Jump to content

Moto Zajednica

TDM Srbija

Recommended Posts

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 38 minuta, Alekre je napisao:

Ti ideš iz propasti u propast što bi moja baba rekla. Sad kad ti VFR spali međunožje ima da vidiš. 

Eee, ali sve ovo možda izrodi na kraju rezultat koji pogoduje svim takmičarima... ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.

@Nenadbg88 sacekaj i vidi da li ce Nikola da proda svoj Tdm sa onim Laser izduvima ako mu ostanu uzmi njih. 

Ja imam te. Onda ce ti tdm grmeti kao moj. 

To je izduvni sistem pravljen od Lasera bas za Tdm. 

 

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Online, 952 postova
  • Lokacija: Čačak
  • Motocikl: Kalkhoff
Pre 1 sat, ThePainkiller je napisao:

A jbg... :lol:

Menjao CBa za VFR800... 

Videh pre neki dan u drugoj teki vfr-a ali pomislih da ne pitam, nešto sam preskočio skoro si sredio CB-a. 

Kad ono…međutim. :jee:

U zdravlju služio do nekog TDMa! ;)

 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1080 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'
[mention=27762]Nenadbg88[/mention] sacekaj i vidi da li ce Nikola da proda svoj Tdm sa onim Laser izduvima ako mu ostanu uzmi njih. 
Ja imam te. Onda ce ti tdm grmeti kao moj. 
To je izduvni sistem pravljen od Lasera bas za Tdm. 
 
 
Hvala

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36

Bili, videli, provozali motore, ali ipak se nismo našli u zameni (Nenad je hteo moju VFR-ku, a ja njegov TDM)... Možda sam ja (posle svih onih zamena) postao cepidlaka, ko zna... :lol:

Nenadov TDM je mehanički odličan, estetski ok, treba mu jedno (ili 2 :D) dobra pranja i zameniti koji šrafić , ali u suštini je ok motor...

Svakako sam bogatiji za jedno novo poznanstvo i nadam se da ćemo biti u mogućnosti da još koji put vozimo zajedno i malo više popričamo..

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1080 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'

Nije bilo dovoljno varnica sa obe strane, da bi izlazili iz zone komfora. Mislim da bi ova situacija najbolje opisala naš današnji susret.
Za VFR takođe mislim da je mehanički u top stanju, i ok estetski.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 10 minuta, bocca_bastard je napisao:

pa ko tu nije hteo na kraju? :D

Ja sam na kraju odustao...

Pravi neki razlog ni nemam... :neznam: TDM-u treba malo ljubavi oko estetike, to se vidi kada se malo bolje pogleda (Nenad ništa nije skrio niti je to ni pokušavao, da se razumemo). Ono što mi je čudno, je to što je Nenadove karbove Bokilić štelovao, pa ipak imam utisak da je moj prethodni TDM bolje potezao na odvrtanje gasa. 

 

Ja ću najverovatnije da se još malo družim sa ovim VFR-om, pa kad dođe vreme, prodaću ga i onda ću da se upustim u potragu za TDM-om.

Vrlo je nezahvalno ići na kombinaciju zamena (pogotovo glava za glavu) jer će ˝svaki ciga svog konja da hvali˝, a da tuđem da traži mane. A ponajviše je problem to što za par minuta vožnje ne može da se stekne dobar utisak da li je taj motor dobar i da li leži nekome, pa otud i dilema da li menjati ili ne... Najidealnija varijanta bi bila da se motori promenu na par dana, svako proba i testira da li mu taj motor odgovara i onda da se obavi (ili ne) trgovina, mada je i to mač sa dve oštrice... Jednostavno čovek nije pametan šta da radi u takvim situacijama, pogotovo ako su u pitanju ljudi koje poznaješ i onda tu ne sme biti mogućnosti za bilo kakvo prikrivanje činjeničnog stanja motora i funkcionalnosti...

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 9 minuta, Motorcyclist je napisao:

A gde je snimak zvuka? :jee:

Veruj mi, drug,u kakvoj smo frci bili, jedva smo stigli kući  na vreme da hranimo malce i da ih stavljamo u krevet (otišli u 15 od kuće, a došli u 19:10h)... :D

Obećavam, sutra snimam zvuk... :aha:

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1080 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'

Ja kao neko neko ko je prvi put seo na VFR mogu da kazem da polozaj sedenja nije tako strašan ni za nas gabaritnije. Ono sto je negativno na mene uticalo jeste jedino ta boja, i tabla mi je nekako užasno ružna uživo, kao na modelima iz ranih 90-tih. Inače dobro poteže i pruža uživanje, koči baš dobro.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1080 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'

Meni je TDM definitivno poslao slab. To je tako zahvalan tip motora za mogućnošću da potegne donekle, udoban, malo troši, skockana jedna svestranost u jednom motoru.

Što bi značilo nešto ovako:
Imam devojku i u dugoj smo vezi (TDM), zadovoljava me i radi sve što joj kažem. Poslušna je, pitoma, proputovali smo zajedno ne znam ni sam sada više koliko, nikada, ali nikada nije bila problematična, radovala se zajedno samnom i nikada me nije izneverila.
A onda sam je jednoga dana prevario i proveo dan sa nekom drugom (bandit 1200).
Ta mala je tako žustra i oštra, pruža mi takvo uzbuđenje koje nikada nisam osetio u životu. Na nju mi se diže (adrenalin) kako mi nikada nije digao sa mojom sadašnjom, čak i kada je samo pogledam. U poslednje vreme se viđamo sve češće dok moja devojka čami u dvorištu i čeka da izađemo negde...
Šta raditi.... 🤪



Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

  • Sviđa mi se 2

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4398 postova
24 minutes ago, Nenadbg88 said:

Meni je TDM definitivno poslao slab. To je tako zahvalan tip motora za mogućnošću da potegne donekle, udoban, malo troši, skockana jedna svestranost u jednom motoru.

Što bi značilo nešto ovako:
Imam devojku i u dugoj smo vezi (TDM), zadovoljava me i radi sve što joj kažem. Poslušna je, pitoma, proputovali smo zajedno ne znam ni sam sada više koliko, nikada, ali nikada nije bila problematična, radovala se zajedno samnom i nikada me nije izneverila.
A onda sam je jednoga dana prevario i proveo dan sa nekom drugom (bandit 1200).
Ta mala je tako žustra i oštra, pruža mi takvo uzbuđenje koje nikada nisam osetio u životu. Na nju mi se diže (adrenalin) kako mi nikada nije digao sa mojom sadašnjom, čak i kada je samo pogledam. U poslednje vreme se viđamo sve češće dok moja devojka čami u dvorištu i čeka da izađemo negde...
Šta raditi....



Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 

Ja ovu moju karam vec 12 godina :D.

  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4398 postova
17 hours ago, Nenadbg88 said:

Ja kao neko neko ko je prvi put seo na VFR mogu da kazem da polozaj sedenja nije tako strašan ni za nas gabaritnije. Ono sto je negativno na mene uticalo jeste jedino ta boja, i tabla mi je nekako užasno ružna uživo, kao na modelima iz ranih 90-tih. Inače dobro poteže i pruža uživanje, koči baš dobro.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka
 

Plava je meni naj za VFR-a ,a ovi satovi sam vec rekao mozda jedni od najgorih samo zbog ruznog fonta na njima. Ovako mi je sve ok i pregledno.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 4398 postova
22 minutes ago, bopk said:

Naravoucenije- ne varati! :-)

Ili ono ne znas sta si imao dok nisi izgubio. Kao dosadio mi gpz500s, i onda jedan dan mi neko mazne motor ili neka havarija i onda kuku sad bih da se vozim na bilo cemu.

 

Ili ako si kolega painkiller pa prodas TDM-a dva puta :jee:

  • Sviđa mi se 1
  • Haha 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Ne silazi, 6813 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Malo vezano za temu... Ušla je voda u sajlu kvačila, ne radi lepo. Zovem Plattner, 6800 nova... Skoro 60 eur sa poštarinom. Naručiću neku zamensku iz Engleska sa pola od te cene pa da vidimo... Sigurno je bolja od Bobana.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Bivši baksuz :), 598 postova
  • Lokacija: Beograd / Leskovac
  • Motocikl: Yamaha FZS600 Fazer
Pre 1 sat, Alekre je napisao:

Maaa radi ali ne kako treba da radi. Naručio sam iz Wunderlichta, 25 eur zamenska, isto presvučena teflonom.

Da nisi toliko požurio, dao bih ti genuine po toj ceni. 

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   0 članova

    • Nema ulogovanih članova koji gledaju ovu stranu.


×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja