Jump to content

Moto Zajednica

TDM Srbija

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Drago mi je da je batak bio pun pogodak :))) Boljeg nema.

 

Odlična energija, kao da se znamo godinama i koliko je ogromna promena u odnosu svakodnevnicu. Svaka čast svima :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1652 postova

Ааа, нахвали нас сада, да би нам запушио уста! Нема тога, не важи!

Открићу једну СТРАШНУ тајну!
Можда се остали плаше последица, али, ја сам рањен, опростиће ми се... Једног дана. Можда.

Алекре је дошао прљавим мотором!
Чак је и на задњој гуми имао неку прашину!!!

  • Haha 3

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE
Vec smo negdje raspravljali na nekom forumu, a cini mi se da je bilo i na SAT-u kako se moze podnijeti prijava policijskoj stanici na cijem podrucju se nalazi tehnicki pregled ako vas odbiju, a tehnicki zadovoljavas uslove koji su u zakonu navedeni, te da ce tehnicki biti kaznjen kao i kad vas puste,a niste teh ispravni.
Kako je u praksi:neznam:

Kad odeš na tehnicki i vozilo ti ne prosje tehnicki trebali bi da ti daju oficijelni dokument šta je tačno falilo. Sa tim dokumentom onda mozes dalje.

Sledeci korak je da se tehnicki pregledi umreze i da kad kod jednog ne prodjes i odeš kod drugog, da i tom drugom stoji na ekranu da si ‘pao ispit’ zbog toga i toga, i da se tako spreči i druga strana da negde mozes proći vrlo lako i gde gledaju kroz prste.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 1 sat, Savan je napisao:


Kad odeš na tehnicki i vozilo ti ne prosje tehnicki trebali bi da ti daju oficijelni dokument šta je tačno falilo. Sa tim dokumentom onda mozes dalje.

Sledeci korak je da se tehnicki pregledi umreze i da kad kod jednog ne prodjes i odeš kod drugog, da i tom drugom stoji na ekranu da si ‘pao ispit’ zbog toga i toga, i da se tako spreči i druga strana da negde mozes proći vrlo lako i gde gledaju kroz prste.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Već je tako kod nas. Ako ne prođeš tehnički, upisuje se u sistem da nisi prošao i ni na jednom tehničkom ne možeš da prođeš dok ne rešiš tu nepravilnost zbog koje nisi prošao tehnički pregled. 

Prošle godine ja radio tehnički pregled auta kod neke auto-agencije u Kuli, nisam prošao zbog par sitnica, posle nekih pola sata me zove drugar iz drugog grada (koji takođe ima svoju agenciju i tehnički pregled) da me zeza što nisam otišao kod njega i što sam vamo ˝pao˝ na tehničkom. Ja ga pitam - pa reko evo da dođem sad kod tebe, da me pustiš. On kaže da sad ne može jer sam u ˝sistemu˝ i imam 3 dana rok za otklanjanje nedostataka inače mi se poništava tehnički i onda ga moram platiti opet. Ako se u roku od 3 dana reše nedostaci i ponovi tehnički na mestu koje je dalo odbijenicu, ne plaća se ponovo tehnički pregled, i samo se slikaju ti nedostaci koji su ispravljeni...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 4502 postova
  • Lokacija: Rotterdam, the Netherlands
  • Motocikl: Triumph Daytona 955i SE

Šta je onda problem, dobiješ papir sa ‘nepravilnostima’ po mogućstvu sa slikama, i pravac inspekcija. Tako par puta i trebalo da počne da se filtrira.

Sto bi rekao moj tatko, mozes kako hoćeš ali ne mozes dokle hoćeš.


Verzonden vanaf mijn iPhone met Tapatalk Pro

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 2807 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Super Tenere 750

Ma ja htjedoh gore navesti jos par nebuloznih primjera radnika na tehnickom ali od kud mi u ovoj temi nije mi jasno

Послато са Redmi 4X помоћу Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 18 minuta, Zuba87 je napisao:

А-а, неће да може,@ThePainkiller , како мислиш да прођеш када имаш напред оно што виси онако?! То да скинеш, па онда! emoji3.png

Meni ne visi...to samo @Astral -u visi...:lol3:

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 620 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Honda ST 1100 Pan Europa

Vratili se sa produzenog vikenda na moru.TDM,normalno,ni stucnuo nije:takoje:.Nas dvoje,tri kofera i gaaas.1200km sirok osmeh na licu.Ni velika vrucina mu ne smeta.:yamaha:

Sto se tehnickog tice...morao sam da skidam crash barove,produzeni vizir zbog dodatka,lakse mi je bilo da stavim fabricki nego da skidam dodatak,xenon sijalicu iz fara i to je to.Isao sa nosacima kofera bez problema.Izduvi nisu fabricki vec neki carbon i nisu pravili pitanje.Sve je to izgleda do razlicitog tumacenja pravilnika.

cena sitnica,sa novom saobracajnom zbog upisivanja (novog)broja sasije posle vestacenja i boje(visebojno) 26000din:neznam:

 

 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svakom po zasluzi, 12217 postova
  • Lokacija: NBGD - KN04ET
  • Motocikl: Honde Transalp, plavi i narandžasti, oba za dečake

Drugari, ima li negde da se nadje ona vakuum pumpa za benzin za TDM 3VD? 

Ista je i za Super Teneru. 

Treba drugaru hitno. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
Pre 3 sati, Arakis je napisao:

Drugari, ima li negde da se nadje ona vakuum pumpa za benzin za TDM 3VD? 

Ista je i za Super Teneru. 

Treba drugaru hitno. 

Napisao sam i u onoj temi za STeneru, ja imam viška membranu, ako mu samo ona igra ulogu. Mogu da je pošaljem ako mu treba. Pouzdano znam da na TDM paše i vakuum pumpa od skutera. Konkretno, ja sam ovu uzeo i dobro mi je radila posao.

http://www.motobane.rs/item.aspx?itemid=1627

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6715 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Naručio sam produžetak blatobrana za zadnji blatobran iznad točka.

 

Sad se nadam da ću naći neko elegantno rešenje za onaj na kom je tablica.

 

Painkiller,

 

jel možeš da baciš neku detaljniju sliku blatobrana sa tvog motora i merku? Ako je približno, videću da iskopam negde sa Ebay ili neki zaostatak.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3076 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Suzuki GSF 1250 SA

Veoma koristan taj iznad točka,a ovaj drugi manje-više...aj turi sliku kad ga namikeriš pa da naručujemo...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja