TDM Srbija

1 hour ago, mradomir said:

Đavolja varoš je dosta daleko, a i nije nešto posebno. Uvac treba videti, samo nisam siguran da do vidikovca može TDM da se popne :/

Ko ne moze,prepo se na sam vrh Kablara da nece do... :)  ma samo da je tamo doci,pa protegnuti noge do vidikovca uf

0

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima

Ko ne moze,prepo se na sam vrh Kablara da nece do...  ma samo da je tamo doci,pa protegnuti noge do vidikovca uf

Moze,moze Tdm pa ja sam sa njim bio.. Poljski put vodi do vidikovca,cak sta vise mislim da bi se i setio puta i skretanja po visoravni

Sent from my 6037Y using Tapatalk

0

Evo da se malo pohvalim, uzeo sam ga pre desetak dana.

18426982_10211000692311270_151960322_o.jpg

18452372_10211000689871209_1472261863_o.jpg

18472206_10211000690791232_2099914252_o.jpg

18493137_10211000691071239_936533160_o.jpg

2

Jako me nervirala copava kada vidim onaj mali spic uvek mislim da ce da se izvrne. Imao sam komad prohroma dokupio srafove. u sendvicu se nalazi komad plastike od daske za meso. ovo je bilo u fazi izrade ali izgleda isto samo sto je jos ubacena plastika. Mozda nije nesto lepo na oko ali obavlja funkciju a to je najbitnije
20170508_161427.thumb.jpg.ad4da93512af5280c04460a33364c329.jpg
20170508_161439.thumb.jpg.594cded11937bd06789b816bfe4c0f2c.jpg
20170508_161446.thumb.jpg.3bc76ff5f351c65e0524d140104fe9ed.jpg

Уф и ја би ово направио да се не *ебавам са тражењем нечега да подметнем под ћопаву кад паркирам негде ван пута. Ал штета немам алат да то урадим овако лепо

Свака част за рад :)
0

2 minutes ago, Svaler said:

Уф и ја би ово направио да се не *ебавам са тражењем нечега да подметнем под ћопаву кад паркирам негде ван пута. Ал штета немам алат да то урадим овако лепо

Свака част за рад :)

Za ovo treba brusilica i paznja+dobra volja, svakako sjajno izgleda odlican ideja.

Ko sisa Touratech :)

0

@feelgod
Nek je sa srecom u zdravlju da se vozite !! Tvoj spakovan komplet,samo da teras :)

0

pre 21 minuta, feelgod said:

Evo da se malo pohvalim, uzeo sam ga pre desetak dana.

18426982_10211000692311270_151960322_o.jpg

18452372_10211000689871209_1472261863_o.jpg

18472206_10211000690791232_2099914252_o.jpg

18493137_10211000691071239_936533160_o.jpg

Cek jel ovo onaj sa "kraja sveta"? :)

0

Aham to je taj malcice doradjen.

0

Produzen vizir ali ne i prosiren kao moj,ala ce korman da cucne :)  

0

Hahhahahha, nekako mi je ovaj lepsi, gledan neki Rental ako se pojavi dobar da stavim. 

Probao sam jednon 3vda ovde u BGu sa nekim skoro ravnim kormanom i podpuno sam se odusevio, meni je lego sjajno u voznji.

Tako da cu da ganjam nesto takvo.

0

6 minutes ago, bdada said:

Produzen vizir ali ne i prosiren kao moj,ala ce korman da cucne :)  

Imao sam ja prosiren i povisen ali ovaj mi je lepsi a onaj mi nista bolje nije radio.

Ovaj sam vozio pre deset godina skoro, i evo vracam se starim korenima :)

418319_246286835464489_949914554_n.jpg

0

Auu   :BJB-tdm: i stari i novi

0

@feelgod

Znači vožnja autobusom do Pirota se isplatila!

Neka je sa srećom

0

1 hour ago, neskez said:

@feelgod

Znači vožnja autobusom do Pirota se isplatila!

Neka je sa srećom

Jasta je, sada samo pun gas.

0

Evo moje gospodže pre i posle e847169b0c1acd23c5e675859fd7d9dc.jpg07f01fb39bdf74855548b8fb4faf5842.jpg

0

Odlicno izgleda, sta kaze guzica?

0

Just now, Astral said:

Place ode srece :)

0

31 minutes ago, Nenadbg88 said:

Evo moje gospodže pre i posle e847169b0c1acd23c5e675859fd7d9dc.jpg07f01fb39bdf74855548b8fb4faf5842.jpg

Ralica mu bas jako lepo stoji, svaka cast.

Samo meni TDM mora da ima dva lonca :)

0

Guzica kaže ovako:
U prvom trenutku kao da sam seo na drugi motor ali ne toliko u smislu udobnosti koliko u načinu sedenja.
Inače nema onog pomeranja malo napred malo nazad gde sam seo tu sam upao i ljuljuškao OO
Naslon ma koliko mali delovao znači da se pomalo odmore leđa, i kada potegnem gas, naslon me onako lepo podupre. Malo je šire i mekše ali ništa sad da bi rekao wow!
Sve u svemu previ test će pasti nakon nekog dužeg putovanja, s'obzirom da su mene bolela leđa kada siđem posle 100-nak km sa mašine. Eto toliko za sada.
Što se tiče izgleda masa prijatelja kaže da motor izgleda 40% lepše sa čime se i ja slažem.

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

0

Malo izlazim iz tekuće teme, ali samo da javim da su mi namotali namotaje od alternatora, 140 € sa sve montažom demontažom, a sad šta bude... Niko ne zna zašto su izgoreli. Od juče ponovo jašem ;) Taman isprobavam Held Goretex jaknu koja mi je stigla drugi dan nakon kvara na motociklu.

0

5 hours ago, Nenadbg88 said:

Guzica kaže ovako:
U prvom trenutku kao da sam seo na drugi motor ali ne toliko u smislu udobnosti koliko u načinu sedenja.
Inače nema onog pomeranja malo napred malo nazad gde sam seo tu sam upao i ljuljuškao OO emoji38.png
Naslon ma koliko mali delovao znači da se pomalo odmore leđa, i kada potegnem gas, naslon me onako lepo podupre. Malo je šire i mekše ali ništa sad da bi rekao wow!
Sve u svemu previ test će pasti nakon nekog dužeg putovanja, s'obzirom da su mene bolela leđa kada siđem posle 100-nak km sa mašine. Eto toliko za sada.
Što se tiče izgleda masa prijatelja kaže da motor izgleda 40% lepše sa čime se i ja slažem. emoji6.png

Послато са SM-G900F уз помоћ Тапатока

200-300 km i videces kad se sundjeri nameste po guzici. Bombonica

0

Danas u Topoli bili neki momci iz Paracina,jedan od njih na TDM 900 sa sedistem uradjenim u Nisu. 70e malo se vise ceka posto je guzva,momak prezadovoljan,moj prvi utisak da je bas kvalitetno odradjeno.

0

@feelgod Čestitam, uzdravlju vozio :)

Hej drugari. Pričao sam sa majstor Bokilićem i on mi reče da se raspitam na forumu šta mi treba za full reparaciju karburatora i kako da nabavim pomenuti set. Zna li neko šta tražim?

(debela) Fusnota:

Kako sam do toga došao? Pa, ja odnesoh motor u Plattner i oni mi to dijagnostikovaše (i pre nego što mi kažete da mi je već to bila ključna greška - bio sam zadovoljan onim što su mi u dve prethodne posete uradili). Međutim...

Kažite vi meni, da li sam ja lud ili se i vama čini nenormalno da dvaput zoveš i ne možeš da zakažeš, kažu da će oni tebe nazvati i ne nazovu, treći put zakažeš nedelju dana unpared, oni ti otvore motor u četvrtak i ne mogu ti reći ništa do ponedeljka sem da "ti curi rashladna tečnost i da su ti karburatori u katastrofa stanju i ne znamo koliko će koštati popravka". Zatim da ga ne mogu sastaviti pre ponedeljka i zatim u ponedeljak isto to samo sa cenom i da im treba 10-14 dana da nabave odgovarajuće delove i da nema druge nego da motor stoji za sve to vreme otvoren, kod njih.

Jesam ja lud ili to da, nakon prethodno zakazanog termina nedelju dana unapred, motor stoji otvoren u servisu tri nedelje i da se na njemu ništa ne radi, nije normalno?

Ja isto radim za kompaniju koja nudi servise svojim mušterijama i verujte, da postupimo na gore opisan način, sledećeg meseca bi zasigurno propali.

0

Što je najgore, razmišljao sam da kupim MT-09 kod njih sledeće godine, jer sam konačno stekao uslove za tako nešto. Ali brate mili, obzirom da su oni ovlašćeni servis, ako je vreme odziva za servis ovakvo kao gore opisano, to je još jedan razlog da lepo odem i kupim NC750x ili šta već Honda izmisli na tu temu sledeće godine.

Što je prava šteta, da moram da uzimam ovako neku glupost u obzir kao "vreme odziva servisa" pri odabiru motora.

0

Slicna iskustva imam sa raznim servisima koji su ovlasceni,na zalost ta praksa neozbiljnog poslovanja nije retkost. :( sto se tice seta za reparaciju nemam info. 

0

Napravite nalog ili se ulogujte da biste postavili komentar

Morate biti član zajednice da biste mogli ostaviti svoj komentar.

Pridružite se!

Napravite svoj nalog u našoj zajednici. Vrlo je lako!

Registrujte novi nalog

Ulogujte se

Imate nalog? Ulogujte se ovde.

Ulogujte se odmah

• Aktivni korisnici   0 članova

Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.