Jump to content

Moto Zajednica

TDM Srbija

Recommended Posts

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Danas konačno sa TDM-om na otvoreno, prva vožnja i prvi kilometri a da nije po gradu.

 

Malo je reći da sam oduševljen motorom, a suvozačica samo cvrkuće! :D:takoje:

 

Od kad je kupljen, stavljen kofer, crash bar Seba (sinoć montirano), vizir i zadnja guma.

 

Predstoji mu detaljan servis i bočni koferi i to je to...samo da se vozi.

 

IMG_20180310_112615.thumb.jpg.8349b50399bc74ca7484e1f6bf8b92e0.jpg

 

IMG_20180310_112605.thumb.jpg.3ea54e50a038114a73e70bcd63973a9b.jpg

 

IMG_20180310_112652.thumb.jpg.ecc2ffb34aa86cf15f8ea51450c10eee.jpg

 

GOPR3446_1520698089714_high-01.thumb.jpeg.d18aaff1294e57b93c1e0e551bf316f4.jpeg

  • Podržavam 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 210 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Triumph Tiger 1200 Explorer XC
On 9.3.2018. at 13:06, deni_balka je napisao:

da,da...

ja sam je nasao na tom oglasu kupio je od decka iz sombora koji je duze vreme u kanadi motor nije registrovan i vozen  od 2011..

pa me interesuje kako mogu da dodjem do zabca predhodnog vlasnika?

Imas PP

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx '99.
pre 7 minuta, bocca_bastard je napisao:

Kapitulitao sam. Motor sutra ujutru ide kod Bokilica kombijem. Taman ce da uradi i neke stvari koje ja ne mogu sam

Javi kad dobijes neke informacije od majstora, tj.u cemu je bio problem i kako je resen... :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan ko mlad majmun!, 894 postova
  • Lokacija: Ljubiš Donji.
  • Motocikl: Uvijek Japanski!
Pre sat vremena, bocca_bastard je napisao:

Kapitulitao sam. Motor sutra ujutru ide kod Bokilica kombijem. Taman ce da uradi i neke stvari koje ja ne mogu sam

 

Pametno. ;)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 1 sat, bocca_bastard je napisao:

Kapitulitao sam. Motor sutra ujutru ide kod Bokilica kombijem. Taman ce da uradi i neke stvari koje ja ne mogu sam

Nemoj da te to jedi... Bokilić ima da ga sredi očas posla...:aha:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4CN/3VD

Interesuje me da li je neko probao ili zasigurno zna da moze da se nosaci kofera i koferi sa TDM-a 900 2002. godiste prebace na 3VD model. Da li pase ili su potrebne neke prepravke ?

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Ako je neko radio kod Sebe crash barove za 3vd neka napiše koliko je koštalo zadovljstvo,moraću uskoro da ga posetim.

 

Vezano za flesiiranje desnog cilindra,imao sam isti problem,curka iz kućišta termostata direkt na zaptivnu gumu kape svecice,a samim tim probija i u kapu koja je u jednom momentu knorila skroz(pucanje,prestanak rada desnog cilindra kada se ugreje na radnu temp),zamenio kapu svecice sa nekom od afrike,problem rešen,ali curkanje iz kućišta moram srediti ovih dana kod Bokilića.

 

Послато са HTC One A9 уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 11 minuta, uketic je napisao:

Ako je neko radio kod Sebe crash barove za 3vd neka napiše koliko je koštalo zadovljstvo,moraću uskoro da ga posetim.

 

Vezano za flesiiranje desnog cilindra,imao sam isti problem,curka iz kućišta termostata direkt na zaptivnu gumu kape svecice,a samim tim probija i u kapu koja je u jednom momentu knorila skroz(pucanje,prestanak rada desnog cilindra kada se ugreje na radnu temp),zamenio kapu svecice sa nekom od afrike,problem rešen,ali curkanje iz kućišta moram srediti ovih dana kod Bokilića.

 

Послато са HTC One A9 уз помоћ Тапатока

 

 

 

 

Taj problem sa curkanjem možeš i sam da rešiš. Skineš termostat (ispustiš antifriz iz hladnjaka prethodno) i rastaviš kućište termostata. poklopac drže 2 šrafa i ispod tog poklopca je gumica. Odeš u prodavnicu autodelova i tražiš takvu gumicu za termostat (čini mi se da je ista kao kod nekog WV). Zameniš je, sklopiš kućište nazad, vratiš ga na mesto, sipaš antifriz nazad u hladnjak i to ti je to...

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 432 postova
  • Lokacija: novi bgd i zvezdara,united blok 70 kineska četvrt
  • Motocikl: TDM 3vd

Hvala za info,video sam da su dva srafa u pitanju,dobro je da se gumica gadja sa dostupnim iz autodelova.



Послато са HTC One A9 уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 42 minuta, uketic je napisao:

Hvala za info,video sam da su dva srafa u pitanju,dobro je da se gumica gadja sa dostupnim iz autodelova.



Послато са HTC One A9 уз помоћ Тапатока
 

Samo poneseš tu staru i oni nađu po njoj...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

Stiglo mi sediste pre neki dan. Posle 2 meseca cekanja. Na moj zahtev je bez ukrasnih detalja, nisam neki obozavalac sarenih stvari.

 

IMG-c7711d095f46089f10a284ea5b990ac7-V.jpg

IMG-6eabf3bea13f57757ffd423affa170da-V.jpg

IMG-fc4861702b34219af5a0d957c0e593ce-V.jpg

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff

Svaka čast! Prelepo izgleda! :)

Ja poslao pre 6 dana, čekao sam mesec i po dana na termin...nadam se da je gužva prošla...videćemo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Au bruka dobro izgleda...! Ja sam se sada castio kacigom...ne smem vise ni evro da dam za motor, a rado bi preradio sediste od Honde u ovom stilu... :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4CN/3VD

TDM-ovci ima li neko da ce pre srede da ide na sajam automobila u BG ? 
Potrebno mi je da na standu Garage Moto Shop-a zamoli da ostave 2 velicine Caberg Duke kacige zato sto idem tek u sredu a plasim se da se ne rasprodaju. Ne javljaju mi se na telefon. Velicine su M i L. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx '99.

Astral, baci neku sliku na motoru da vidimo kako čuči, inace super ispalo, baš po mom ukusu... Ako se ne varam, u Nišu si radio?... Ja nikako moje sedlo da pošaljem, a sezona samo što nije...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
2 hours ago, Pavke_88 said:

Astral, baci neku sliku na motoru da vidimo kako čuči, inace super ispalo, baš po mom ukusu... Ako se ne varam, u Nišu si radio?... Ja nikako moje sedlo da pošaljem, a sezona samo što nije...

Slikacu,nije problem. Sledece nedelje bi trebao da odem do babe i dede jer mi tamo stoji motor preko zime na toplom. Cim ga dovezem, slikacu.

Stiv iz Nisa je radio,tako je.

Lepo je siveno,materijal izgleda dobro,nemam zamerki na rad.

Imam zamerku na komunikaciju ( skoro da je nije bilo) i na nepostovanje rokova.

Kada smo slali kolega i ja, pre 2 mesecs,rekli smo da nam nije hitno,tada je uveliko bila zima. On je sam rekao da ce zavrsiti za naj kasnije mesec dana jer mu je guzva.

Mi rekli  ok, odgovara nam.

Medjutim sedista smo dobili posle 2 meseca.

Iskreno malo je falilo da kazemo da nam vrati sedista.

I jos nesto. 

Ako zelite ukrasne detalje i vez (logo modela ili proizvodjaca) onda je cena 70e,a ako zelite klasican izgled bez veza i detalja onda je cena 65e. Iskreno mislio sam da bez veza ide manja cena,ne samo 5e razlike. 

To mi je takodje glupavo malo. Da sam znao stavio bi vez u crnom koncu sa logom TDM. To bi bilo diskretno i lepo.

Ali eto. To je moj propust. Mislim za razliku od 5 e bolje da imam vez nego tih 5e. 

Realno nisam zeleo al sad kad sam video koliko kosta,odjednom zelim logo, jebi ga.. mentol.

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 240 postova
  • Lokacija: Požarevac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4tx '99.
Pre 3 sati, Astral je napisao:

Slikacu,nije problem. Sledece nedelje bi trebao da odem do babe i dede jer mi tamo stoji motor preko zime na toplom. Cim ga dovezem, slikacu.

Stiv iz Nisa je radio,tako je.

Lepo je siveno,materijal izgleda dobro,nemam zamerki na rad.

Imam zamerku na komunikaciju ( skoro da je nije bilo) i na nepostovanje rokova.

Kada smo slali kolega i ja, pre 2 mesecs,rekli smo da nam nije hitno,tada je uveliko bila zima. On je sam rekao da ce zavrsiti za naj kasnije mesec dana jer mu je guzva.

Mi rekli  ok, odgovara nam.

Medjutim sedista smo dobili posle 2 meseca.

Iskreno malo je falilo da kazemo da nam vrati sedista.

I jos nesto. 

Ako zelite ukrasne detalje i vez (logo modela ili proizvodjaca) onda je cena 70e,a ako zelite klasican izgled bez veza i detalja onda je cena 65e. Iskreno mislio sam da bez veza ide manja cena,ne samo 5e razlike. 

To mi je takodje glupavo malo. Da sam znao stavio bi vez u crnom koncu sa logom TDM. To bi bilo diskretno i lepo.

Ali eto. To je moj propust. Mislim za razliku od 5 e bolje da imam vez nego tih 5e. 

Realno nisam zeleo al sad kad sam video koliko kosta,odjednom zelim logo, jebi ga.. mentol.

 

Hvala na iskazanom iskustvu koje si imao, pa ako se odlucim, da znam sta i kako, tj da preciziram rok, pogotovo sto sezona ide sada,a da cekam pa i mesec dana mi se cini poprilicno mnogo... Uff, pa da znas da si mogao za tu rzliku i vez da stavis, no sta je tu je, na 900 kada budes kupovao nemoj da zaboravis :jee1: A da li si se raspitivao za isti rad kod Bobana koja bi cena bila? Dosta sam citao polemike ko je bolji, povoljniji, kvalitetniji, to sve sam upucen i nebih da ulazim u to, samo eto, bas sediste za TDM kod jednog koliko kosta, a koliko kod drugog? (kod Stiva sad znam) :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
3 hours ago, Pavke_88 said:

Hvala na iskazanom iskustvu koje si imao, pa ako se odlucim, da znam sta i kako, tj da preciziram rok, pogotovo sto sezona ide sada,a da cekam pa i mesec dana mi se cini poprilicno mnogo... Uff, pa da znas da si mogao za tu rzliku i vez da stavis, no sta je tu je, na 900 kada budes kupovao nemoj da zaboravis :jee1: A da li si se raspitivao za isti rad kod Bobana koja bi cena bila? Dosta sam citao polemike ko je bolji, povoljniji, kvalitetniji, to sve sam upucen i nebih da ulazim u to, samo eto, bas sediste za TDM kod jednog koliko kosta, a koliko kod drugog? (kod Stiva sad znam) :takoje:

 

3 hours ago, ThePainkiller said:

Kada sam ja prošle godine pitao Stiv-a za cene, rekao mi je sa vezom 70 evra a bez veza 60 evra, takođe za TDM...:neznam:

Pavke, ne znam za Bobana, nisam smeo da pitam posto koliko sam upucen razlika je oko 100e u korist Bobana.

ThePainkiller, i ja sam imao takvu informaciju. Mislim yebo vez, nisam ga inicijalno zeleo, problem je sada, sto kada znam da kosta 5e, odjednom imam potrebu za njim :D ko dete kad vidi da se neko igra igrackom, dobije potrebu da se igra istom tom igrackom.. :D

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.





×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja