Jump to content

Moto Zajednica

TDM Srbija

Recommended Posts

  • Ne silazi, 6804 postova
  • Lokacija: Smederevo
  • Motocikl: TDM 900

Glavni put iz pravca Smedereva ka Mladenovcu preko Dubone i Maloj Orašja. Ovo je raskrsnica za Šepšin.

 

Danas nam je Shoyka bio gost :)

  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3110 postova
  • Lokacija: Arandjelovac-Darosava
  • Motocikl: Blackie
pre 47 minuta, Alekre je napisao:

Glavni put iz pravca Smedereva ka Mladenovcu preko Dubone i Maloj Orašja. Ovo je raskrsnica za Šepšin.

 

Danas nam je Shoyka bio gost :)

Baš mi milo što vas upoznah...u nikad dosta vremena se malo ispričasmo...pozdrav :takoje:

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 1080 postova
  • Lokacija: Beograd
  • Motocikl: Suzuki V Strom 650 2020'

Ja često napravim krug, od Leštana krenem preko Ralje do Kosmaja, pa se spustim do Mladenovca, krenem starim putem za Smederevo, pa obavezno do Pogleda na klopu, i preko Grocke nazad do Leštana. Cela tura mi ima 112km. Taman, odvozao sam je ko zna koliko puta do sada.

Poslato sa WAS-LX1 uz pomoć Tapatoka

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • MK Obrenovac, 524 postova
  • Lokacija: Obrenovac
  • Motocikl: Yamaha TDM 850

Evo i od mene koja rec o gumama

Sto se tice Michelina Pilotroad 1,2,3,4, sve sam ih vozio, na razlicitim motorima i u potpunosti se slazem sa Astralom

Prednja vrhunska nikad nije mrdnula ni pustila, zadnja takodje nije losa ali ima taj prelaz

Na pravcu i kocenju drzi, po kisi OK, u krivinama u maximalnom nagibu drzi extra ali taj polu nagib iliti kad je motor do pola oboren tu je cudna, hoce da mrdne, klizne po malo i na trenutak kao da motor sam klekne

U sustini nije losa ali ima i boljih

Anake 1 i 2 nikad nisam voleo, 3 vrhunska i dugo traje

Tourance U bilo kojoj varijanti extra (nema prednje za TDMa)

Terao i mnoge druge turing gume i starije i novije i nove i polovne ( Z6 lose, BT20 lose, BT21 ok, contimotion tu i tamo, sport demon dobre, angel demon ok.........)

Moj favorit BridgestoneBT23 extra guma,extra drzi, dugo traje

Preko zime namontirao na TDMa Continental Road atack 2, danas pala test voznja, marsuta Obrenovac, Avala, Ralja ring, Kosmaj, Arandjelovac, Lazarevac i kuci

Gume su za sada extra, lepo drze, lepo se obaraju, neutralne, u krivini pod svim uglovima ne mrdaju, videcu za dalje

Uglavnom na testovima je svi hvale jedina mana brze se trosi

U sustini po meni bilo koja sport turing guma koja je na trziste izasla posle 2010 , tj turing guma novije generacije koja je od novijih materijala i ne bitno da li je stara 5 nedelja ili 5godina ima da 90% vozaca sluzi extra i odlicno se ponasa

Jedini problem je kad nase motore i gume teramo van njihovih mogucnosti ili ti onako kako nisu namenjene ili ne primereno uslovima ( klizav uglacani asfalt, kisa, rizla.... Tu ne pomazu ni slikovi)

Naravno postoje razlike

Neke su jeftinije, neke duze traju, neke malo bolje drze, neke su lepse, tu mi biramo naspram svojih potreba, stila voznje i nacina exploatacije i naravno dubine dzepa

Pozdrav

  • Sviđa mi se 1
  • Hvala 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Zainteresovan, 961 postova
  • Lokacija: Banjaluka
  • Motocikl: Triump Tiger 800 XRT

Na traceru 700 je fabricki bio bilot road 4. Presao sam sa njima 16000.

I ako nisam iskusan vozac primijetio sam taj dio kad motor malo "propadne" pri naginjanju. To se osjecalo sve vise kako je guma vise trosena. Sada imam pilot road 5 i yoga na njoj nema.

 

I 4 isto fenomenalna guma. Nikada na kisi ili suvom pustila nije.

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 332 postova
  • Lokacija: Beograd, Banjica
  • Motocikl: BMW R1200GS / Yamaha FZS 1000 / Yamaha TDM900 / Yamaha XTZ 750 SuperTenere
On 3/17/2019 at 9:35 AM, Alekre said:

Nemojte ContiMotion da uporedjujete, to je budzetska guma, set je 145 eura.

 

PS:

 

Jel neko od nas juce prosao kroz Maldenovac? TDM900 sa projektorima.

ja sam bio, kod mate smo se mimoisli :)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 2 postova
  • Lokacija: Novi Sad
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4TX

Pozdrav svima, vlasnik sam TDM-a 850 4tx, nažalost prošlo leto sam imao saobraćajku gde je motor malo stradao, razmišljao sam se da li da ga prodam ili popravljam i još uvek nisam siguran šta mi je činiti ali sam bliži odluci da pokušam da ga sredim jer vitalno nije ništa stradalo (ram vile mašina itd...) pa me interesuje da li neko zna gde bih mogao da nabavim par delova za tdm 850 4tx, konkretno me zanima far, prednji oklop fara i cevasti nosač istih kako bih krenuo u oporavak mog tdm-a. Unapred hvala na info

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
7 minutes ago, RadeR said:

Pozdrav svima, vlasnik sam TDM ma 850 4tx, našalost prošlo leto sam imao saobraćajku gde je motor malo strado, razmišljao sam se da li da ga prodam ili popravljam i još uvek nisam siguran šta mi je činiti ali sam bliži odluci da pokučam da ga sredim jer vitalno nije ništa stradalo (ram vile mašinaitd...) pa me interesuje da li neko zna gde bih mogao da nabavim par delova za tdm 850 4tx, konkretno me zanima far, prednji oklop fara i cevasti nosač istih kako bih krenuo u oporavak mog tdm-a. Unapred hvala na info

Tu. 

WWW.SUGOMOTOR.HU

használt motorok, alkatrészek, bontott termékek, sport- és...

 

Al treba ti neko ko zna Madjarski. Najbolje da odes licno.

Onda mozes i tarzan Engleskim i pantomimom.

Sa vise strana sam dobio preporuku za ovaj otpad. Licno nisam bio ali znam da svi ovi iz Kanjize i Subotice uzimaju delove kod njih i prodaju u Srb sa svojom zaradom.

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • I'm the fear addicted, a danger illustrated !, 3919 postova
  • Lokacija: Lyon
  • Motocikl: Klx650,a Tdm u srcu.
6 minutes ago, ThePainkiller said:

E pa ovo i nije daleko... Ja iz Kule imam 100 km! Zašto nisam znao za ovaj moto-otpad...?! 

Astral, hvala u ime svih nas! :care:

 

 

Nisi znao jer nisi pit'o ! :D

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • U prolazu, 81 postova

Ja sam bio sad skoro u Baji na ovom moto otpadu,lepo je opremljen svaka čast,ako treba mogu da pripomognem oko prevoda,a inače ovo sam baš danas našao....http://www.polovniautomobili.com/moto-oprema/4997119/nove-i-polovne-delove

Sent from my FRD-L19 using Tapatalk

  • Sviđa mi se 1

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Drug član, 3827 postova
  • Lokacija: Kula
  • Motocikl: Honda VFR750 RC36
pre 31 minuta, KTibor je napisao:

,a inače ovo sam baš danas našao....http://www.polovniautomobili.com/moto-oprema/4997119/nove-i-polovne-delove

Sent from my FRD-L19 using Tapatalk
 

Da, za ovog znam. To je Nemet Šandor, dovlači delove iz Mađarske (ako trenutno nema na stanju). Vrlo korektan prodavac koji odma kaže šta ima i u kakvom stanju (a i cene su povoljne). Od njega sam kupio dosta delova za svog tadašnjeg 3vd-a (menjač kompletan, diskove...)

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 139 postova
  • Lokacija: Subotica
  • Motocikl: Yamaha XT1200Z, Yamaha Majesty 180, NSU Pretis maxi 175

I kod mene priprema za sezonu... 

Zamenjena zadnja guma PR4, zamenjeno ulje u kočnicama, antifriz, detaljno opran lanac i podmazan... 

Još u ponedeljak registracija i gasss:moto3:

FB_IMG_1553185698312.jpg

FB_IMG_1553185684369.jpg

FB_IMG_1553185675272.jpg

FB_IMG_1553185692826.jpg

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • ..., 2427 postova
  • Lokacija: Tемерин
  • Motocikl: Honda VFR 800 Vtec
Pa Boze zdravlja da otvorimo i ovu sezonu :na_glavi:
 
8znpz9.jpg&key=7c2698be22c391fe959d7eb98ae33b8c3f4f2ce5fead9f9c3eb04708cb53f5c7
 
317jgbs.jpg&key=c15e525221abfa81844f9f906cd276042868d64c5d9b05d8eb6e25edc4c9ded9
 
 
Што имаш добра дневна светла, нема их држава

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

  • Svrati ponekad, 170 postova
  • Lokacija: Niš
  • Motocikl: Yamaha TDM 850 4CN/3VD

Bio danas na sajmu, dobio neku primamljivu ponudu za Continental gume pa se razmisljam i treba mi pomoc.

Naime, set ContiRoad Attack2 su mi od 35000 spustili na 26000din
Za 223e imam Michelin Pilot Road 3
Cena je tu i tamo ista.

Koju gumu od ove 2 preporucujete, zanimljiva mi je prica Continentala sto se bas u Nemackoj proizvodi, i drugacije slojeve ima i odmah je nekako hrapavo meka, nije masna kao ostale ako me kapirate.

Послато са SM-N960F уз помоћ Тапатока

Podeli ovaj odgovor sa prijateljima


Link to post
Share on other sites

Pridruži nam se!

Možeš sada da napišeš svoj odgovor, a kasnije da se registruješ. Ako imaš nalog, uloguj se i napiši svoj odgovor.

Gost
Odgovori na ovu temu...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.



  • Aktivni korisnici   1 član



×
×
  • Create New...

Važno obaveštenje

Nastavkom korišćenja ovog sajta prihvatate Pravila korišćenja