakva su vam iskustva sa podesavnjem zadnjeg vesanja? Posoto TDM ima samo dva polozaja tvrdo-meko, podesio sam moj na meko, jer mi se cinilo da mi bubrezi malo lete na tvrdom. Nisam stigao da ga ozbiljnije provozam posle prebacivanja. Ima neko iskustva sa ovim?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Mene je vasa tema podsetila na vrhunski primerak koji sam imao pre par godina (na slici se vidi datum) pa bi rado popio kafu sa vama ako se okupite negde u/oko NS...

 

 

MhOFU_dsc00292g.jpg

 

 

 

Isti ko moj.  Gde je ovaj zavrsio?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 923 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: st 1300 i r1200gsa i 250 madison3

Da se pohvalim ;)

a i upisem u klub   

+ 1  tdm

 

Dobro dosao. Prelep je u ovoj boji. Gde si ga pazario i kad? Koje godiste i to...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1779 postova
  • Lokacija: Nis- Bliski istok

Evo pre okupljanljanja, koje ce u ovakvom tempu biti negde u iducu jesen :)

 

Kakva su vam iskustva sa podesavnjem zadnjeg vesanja? Posoto TDM ima samo dva polozaja tvrdo-meko, podesio sam moj na meko, jer mi se cinilo da mi bubrezi malo lete na tvrdom. Nisam stigao da ga ozbiljnije provozam posle prebacivanja. Ima neko iskustva sa ovim?

 

 

 

 

 

Pa meni licno vise lezi tvrdo podesavanje posto mi mi na mekom suvise ljulja u krivinama.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 121 postova
  • Lokacija: Borca

U Rodicu sam ja pitao za mene (3vd), a treba po slici da je ista, kostaju 6e komad >:(. Ja sam u luisu uzeo 8 sa srafovima (M5) i izaslo me 9e. Nisu kao original ali rade.

 

Aj daj link na Louisu, nemam pojma kako se to zove, slabo divanim Nemecki. Lahva.

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 208 postova
  • Lokacija: Bicske Hungary
  • Motocikl: BMW K1200 LT

Ja sam ove godine farbao motor i menjao sam sve te gumirane matice i pašu iz louisa tamo sam i ja naručio bez brige možete da naručite.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja